Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

21 maja 2010, 21:53

hej dziewczyny. dawno mnie nie było, a jutro mama przejeżdża. A już od dawna zastanawiam się co u was? Aniu jak się trzymasz? Wiolu jak synuś choruje dalej? poccoyo ja Dawidek je i czy już coś więcej? Ja mam bardzo dużo pracy i niestety muszę w domu popracować, w poniedziałek wzięłam sobie wolne na cześć przyjazdu mamy. M nie bardzo zadowolony, ale trudno. Dużo z Izą chodzę na spacery, poznałam 2 dziewczyny i tak się spotykamy z małymi przy piasku. Wczoraj ja częstowałam maluchy chrupkami, dziś Iza podbierała paluszki koledze, ogólnie fajnie, bo jak już wiecie nie ma dużego kontaktu z dziećmi, a widzę jak się otwiera na świat. Mykam kłaść małą, bo dopiero jest wyszykowana, dziś w piaskownicy byłyśmy 3 godziny i tak nam się zeszło, trzymajcie się, mam nadzieję,że was doczytam.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

21 maja 2010, 22:36

mama Izuni, fajnie że zajrzałaś :-)

Ja sobie daje rade, przyzwyczaiłam się już i wszystko poukładałam po swojemu :-) My też dzisiaj przesiedziałam pół dnia w pisakownicy, Jasiek całymi dniami siedziałby na dworze, dzisiaj już o 8 stał pod drzwiami i wołał "dada" Mam przegwizdane, bo nogi momentami odmawiają posłuszaństwa, mamy dwie opcje "wiertzenia" do południa spacer w wózku, średnio z 2 godziny, a po 16 po drzemce i obiedzie już na podwórku, średnio do 19, później kąpiel, kolacja i koło 21 zasypia.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 maja 2010, 21:02

Kochaniutkie chyba nie ma sensu na siłe podtrzymywac watku, licze na to ze niedługo razem w ogolnym watku dulatkow sie spotkamy :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

27 maja 2010, 22:04

wiola85, wiesz, tez o tym myslałam.. w porywach jesteśmy we trzy max cztery.. ale przeważnie piszemy Ty albo ja.. szkoda, bo sporo nas było..

jak już kiedyś pisałam zostawiam swój nr gg, gdyby któraś z Was chciała pogadać 4565333 buziole!

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

06 cze 2010, 00:29

zjawiam się, komp wrócił z naprawy... a wy się pożegnałyście??
no nic...

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

14 cze 2010, 15:14

Cześć dziewczyny :-). U mnie wszystko dobrze. Teraz mam etap robienia sobie zębów i latam do dentysty. Pogoda średnia, ale Iza za to lepiej śpi, jak były te upały to się męczyła, duszno strasznie jej było. Rośnie nam na potęgę, ma już 80 cm i waży 11,7 kg. Łobuz z niej teraz taki,że szok. Ostatnio trochę lataliśmy z nią po szpitalu, bo wiecie nawet nie wiedziałam, a załapała bakterie w piaskownicy i pod paznokciami zbierała jej się ropa , w okół paluszków takie bąble jej się porobiły i miała to wszystko czyszczone i całe leczenie zajęło nam 2 tygodnie. Nie mogła nic prawie dotykać bo miała zabandażowane palce. Te piaskownice podwórkowe to bardzo brudne są, ale z drugiej strony jak jej nie puszczać i izolować? Także i tak chodzi i się w nich bawi, ale teraz bardzo dokładnie ją oglądam i za każdym razem wycieram rączki chusteczkami.
Ja planuję urlop we wrześniu, nie wiele mam dni tego urlopu, ale w środę planujemy wyjechać i w niedzielę wrócić, myślę, że już nie będzie duszno i parno i tylu ludzi też nie będzie, choć mówią, ze całe lato ma tak wyglądać.
Ja i tak będę do was zaglądała, dziewczyny, każda niech pisze kiedy może, mam nadzieję, że i wy będziecie zaglądały, niestety mam mało czasu, ale o was pamiętam :ico_sorki: . Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

24 sie 2010, 13:09

Dziewczyny
powstał nowy wspólny wątek dla mam dzieci z 2008r (sierpień, wrzesień, październik, listopad, może dojdzie jeszcze grudzień) jeśli macie ochote zapraszam na wspólne pogaduchy http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 70#5292870

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość