Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 maja 2011, 21:27

nasz nie zgrzyta, ale za to wciska do pysia ci popadnie. chyba znow zebole :ico_noniewiem:
teraz sobie kima ladnie. :ico_sorki: ja za chwile dolaczam do niego :-D

my na szczepinie mamy isc jak mały skończy 13 m-cy. :ico_noniewiem:

widok samodzielnie tupajacych maluchów rzeczywiscie rozczula :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 maja 2011, 07:58

tez sie teraz zastanawiam czemu mi tak wcześnie kazali przyjść na to szczepienie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Nawet lekarka mnie sie pytala czy ma juz 13 miesięcy
co to wsadzania wszystkiego do buzi to u Nas jest podobnie ostatnio nawet za oparcia fotela sie brał :ico_szoking:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 maja 2011, 08:07

gozdzik, ja tez bylam z nia na szczepieniu zaraz jak skonczyla rok

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

03 maja 2011, 09:43

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ostani roczek minął jak jeden kroczek...


:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

stawiam torcik w imieniu Martysi

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Gozdzik martynka na poczatku tez zgrzytala ale juz tego nie robi :)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 maja 2011, 09:57

dla Martysi :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
od Bartoszka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
ech.leci ten czas
az łezka kreci sie w oku
w pewnym sensie pewien etap juz za mną chciałabym jeszcze mieć trzecie dzieciątko ale ................. będzie raczej ciężko po pierwsze ze względu na finanse :ico_zly: po drugie strach bo obie ciąże były wysokiego ryzyka
a wiadomo z czasem bedzie coraz gozej niz lepiej nie chciałabym narażać życie dziecka
tak wiec troche mi smutno ze juz nie doznam tego uczucia gdy maluszek rośnie w brzuszku
ten cudowny moment gdy pojawia sie na swiecie
pierwszy dotyk ...........

NICOLA_1985

03 maja 2011, 10:03

hej
ja jestem u taty bo u mnie szlifowanie więc syf bedzie nieziemski
pogoda do bani więc siedzimy w domu, Karolina bajki oglada a Kris śpi

:ico_tort: 100 lat z okazji 1 urodzinek Martynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Krystian nie zgrzyta zębami zreszta on ma dopiero dwa :ico_oczko: no i dwa na górze mu idą (jedynki), tez wszystko pcha do dzioba i jest małym odkurzaczem wiec trzeba bardzo uważac bo nie raz widziałam , że coś po cichaczu mieli i później mu wyciagałam różności z dziobola a Karolina ma tak duzo takich malych zabawek które mozna bez popicia połknac, że az strach.. musze po remoncie zajac sie jej zabawkami i wywalic ta drobnice bo tylko bałagan z tego wielki a sprzatac nie ma kto.. a Krystian to szama jak tylko nikt nie patrzy ...

czy wasze dzieci tez są z wszystkim na "nie"?? mój Krystian nauczył się mówic nie jakieś niecałe dwa tygodnie temu i coraz częściej używa tego słowa :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-05-03, 10:09 ]
w pewnym sensie pewien etap juz za mną chciałabym jeszcze mieć trzecie dzieciątko ale ................. będzie raczej ciężko po pierwsze ze względu na finanse :ico_zly: po drugie strach bo obie ciąże były wysokiego ryzyka
a wiadomo z czasem bedzie coraz gozej niz lepiej nie chciałabym narażać życie dziecka
tak wiec troche mi smutno ze juz nie doznam tego uczucia gdy maluszek rośnie w brzuszku
ten cudowny moment gdy pojawia sie na swiecie
pierwszy dotyk ...........
ja mam niestety tak samo :ico_noniewiem: ale dodatkowo mój S. nie chce trzeciego dziecka ale to ze wzglęgu przedewszystkim na finanse i przez to, ze całą ciaze z Krystianem przechodziłam w strachu bo Karolka ma to porażenie i bałabym się po pierwsze, ze w ogóle nie domonesz a po drugie, ze jak nawet donosze to ja się strace przy cc i dzieci zostaną bez matki albo dziecko jakiegos porazenie z niedotlenienia dostanie bo ja miałam spore problemy ze zdrowiem podczas ciazy.. ale zal mi tak straszenie bo tak mi się marzy jeszcze taka malutka Hania.... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: albo syneczek drugi.. byle zdrowe.. no ale mam zabronione przez ginka więc się słucham go... dzieki Bogu mam moja dwójkę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

03 maja 2011, 11:37

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ostani roczek minął jak jeden kroczek...


:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

stawiam torcik w imieniu Martysi

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Gozdzik martynka na poczatku tez zgrzytala ale juz tego nie robi :)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 maja 2011, 11:58

marzy jeszcze taka malutka Hania.... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: albo syneczek drugi.. byle zdrowe..
a mi Weroniczka :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ech.........

[ Dodano: 2011-05-03, 12:39 ]
mój Krystian nauczył się mówic nie jakieś niecałe dwa tygodnie temu i coraz częściej używa tego słowa :ico_oczko:
u Nas na topie jest słowo <<DAJ>....<<Daj>>
a szczególnie odnosi sie do cycusia - cycok zrobił sie niesamowity co chwile pcha sie do mnie i woła da ....da i klepie mnie po cycusiach a jak mu nie chce dać to sie złości i denerwuje :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Staram mu sie ograniczać ale ciężko to idzie :ico_noniewiem:
wydaje mi sie że ciężko będzie go oduczyć cycania

NICOLA_1985

03 maja 2011, 12:54

u nas z cycaniem to samo, Krystian tez mówi "da" --> "daj" i klepie mnie po piersi albo siada na mnie i centralnie otwiera dzioba i nawet przez bluzke próbuje chwycic cyca dziobem :-) wyglada to komicznie ale juz nie bedzie takie smieszne jak bede chciała go odstawic... czuję , że będzie ciężko ...

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 maja 2011, 13:20

Julcie tez długo karmiłam ale ona az takiego zamiłowania do cycusiowania nie miała
tzn nie dawała ewidentnych znaków żeby jej dać
Bartosz nie ważne gdzie jest jak mu sie włączy czujnik cycus to nie ma zmiłuj
humor sie psuje wszystko jest na Nie
i trzeba zmykać do domu jak np jestem na polku
bo nie chce go uczyć ze cyca wszędzie a po drugie juz widze te spojrzenia na placu zabaw jakbym chciała dziecko nakarmić
ale nie przeszkadza mu ze ucze go ze nie wolno szarpać za bluzke
bardzo to uciążliwe :ico_noniewiem: a on i tak swoje :ico_zly:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość