julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

17 cze 2010, 09:55

Kochane :ico_tort: dla Was za mój skończony 39 tydzień! :-D Ciekawa jestem czy postawię za 40 :ico_noniewiem:

Nicola, dobre z tą kosmetyczką :ico_haha_01: A swoją droga w dalszym ciagu rozzbraja mnie to zdjęcie uśmiechniętego Krystianka :-D

Samanta, ja też bym się cieszyła gdyby na tym etapie lekarz zalecił mi czestrze robienie KTG - też byłabym spokojniejsza. No ale póki co ruchy dziecka są podobne jak poprzednio, ani się zmiejszyly ani nasiliły więc chyba nie ma powodu do obaw :-)

Zastanawiam się co mam dzisiaj ze sobą zrobić. Niby mam jeszcze troche krzątaniny w domu, ale mi się nie chce. Chyba jednak skusze się na wyjazd do miasta. Już niedługo tak po prostu nie będę mogła tego zrobić

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

17 cze 2010, 11:19

Dzień dobry ;)

Ja dzisiaj w dobrym humorze, wyspana, pełna optymizmu ;) żyć sie chce.

julchik22, :ico_brawa_01: x 39 ;)

Śniło mi sie dzisiaj, że rozpoczął się poród :ico_puknij: a tu cisza w eterze ;) Ja jeszcze jestem spokojna, cały czas szykuję się na noc z wtorku na środę ;) :ico_ciezarowka: Tato mój wczoraj się śmiał, że niebawem się rozsypę ;) bez wątpienia ma rację :ico_haha_02:

Dzisiaj działam troszkę w domku, pościerałam kurze, piorę t-shirt^y ręcznie i płuczę w moim ulubionym lenorze zielonym (kocham ten zapach i miękkość ciucha w nim płukanego), pralka tez pracuje ;) potem zapewne będzie prasowanie :ico_olaboga: i muszę ogarnąc jeszcze kacik do pracy nasz bo jakiś chochlik zrobił tu bałagan :ico_sorki:

Martalkasuper, że wszystko tak pięknie się poukładało ;) chłopcy po bratersku przyjęli siostrę, maż pomaga jak może, czego chcieć więcej :)

Miłego dzionka dziewczynki życzę...

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

17 cze 2010, 11:29

julchik22, :ico_brawa_01: za 39 tydzień :-) i obyś nie musiała stawiać za 40 :-)

Samanta, ja też stawiam na zielony lenor :-D Oboje z Mężusiem go uwielbiamy :-)

Ja dziś też prasuję resztkę ciuszków Malucha, a tetrę na szczęście mój Mężuś wziął w swoje ręce :ico_oczko:
Od wczoraj mam delikatne bóle brzuszka w dole, tak jak na okres i macica się stawia. Ciekawe kiedy się coś zacznie dziać :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 cze 2010, 13:50

karo-22, za 2 dni już ciaza bedzie oficjalnie donoszona, wiec moze skoro masz takie bóle to dzidzia nie posiedzi za dlugo :-D
julchik22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a tak niedawno był poczatek ciazy, co? ;-)
Samanta, to ty nastepna, co? fajne uczucie, prawda?

kochane, mam do sprzedania nowiutka wit. k ktora podaje sie dzieciom karmionym piersom, chce ktoras odkupic? my nie uzywamy bo jestesmy na sztucznym i nie ma takiej potrzeby. calutkie opakowanko. tylko jedna ampulke zuzylismy. za 30zł (w to wliczyłam juz koszt przesylki). ja placilam 33zł z groszem. cena na opakowaniu do wgladu jakby co.

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

17 cze 2010, 14:08

tibby, chyba faktycznie w kolejce to ja następna ;) uczucie niesamowite i powiem szczerze, że nie ma we mnie żadnego lęku, obaw, tylko czuję taką nieopisaną ciekawośc, podekscytowanie, euforię może nawet ;D Dzisiaj mam rewelacyjny dzień, nic mnie nie boli, nie czuję się zmęczona - mój maż mówi, że to kolejny etap zbliżajacego porodu ;) mogłabym góry przenosić normalnie :)

karo-22, żebyś nas jeszcze nie prześcignęła ;)julchik22, byłaś na mieście? Tak Cię nosi?

My po obowiązkowym spacerze w lesie z psiakiem ;) pranie porozwieszane ;) ide podziałac jeszcze cosik w pokoiku maleństwa :) a i może botwinkę ugotuję to będę miała z głowy jutrzejszy obiad ;) dzisiaj byliśmy na kurczaku z rożna i kiełbasce w plenerze ;) a co tam, nie bedę sobie żałować ;)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

17 cze 2010, 14:33

Samanta, na tym etapie, to już wszystko może się zdarzyć... :-) Moja koleżanka urodziła w zeszłym tygodniu, a termin ma taki jak ja :-)

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

17 cze 2010, 15:26

karo-22, zgadzam się z Tobą ;) choć powiem Ci, że znam więcej ciężarówek, które pierwsza ciąże jednak przenosiły niż przed czasem urodziły ale to moze być zbieg okoliczności :) mimo wszystko nie śpiesz się ;D :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 cze 2010, 15:41

mimo wszystko nie śpiesz się ;D
tak, tak, lepiej spokojnie poczekac do tego 38.tc niz sie na zapas denerwowac ;-)

[ Dodano: 2010-06-17, 15:43 ]
dziewczynki chce ktoras wkladki to stanika zeby sie mlekiem nie pobrudzil stanik. zostalo mi 5par wkladek a mi nie potrzebne. firmy bella - za 5zł plus 3,50 za przesylke. i mam gatki jednorazowe poporodowe jesli ktoras intereuja. chyba z 13 szutk. mi sie one nie przydaly ale moze ktoras chce?

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

17 cze 2010, 17:13

Cisza...a jak sie rozpakujemy wszystkie, to watek zaniknie normalnie ;) ale czas ciążowy spędzony tutaj-bezcenny ;)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

17 cze 2010, 20:13

Samanta, zanim wszystkie się rozpakujemy, to już mamuśki cieszące sie obecnie dzieciakami założą nowy noworodkowy wąteczek i będzie sie kręciło dalej :ico_oczko: Ty tak nie szalej z tymi obowiązkami - poczekaj do wtorku i wtedy dawaj pełną parą - ponoć pomaga :ico_haha_01:

Ja dopiero wróciłam z miasta - zaliczyłam pewnie wszystkie galerie. Przyjaciółka wyjeżdża na wczasy i pomagałam jej w wybieraniu kostiumów i innych niezbedników. Umordowałam sie jak nie wiem co, ale lubię takie zmęczenie - może czemuś posłuży :ico_haha_01:

karo, no teraz to w sumie nie wiadomo która z nas pierwsza się rozpakuje - chyba zanosi się na to, ze Samanta, ale zobaczymy - możemy to być równie dobrze Ty czy ja. Ja tam Samancie życze narodzin Maleństwa 23.06 :ico_sorki:

Ja też jakoś nie boję się porodu i czekamna niego z niecierpliwością i podekscytowaniem. Pewnie to dlatego, że jeszcze tego nie przeżywalismy i nie wiemy co tak na prawdę nas czeka - jaki ból i jaki wysiłek. Za to wiemy na pewno i rzeczy cudownej - zobaczymy nasze Skarby :ico_brawa_01: - pewnie stąd to szcześliwe oczekiwanie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość