Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 sie 2007, 14:07

Dorota.M. Wiesz, ja nie planowałam ciąży teraz, absolutnie, nawet o tym nie myślałam ... i wcale w ciąży się nie czuje ale wole dla pewności sprawdzić dlaczego nie mam miesiączki, może faktycznie mi się opóźnia po porodzie, ale lepiej dmuchać na zimne niż później pluć sobie w twarz bo czegoś się nie dopiłowało czy tak jak ja teraz przy tym przeziębieniu brać tabletek ...w szczególności po tym wypadku z prezerwatywą :ico_noniewiem: .. .
Mam nadzieje, że w ciąży nie jestem, dam znać jutro ...

Fajne zdjęcia, bardzo śliczna dziewczynka z Twojej córuni. Ciesze sie, że weselisko się udało- mi też się balangowanie na weselu udało ... :ico_brawa_01:

qunick Wiadomo, że dziecko wie, że mimo udogodnień nie jest u siebie w domu ... odczuwa to i zmiana zachowania murowana. Dobrze, że już w porządku!

Kajunia25 Ale fajne napisy robisz kobieto i te ozdoby z kwiatów ...śliczne!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

12 sie 2007, 15:14

KAJUNIA25,MADZIA22 my tez kupilismy nad morzem Amelce takiego kwiatka tylko ze w małej doniczce i on gra hi hi hi tez jako pamiatkę z pierwszych wspólnych wakacji :)
DOROTA.M. czesc fajnie,ze jestes znow z nami, ale laska z Ciebie normalnie ze ho ho ho kreacja niezła no i w ogóle świtnie wszyscy wygladaliscie z Agatka na czele ma sie rozumieć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super fotki!!!!!
Jeny ona juz ma 3 ząbki ale szybko tez jej to poszło a nasza to chyba na roczek bedzie miec pierwszego hahahhhhaaa
ANIA0807 wiesz co jak cie niepokoi ze córeczka mało je to idz do pediatry ja zwazyć i za jakieś dwa tygodnie znow to zobaczysz czy słabo przybiera na wadze moze taka jej natura bedzie ze nie beedzie duzo jeść a waga moze bedzie prawidłowa. Idz dla swojego spokoju :)

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

12 sie 2007, 16:34

Malgorzatka Dorota.M dzieki, chyba rzeczywiscie odstawie te tabletki, tymbardziej ze juz nie karmie piersia i moge zaczac brac jakies inne pigulki. a moze cos innego? Lutowki jak wy sie zabezpieczacie i czy jestescie zadowolone. Co polecacie??

Ania0807 rzeczywiscie malutko je Twoja corcia, ale ladnie wyglada wiec chyba nie ma sie czym martwic:)

madzia22 fajne zdjecie lenki, okraglutka buzka:)

Sandrusia gratulujemy zabka Kubusiowi i super fajne fotki, chyba tez sie wybierzemy na plac zabaw z aparatem

Iza@ Hekkate moi tesciowie tez lubia cos wtracic ze sie niewlasciwie zachowuje czy cos w tym stylu. na poczatku mielismy z mezem o to klotnie ale w koncu przejrzal na oczy i powiedzial im co trzeba. teraz jest ok. Och... co my mamy z tymi synkami mamusiowymi...

Kajunia madzia22 karolas
Tymek tez ma takiego kwiata bialo pomaranczowego, kiedys dostal od jednej ciotki. jak go sie walnie w leb to smieje sie jak czarownic, jak byl mniejszy to Tymek sie tego bal ale teraz smieje sie razem z nim:)

DorotaM. gratulacje dla Agatki, ma chyba najwiecej zabkow z wszystkich lutowych dzieci. Ladnie sie wszyscy prezentowaliscie na weselu.

my za tydzien idziemy w sobote na slub, a w niedziele na 50-lecie slubu cioci i wujka, a potem na poprawiny do tych znajomych co bedziemy na slubie na poprawiny. nie wiem jak to ogarniemy, tymbatdziej z Tymkiem, ale mysle ze nie bedzie az tak zle. fotki oczywiscie wkleje:)
poza tym we wrzesniu idziemy na wesele ale wtedy Tymek zostanie z ktoras z babc, bo na nocna impreze to nie bedziemy go ciagac, poza tym to nie w naszym miescie to juz w ogole.
zobaczcie jak Tymek zapoznaje sie z naszym psem:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

12 sie 2007, 23:22

kelly dzięki okrąglą buzie to ma i kilo niedowagi :ico_szoking:
a takiego kwiatka tez mamy tylko ze sięzłamał ale jeszcze się smieje my mamy żólto-pomaranczowego
Małgorzata napisz jutro co ci wyszło

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

13 sie 2007, 00:03

KAROLAS dzięki za radę o śpiworkach. To chyba kupię ten 100 cm. Bo chyba tak szybko nie wyrośnie Bartus z niego, może nawet na przyszłą zimę starczy. A dziś byliśmy z Łukaszem w różnych hipermarketachi w Realu kupiliśmy super śpiworek taki do spania i do tego za 14,90zł!! A naprawde jest superowy! W selgrosie kupiliśmy fajny komplecik 3częściowy, jak zrobię zdjęcia to Wam pokażę.
Bartuś też robi taką minkę jak babinka bezzębna i wtedy takie śliczne pucki mu sie robią, no dosłownie schrupałabym go wtedy!!! :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_01:
A to zdjęcie co mam pod postem z tą minką, to dosłownie śmiałam się pół godziny że udało mi się uchwycić taką minę na zdjęciu! Nie wiem czy to dobrze widac ale on tam robi zeza i tak zaciska buźkę jak papaj!! :ico_brawa_01:
Dorota M. kobieto ale su[per wyglądałaś!! Laseczka z Ciebie, a Agatka to bardzo gustowna młoda dama!!! :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
kelly, ale Tymek jest superowy!! Zdjecia z pieskiem są boskie, ja też miałam kiedyś owczarka niemieckiego, ale 4 lata temu nam umarła...
Taki drobniaczek z tego Twojego Tymusia, no przesłodki, a jakie sliczne oczka niebieściutkie!!
My tak naprawde nie zabezpieczamy się w ogóle z mężem, tylko oczywiście nie kończymy do środka. Także ja Ci nie pomogę w wyborze metody antykoncepcyjnej, lae hcyba musimy zapoatrzeć się w gumeczki bo po wątpliwościach MAłgorzatki, to wole jednak nie ryzykować.
Małorzatka czekam na wieści kobieto!!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

13 sie 2007, 00:43

kelly, piekne zdjecia z psiakiem a Tymus taki drobniutki jak moj Patrus,nic dziwnego oni ostatnio tak samo wazyli. A kiedy idziecie na szczepienie,a moze juz byliscie,ja w tym tyg to zobace ile przybral, a Tymus ile teraz wazy?

Dorotkano to weselicho sie udalo,piekie wyszliscie wszyscy na zjeciach a Agatka tak mala ksiezniczka i jaka ma piekna suknie,no po prostu super. My tez mamy weselicho ale w pazdzierniku, nie wiem jeszcze co z Patrykiem, bo on na razie nie byl jeszcze pilnowany przez nikogo na dlugo a wesele poza Łodzia.

Malgorzatakapisz szybko jak bedziesz po tescie
katelajdka, faktycznie udalo ci sie uchwicic ta minke Bartusia, przeslodko to wyglada :)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

13 sie 2007, 10:11

IWONA77 cześć ale swietne nowe fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MALGOSIA kobieto pisz nam szybko co tam u ciebie bo zejde na zawał :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
KATELAJDKA widac widac ta minke jak Papaj hahahhahhahaa, no a ja czekam na dniach juz spiworek powinien być to jak dopasuje do wozka a mam spacerówke to wam napisze a moze nawet wkelje fotke jak to wyglada ten śpiworek ;), tylko najpierw musza mi oddac aparat bo wyobrazcie sobie moj mądry maz w ostatni dzien pobytu na plazy dosłownie juz schodzilismy z plazy i podał kacperkowi aparat by nam zrobił fotke i mały niechcacy upuscił aparat otwartym obiektywem w piasek :( myslałam ze sie zaryczę ale ze jest on jeszcze na gwarancji to go wyczyszcza i dopiero w tym. tyg. maja nam oddać na szczescie mamy wszystkie fotki bo to cyfrówka wiec z karta nic sie nie stałao bo chyba bym go udusiła gdyby cos sie stało i straciłabym fotki z wakacji hahahahahhaa

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 sie 2007, 11:46

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: OGŁASZAM WSZEM I WOBEC Z CAŁĄ RADOŚCIĄ, ŻE W NAJBLIŻSZYCH 9 MIESIĄCACH MAMĄ NIE ZOSTANĘ !!!

Kochane, zrobiłam dziś rano test i wyszedł negatywny czyli jedna gruba krecha i z tej okazji stawiam wszystkim :ico_kawusia: i :ico_tort: ...

Bardzo się ciesze!

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

13 sie 2007, 13:07

Małgorzatka superr
dzięki za torta ale jestenm na diecie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

13 sie 2007, 13:17

Małgorzatka, to dobrze ze po Twojej myśli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A mnie odwiedzili dziś znajomi z mojej firmy (urodziło się tam razem z Niną 4 dzieci w styczniu i lutym tego roku!) z córeczką z 2 lutego. Dziewczynki się "pobawiły" razem na macie :ico_brawa_01: Poza tym jest jeszcze dwóch chłopców i podobno jeden ma juz 11 kg :ico_szoking:
A ja mam zamówienie na obraz i teraz gościa i tumiwisizm mnie ogaznął. Kiedy ja się wyrobię???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość