Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

27 lut 2009, 15:56

misiunia_29, co za lekarz.ja bym się wkurzyła.Niech się facet zdecyduje.Mam nadzieję że te skurcze miną u mnie minęły.Leż i dbaj o siebie już nie długo

[ Dodano: 2009-02-27, 14:58 ]
a mój synek normalnie to szaleje strasznie.Chyba da nam popalić jak się urodzi.Nie ma godziny żeby nie buszował.Chyba że w nocy.Teraz też robi jakieś fikołki czy coś

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

27 lut 2009, 16:13

Agnieszko - nosisz 36 to super :ico_szoking: ja mam teraz 40 .....

Misiunia- a o tych skórczach mu mówiłas przepisał ci magnez lub cos? Co do płci to nieżłe jaja :-D

Mam pytanie do Ciebie bo już rodziłaś - czy brzuch po porodzie zostaje i jak długo ( mowa oczywiscie o tej wielkiej piłce a nie skórze)

[ Dodano: 2009-02-27, 15:14 ]
Tzn bluzki moje 36 i 38 noszę normalnie ale spodnie mam spore :-D

[ Dodano: 2009-02-27, 15:16 ]
A co do szaleństw to Moja Zosia teraz sie bardziej rozpycha nić kopie chyba jej juz ciasno czuje w boku jak próbuje wyciągnąć nózki ale jej ciasno chyba :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

27 lut 2009, 16:17

Dora na szczęście nic nie przytyłam.Podobno z tyłu nawet nie widać że jestem w ciąży :ico_brawa_01: ale nigdy nie wiadomo jeszcze ok 6 tygodni.Dopiero co zjadłam chyba tonę winogron to teraz obżeram sie lukrowanymi piernikami i ptasim mleczkiem :-D

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

27 lut 2009, 16:25

Agnieszko - to super zrzucisz szybko brzuszek i bedzie na tyle, mnie na udach sie nazbierało mam nadzieje ze to zleci szybko :ico_noniewiem:

Misiunia, dziewczyny - pytam o ten brzuch bo zastanawiam sie jakie spodnie wziasc do szpitala, czy ten wielki balon znika od razu po porodzie? Ja ciążowe spodnie mam luzne i boje sie ze mi spadną z tyłka jak urodze bo potrzymuje je brzuch :-D guma na brzuchu taka wielka rozciągliwa.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

27 lut 2009, 16:56

Dora to może przygotuj sobie jedne ciążowe a jedne nie i mąż ci przywiezie te które uznasz za odpowiednie
Ja idę się zdrzemnąć.

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

27 lut 2009, 18:11

Dora ja weszłam w normalne spodnie i teraz też takie biorę. Mi zostawał zawsze sam flak

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

27 lut 2009, 19:06

dzien dobry :ico_haha_02:
jak duzo naskrobalysie :ico_brawa_01:

sama nie wim od czego zaczac tyle tematow poruszylyscie :ico_olaboga:

misiunia_29, cos ten Twoj lekarz to ... niech sie zdecyduje nie zadobrze o nim swiadczy ze co wizyte zmienia zdanie :ico_szoking: a moze poprstu masz dwa szkraby w brzuszku :-D :-D :-D

Dora, niestety nie moge otworzyc twojego linka z sukienka :ico_placzek:

Agnieszka, tylko pozazdroscic roz 36 :ico_brawa_01: ja nwet przed ciaza o takim rozmiarze mglam marzyc :-D

[ Dodano: 2009-02-27, 18:12 ]
Taadobrze ze wyniki w porzadku :ico_brawa_01:

Ejustysia wspolczuje rozstepow , mnie naszczescie chociaz rozstepy jak narazie ominely :ico_sorki: :ico_sorki:

cos mam dzisiaj depreche , na poczatku dnia jakos spoko sie czulam nawet po miescie polatalam s teraz cos mnie dopadlo jaks taka zlosc bezsilnosc , wszytko w czarnych kolorach widze

[ Dodano: 2009-02-27, 18:16 ]
jutro chyba robie wielkie pranie, popiore sobie laszki Lenki poprasuje i posegreguje ,

Dziewczyny czy ktoras zna jakies opinie o plynie do zmiekczania JELP ? bo ja mam plyny do prania lovela i proszek do prania lovela i wczoraj dokupilam plyn do plukania i tak sie zastanawiam czy uzywac , bo kolezanka mi mowila ze jej polozna w szkloe rodzenia odradzala na poczatku uzywac takie specyfiki,
do plynu do prania to nie bede uzywala ale myslam ze do proszku to sie przyda

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

27 lut 2009, 20:07

Hey!

Taa oglądałam Twoje zdjęcia na nk , śliczna z Ciebie dziewczyna a fotki ślubne z drugiej sesji fantastyczne :-D

misiunia moje dzieciątko sie ukrywa a Twoje płata figle a raczej lekarz powinien iść na kurs jak się odróżnia płeć na USG :ico_oczko:

Agnieszka
te skurcze już mi sie teraz kilka razy dziennie zdarzają, szczególnie jak długo siedzę czy stoję. Dziś też właśnie czuje, bo robiłam sałatkę i stałam a potem była koleżanka z męzem i 2 letnia córcia i chwile posiedzieli ale na szczęsice krótko. Zaraz ide pod prysznic i sie kłade. Ja biore 3x magnez i nospe i tyle na razie.

Dobrej nocy
:-)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

27 lut 2009, 22:06

widze ze u nas juz na forum weekend sie zaczal :-D ja tez tylko na chwile bo lece sie wykapac peeling zrobic i slonca w tubce zlapc :-D

ale jeste wsciekla :ico_zly: zgaga mnie meczy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-02-28, 09:49 ]
dzien dobry :-D widze ze mamusie jescze spia :ico_haha_01:
a ja zaczynam dzisiaj pranie , juz jedna partia sie pierze :-D kurcze ale tego mam :ico_olaboga: troche sie boje ze za wczesnie bo w sumie jescze 1,5 miesiaca i ubranka nie beda takie swieze , wiec dzisaj popiore ubranka "wirzchnie" czyli spodenki bluzy i takie tam , a bielizne czyli body , spiszki i kaftaniki popiore w polowie marca :-D

a Wy macie juz wszytko poprane i poprasowane?

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 lut 2009, 12:17

hej adka co do proszków i plynów to slyszalam, że jELP jest najwyższej jakości , ale lovela to też z tej górnej pólki, ja jeszcze nie piore, mysle, że wlaśnie w polowie marca może nawet dalej, ale ja mam termin troszke później od Ciebie :) a na zgage ja pije szklanke mleczka :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość