mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 mar 2008, 13:41

AAnetko serniczek wygląda smakowicie :-) ale bym na prawde zjadła :ico_haha_02: ja właśnie robie naleśniki takie zyczenie moich córek :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

27 mar 2008, 14:07

Maziu, fajne zdjęcie Twoich pociech :ico_brawa_01:
My obiadek konsumujemy i śmigamy na spacer bo słonko pięknie świeci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

27 mar 2008, 14:14

Witajcie.
kasiulka, czekamy na potwierdzenie ale przecież my matki wiemy, że to TO :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja zaczynam wierzyć, że chłopcy mówią trochę później, bo mam porównanie rówieśników Maciusia i widzę, że dziewczyni szczebioczą a chłopcy, to tylko te podstawowe słówka wypowiadają. Ale co tam. Mnie się nie spieszy :ico_haha_01: Ja i tak wiem, o co mu chodzi.
Elu, nie porównuj Jasia, to nie ma sensu.
asiu, Wiki to już spora dziewczynka. I jaka słodziutka. :ico_buziaczki_big: z okazji 1,5 roczku
Babki czytajcie ze zrozumieniem, :ico_ciezarowka: Ela na razie się nie zapowiada :ico_oczko: .

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

27 mar 2008, 14:16

hej kochane :-)

Elusia, Jaś jest boski, a jak coś zapraszam w tygodniu my raczej zawsze wolne jesteśmy, trochę nam weekendy się zapełniły, bo w ten 30 urodziny mojej Agi Adama, następny 50 teścia :-/ potem odwiedzamy znajomych my, a na pocz. maja czas wesel się zaczyna w maju mamy 3 :-D oby doszły do skutku ;-) co do orbi wciąż cichutki, bo magnetyczne takie są, to mechaniczne się rozklekotują i potem dokręcać trzeba :-D

Asiu - bon jour we Wrocławiu, dziś tam najcieplej i jutro też :-D jak było??

Anetko - pyyyycha sernik, ja na Święta upiekłam taki z toffi - że dr. Oetkera nie powiem :-P

Edulitko, Kasiulka ma rację, laska jesteś :-) no i Nikolcia przesłodka :-)

My dziś szczepienie Różysi mamy :-) jest już taka kontaktowa... a Lila nawija non stop. ostatnie słowa to wujek Daniel (łujek Danie) - śpiewa Maju, Maju :-) no i te sto lat dopracowuje... wstydnisia się robi ostatnio, tak słodko to wygląda :-D

Maziu - zdrowia dla dziewczynek, czy jest tak, że Martynka z przedszkola przynosi przeziębienia??

Chloe - Ty laska to oszczędź na orbi :-) a chcecie mieć dzieci jeszcze??

Kasiulka, kiedy masz usg?? i termin wyliczyłaś mniej więcej na którego października (?)

my używamy Oilatum mydełka dla obu, szampon Nivea Baby dla obu, + Różyś płyn Oilatum :-D

acha i mam nową baterię do aparatu, uruchomił się i zdechł... Bartek zobaczy czy czas kupić nowy...

[ Dodano: 2008-03-27, 13:19 ]
wow jaka Wikusia duża już :-D jak przedszkolak wygląda - suuuper, ja tak Lilcię nazywam, przedszkolaczek mój :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 mar 2008, 15:01

Wpadam na chwilkę, zachciało mi się przestawiac w łazience meble, więc sprzątnia mam więcej.
A Wiki rozpieszczona przez dziadków, cały czas łaże i krzycze na nią, łobuzuje mi na całego :ico_zly:
Dziękuję za komplementy, faktycznie Wiki urosła, dziś zmierzyłam ma 87 cm, schudła bo warzy koło 12,5 ale to akurat dobrze.

Z nowości gada "da mi" "misia" i jakies tam jeszcze ale do końca nie potrafię tego odgadnąć. Ale jak Chloe wiem o co jej biega. Ona rozumie mnie i już. Jak mówię posprzątaj zabawki to to robi :-D. Po sobie odstawia talerzyk i kubeczek do kuchni, więc dla mnie to już szczyt szcześcia :) Nagada się jeszcze.

Także dziękuję za fotki
I raz jeszcze gratuluję i podziwiam kolejne podwójne :ico_oczko:

Może skropnę coś wieczorem, bo jeszcze mam w planach zakupy i sprzątanie kuchni :-D

Faktycznie cieplutko we wrocku w tej chwili 8 stopni w cieniu
Ostatnio zmieniony 27 mar 2008, 15:06 przez asiapanda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

27 mar 2008, 15:02

MARITTA --- ostatnia @ była 17 lutego więc to dopiero 6. tydzień, z moich obliczeń termin będzie na 24 listopada. Do lekarza dopiero zapiszę się w poniedziałek bo moja gin na urlopie.

ASIU --- dzięki za fotki :ico_brawa_01: Wiki to faktycznie taki przedszkolaczek, jest przesłodka. Fajny macie wózek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

27 mar 2008, 15:18

chloee, - może młoda koza ze mnie :ico_haha_01: no ale chcielibyśmy bardzo i oboje czujemy że to już dobry moment dla nas
asia, - zdjęcia śliczne Wiki taka duża pannica i taka pocieszna
Maritta, Kasiulka, - zawstydzacie mnie :ico_wstydzioch:
Elu, - każde dziecko jest inne a przez to wyjątkowe, powiem ci że czasami wolałabym żeby Niki mniej mówiła bo w święta w kościele puściła bąka i odwróciła się do Marcina pokazując na niego palcem mówiąc "to ty" :ico_smiechbig:
mazia, - słodka fotka w podpisie :ico_brawa_01:
Anetko- serniczek pierwsza klasa mniam...

W Gorzowie dziś piękna pogoda spacerowałyśmy dużo a teraz wpadła moja siostra i znowu porwała Niki na spacer - ja ide posprzątać troszeczke a może namówie Marcina jak wróci żeby przejechać się na działke :-) do póżniej papa

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

27 mar 2008, 15:45

Dzieki dziewczyny za gratulacje, bardzo sie ciesze....

Elus - na razie nie wybieram sie na zwolnienie, czuje sie dobrze (oprocz nudnosci porannych i wieczornych niestety..), takze niestety czesciej pewnie zagladac nie bede.
Moj mlody tez za duzo jeszcze nie mowi, ale ja dokladnie wiem o co mu chodzi w kazdym momencie, wiec wcale sie tym nie martwie. Jeszcze sie zdaza nagadac te nasze chlopaki :ico_haha_02:

Kasiula - ja Tobie rowniez gratuluje :ico_haha_02:
Jesli wszystko bedzie wedlug planow, to moja dzidzia urodzi sie dokladnie miesiac wczesniej, bo moja ostatnia @ byla 17 stycznia.
Dzis rozpoczynam 11 tydzien :ico_haha_01: a bylm juz 3 razy na usg, to pewnie niezbyt zdrowe dla dzidzi, ale to bylo konieczne. Najpierw testy byly niejednoznaczne, a jajeczka nie bylo jeszcze w macicy, pozniej bylo jajeczko, a nie bylo jeszcze serduszka, a teraz juz bylo wszystko na swoim miejscu :ico_haha_01:
Takze Kasiu masz racje, ze nie spieszysz sie z tym usg.

Jesli chodzi o kosmetyki, to my uzywamy Nivea szampon z plynem do kapieli i co 2 dni dodajemy do kapieli Oilatum plyn. A ze Bartek ma AZS, to kazdego wieczoru smarujemy go mascia robiona na recepte, wazelinowa - natluszczajaca.

Pozdrawiam wszystkie Ciocie.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 mar 2008, 16:23

No i tyle się napisałam i mi internet wyłaczyli :ico_zly: I tak cały dzień co che przeczytac co u was to mi coś tu powyłanczają.. Tak tak Marittko czesto tak bywa że przyniesie z przedszkola chorubsko, ale tym razem to przedświateczne zakupy nas tak urządziły :-) Ja tez rozumie matyldzie i to mi wystarczy ona tez rozumi co do niej mówie,,, ale i to czasem mija bo moja starsza to juz nierozumi co sie do niej mówi. I wtedy trzeba krzyknąć :-D Edulitko wiesz mój mąż ma w gorzowie rodzine a jej juz nie widział chyba z 20 lat i to najbliższą. Jego kuzyn też sie nazywa Marcin, może my rodzinka :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-03-27, 15:33 ]
Asiu dziękuje za fotki super, mała tak urosła :ico_brawa_01: Wy też macie dzis taki problem z tt :ico_zly:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

27 mar 2008, 17:03

Asiu rzeczywiście Twoja Wiki wyglada na dużą dziewczynkę.A ty taka ładna i zgrabna :-)

Edulitko czekam nadal na zdjęcia wasze.

My już po spacerku 30 minut.Musieliśmy wrócić bo Joachim zrobił koncert :ico_noniewiem: sama nie wiem o co mu chodziło :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość