Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 lut 2009, 17:51

Malenstwa schodza coraz nizej no i co tu duzo mowic sa wieksze przedewszystkim jeszcze sie dowiecie co sie z waszymi brzuszkami bedzie dzialo hihihih

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 lut 2009, 18:28

avanti mój misiek leży już jak do porodu - gówką przy kanale rodnym, bokiem - nóżki ma zgięte i jak kopie to tylko i wylącznie z prawej strony , choc nieraz daje mi w skóre nóżkami i rączkami, jeśli chodzi o dno macicy to czuje tam ruch dziecka, ale jak rozmawialam z lekarzem nie są to kopniaczki bo dzidzia ma tam glówke i jak nieraz sobie plywa z góry na dól to glówką uderza o dno i wtedy czuć to jakby delikatne kopniaczki - przynajmniej u mnie, ale teraz juz nasze dzidzie tak sie nie przekręcaja bo malo miejsca mają.


moja mama poszla na poczte odebrac paczke i mówi - "chcialabym odebrać paczke"
pani sie jej pyta - "dla kogo?" a ona do niej "dla mnie"

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: myślalam, że sie zesikam ze śmiechu :)

[ Dodano: 2009-02-16, 17:34 ]
zapomnialam najważniejszego - krowa o 15 przyjechala, morde cos darla, że brudno jest, ale trzslam drzwiami , wszlam i tyle mnie widziala, niech cos jeszcze powie

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 lut 2009, 18:52

ejustysia, krowa to tesciowa? a co ona taka nadasana

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 lut 2009, 19:06

sabcia no krowa to teściowa- a ona to jest taka typowa krowa. Synuś jej kochany pokrzywdzony, że taką zlą żonę ma bo ona gotowac nie umie, sprzatac i jeszcze ciagle dla niegojestem niemla. Wiec jak to krowa chodzi i muzy a jak wychodze to sie pyta czy teraz bedzie musiala sama siedziec jak ja wyjde. Straszna kobieta, nawet jej przeszkadza, że wózekstoi na korytarzu i miejsce zawala, świnia jedna. Ciekawe czy jak jej nie wpuszcze do mojego domu to tez cos powie, bo niech bedzie pewna, że jak ja bede sama, a przewaznie jestem - to jej noga w moim domu nie postanie - pomacham jej tylko przez okno

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 lut 2009, 19:14

to jej noga w moim domu nie postanie - pomacham jej tylko przez okno
no niezle to widze ze zaszla ci za skore franca, a jak maz dzis lepiej??

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 lut 2009, 19:27

to jej noga w moim domu nie postanie - pomacham jej tylko przez okno

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

ale mnie zgaga męczy :ico_olaboga: normalnie czuje obiad w przełyku

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 lut 2009, 19:28

sabcia od rana sama w domu bylam, teraz poszlam do mamy dać babci komórke - bo na starośc sie jej wymarzylo a , że w domu takich starszych leży pelno to jej przynioslam, cieszy sie jak dziecko. wiec mam swiety spokój przynajmniej, podejrzewam , że mi sie wiczorem oberwie, że na weterynarzapieniądze wydaje, ale jak cos to pójd na spacer bo zmęczona już jestem krzykami -a dostalam wlśnie dresik z allegro - więc na spacer wieczorny jak ulal :)

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

16 lut 2009, 19:34

ejustysia biedactwo. Ja ze swoją teściową w dniu wesela nawet jednego słowa nie zamieniłam za numery, które przed ślubem wyczyniała. Też ograniczam swój kontakt z nią do minimum. Jestem coraz grubsza. Z każdym dniem coraz bardziej marze o powrocie do diety i ćwiczeń. Mam serdecznie dość bycia taką tłustą i wielką.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 lut 2009, 19:42

zoola27, cieple mleczko najlepsze na zgage
ejustysia, tylko sie nie denerwuj
fortunata_fofa, oj te tesciowe, co do cwiczen juz niedlugo bedziesz biegac z wozkiem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 lut 2009, 19:48

zoola ja na zgage staram sie spać dosc wysoko - znaczy prawie na siedząco, no i wode pije jak najmniej tluszczu i na prawej stronie jak juz leże. Pomaga, choc powiem szczerze, ze sporadycznie mnie dopada:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość