Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lis 2011, 17:15

witam

na razie mam neta,ale opłacony na poczcie i mi odblokowali,ale jak wpłata szybko nie dojdzie to może mnie znowu zablokują :ico_noniewiem:

byliśmy dzisiaj na szczepieniu,tylko 1 wkłucie kolejne szczepienie dopiero w maju :-) moja panienka waży 7100g (przytyła równo 1 kg) :-D pani doktor zadowolona z rozwoju Milenki,już nam pełzać zaczyna i tak fajnie pupkę podnosi do raczkowania,mamy skierowanie na morfologię i mocz,dzisiaj nie było mierzenia długości

wiola85 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 1 ząbek

Murchinson Mati w podpisie słodki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

markotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 5 miesięcy Krzysia

dalej nie pamiętam co pisać

co do kupki to u nas gęściejsza po kaszce,jest 1-2 dziennie lub co 2 dzień

Milenka właśnie na drzemce od 14.40

nocka ostatnio fajna bo jak zasnęła o 19.45 to wstała o 6.30 tyle,że już wyspana :-D dzisiaj za to obudziła się po 4,zjadła i spała do 8.15 :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 lis 2011, 17:32

Emilia, termometry w szpitalu mają najróżniejsze, co chwila coś od firm farmaceutycznych dostają, ale podobno najlepsze są takie do ucha. Ja mam od przedstawiciela Glaxo i jestem z niego zadowolona. Fortum jest na nim napisane :-)

Aniu, witaj :-) dobrze, że internet już włączony :ico_sorki:
U nas też Makio już pełza, dziś przepełznął do tyły od łóżka do komody czyli jakieś 3m :-) do przodu nie umie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lis 2011, 17:51

dziś przepełznął do tyły od łóżka do komody czyli jakieś 3m :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moja mała dalej śpi :ico_noniewiem: pewnie po szczepieniu odsypia jeszcze

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 lis 2011, 18:48

a kładziesz go na zimowy, czy letni czas?
Na zimowy. Od 18 przetrzymujemy go na maksa do 19, najedzony jest bo jak się obudzi to nawet nie chce jeść. On teraz to wszystkie pory jedzenia i spania ma przesunięte o godzinę.
dziwczyny a azs sie leczy? czy tylko smaruje?
Leczy się tak by zminimalizować dolegliwości ale wyleczyć całkowicie się nie da. To czy dostajesz kurację lekami czy tylko odpowiednie płyny do mycia+kremy zależy jak silny jest azs. Ja dostałam na początek telfast 180, encorton (ale tylko na 2tyg.), protopic, balsam do ciała dla atopików z svr. Później już tylko telfast, protopic (oba tylko jak zachodzi tak konieczność) i balsam svr-cały czas go używam i czasami nawet mój D.
:ico_brawa_01: dla pełzających maluchów.

[ Dodano: 02-11-2011, 17:49 ]
Aniu, kiedy wyniki konkursu?
Emilia, Mateusz miał z żyły krew pobieraną.

[ Dodano: 02-11-2011, 17:54 ]
Nowa, Ania, dziękuję.
A, i moje dziecko przeprosiło się z jedzeniem-zjada wszystko nawet moje, najlepiej smakuje mu jak może 2 łyżeczki włożyć do buzi. I oczywiście musiał "spróbować" miseczkę :ico_haha_01: , dobrze że ma sylikonowy brzeg.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 lis 2011, 18:57

hej

my tez po szczepieniu. Filipciu ma 7400 kg i 68 cm. Od ostatniego szczepienia przybral pol kg ale lekarka powiedziala ze takiego wiercipiete to rzadko sie spotyka i ze on chyba wiecej energii spala niz magazynuje :ico_haha_01: Badala go tez dzis pod wzgledem postawy. Sprawdzala jak siedzi i stoi, a on sie cieszyl i bil jej brawo, bo wczoraj sie nauczyl i jest z tego taki dumny ze wszystkim prezentuje :ico_haha_01:

aniawlkp86, :ico_brawa_01: dla Milenki i niech szybko przychodzi ta wyplata

Koroneczka, :ico_brawa_01: dla Maksia za slowka, czyli jak wierzyc w powiedzonka to niby na brata :ico_oczko:

Mariola, :ico_brawa_01: dla Igorka

Filipowi cos tam sie zdarzy powiedziac ale to nieswiadomie, ale najfajniejsza jest reakcja jak mnie rano widzi nad swoim lozeczkiem "loooooooooooooooooooo" okrzyk radosci :ico_oczko:

Murchinson, rewelacyjny ten szlafroczek, a Mati jaki grzeczniutki :ico_haha_01:

Ja jak biore polowke bromergonu to troche lepiej. Jest mi co prawda niedobrze ale nie wymiotuje i przechodzi po kilku godzinach a nie trzyma caly dzien. Tylko ze po polowce to bede te tabletki caly miesiac brala. Oby tylko pomogly bo dzis mnie tak strasznie bolaly, przemasowalam sobie a tu mleko ciurkiem wylecialo

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lis 2011, 19:11

Aniu, kiedy wyniki konkursu?
muszę sprawdzić ale coś koło 14-15 listopada chyba
głosować można dzisiaj do północy jeszcze :ico_sorki:

patrycja_g, współczuję ci,tyle czasu pokarm masz i nie chce zniknąć,mi po miesiącu zanikł całkowicie :ico_sorki: oby tabletki szybko pomogły :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 lis 2011, 19:19

Sprawdzala jak siedzi i stoi, a on sie cieszyl i bil jej brawo, bo wczoraj sie nauczyl i jest z tego taki dumny ze wszystkim prezentuje :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: za brawa
Murchinson, rewelacyjny ten szlafroczek, a Mati jaki grzeczniutki :ico_haha_01:
Dziękuję, a Mateusz tak prawie cały dzień grzeczny, marudzi tylko jak mocno zmęczony i zasnąć nie może.
Oby tabletki jak najszybciej pomogły.
Aniu, ja już rano głosowałam by nie zapomnieć.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 lis 2011, 20:34

współczuję ci,tyle czasu pokarm masz i nie chce zniknąć
ile bym zaoszczedzila gdyby Filipciu mogl je pic :ico_oczko:

glos juz tez dzis oddalam - 199 :ico_oczko:

Murchinson,
a Mateusz tak prawie cały dzień grzeczny,
zazdroszcze, mi Filip tak grzecznie siedz max 10 min na dzien, chyba dam go przebadac na ADHD :ico_oczko: a tak serio to wszedzie go pelno, we dwoch to nie wyrabiamy przy nim

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

02 lis 2011, 20:34

Hej Kobietki :-)
Mój mały wczoraj ssał sobie palec u nogi :-D nie mogłam go oderwać :-D

Ania Chyba nikt Cię nie pobije xD 200 głosów :-)
Koroneczka brawo dla Maksia :ico_brawa_01: mój maluszek raczej nie pokonuje dalekiego dystansu i nie kładę go na podłodze bo jak już mówiłam sunie na głowie to lepiej niech suwa się po miękkim łóżku :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 lis 2011, 20:41

Murchinson, jejku zapomnialam.... :ico_wstydzioch:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Matiego za pierwsze pol urodzinek :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość