Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 mar 2009, 09:44

witam po spokojnej nocce :-D :-D

Wszystkiego najlepszego dla Alanka :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

my własnie czekamy na tel od pana doktora o kt bedzie-ma byc przwed południem

u nas tez słoneczko i wybieramy sie do tesciowej do Tarnowa wiec przez weeknd mnie nie bedzie..

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

28 mar 2009, 09:53

plum :-)

dziękujemy za życzonka :-D

Marcia77, tylko wróć stamtąd, żebyś nie została :ico_nienie: :-D

Niktusia, noo, suprr, że z małym ok, to najważniejsze, ale jak gaga pisze, szkoda, że Ci nie dali antybiotyku żebyś mogła karmić jednocześnie, bo przez kilka dni to Ci może pokarm zaniknąć :ico_olaboga: a kazali Ci jakos piersi stymulować, odciągać pokarm czy co?

Milutka, :ico_nienie: nie marudź, dla siebie tego nie robisz :ico_sorki:

ja właśnie korzystam z chwilki, bo tatuś dosypia z Malcem, starszak się wysypia i mam chwilkę (pewnie króciutką) na kawkę :-)

bieda u mnie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_haha_01: chłop 3 tyg od poniedziałku będzie miał drugą zmianę :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i z rana będzie mi się między nogami szwendał :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: w ogóle jakoś mi ta jego druga zmiana burzy rytm dnia... heh.. muszę podumać, jak to zorganizować, od obiadu począwszy po kąpanie małego, bo ja z tymi moimi nadgarstkami to w o gołe horror

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 mar 2009, 09:55

Milutka, :ico_nienie: nie marudź, dla siebie tego nie robisz :ico_sorki:
to fakt ale juz mam odwrót wymiotny ..... chyba wiesz jak to jest nawet żoładek mnie boli

a ja dzis leniuchuje mała powoli się budzi nawet nie poscielalam bo śpi w pościeli :-D

no i pada :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 mar 2009, 10:43

hejka
nocka ok a ja nawet wyspana :-)
Malutka teraż leży i sobie czuwa jak zjem śniadanko to ją ubiorę i idziemy na spacer bo słoneczko ładnie świeci.

ananke, dla Alanka
Obrazek

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 mar 2009, 11:10

ja kotlety mielone zrobila chlppu aby tylko usmazyc no i sobie krupnk gotuje, malusia grzeczna :) jak narazie , tylko pogoda sie zpsula

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 mar 2009, 11:15

ananke pisze:Marcia77, tylko wróć stamtąd, żebyś nie została :ico_nienie: :-D
nie ma takiej mozliwosci :-D :-D przeciez pisałam ze do tesciowej jade :-D :-D

a my juz po wizycie lekarza..okazałao sie ze ta asymetria to wynkia z tego jak milenka była ułozona w brzuszku..to nic groznego nie wymahga narazie specjalnych zabiegów tylko mamy ja na prawa strone układac, natomiast okaząło sie ze musze dawac deuga pieluszke na noc bo cos jest z bioderkami nie tak..a jak robiłam usg to pani nie zwrociła na to uwagi :ico_zly: :ico_zly: ale to tez nie duzy problem bo do 4 tyg powinno sie to unormowac..po switach mamy zrobic u niego usg i dodatkowo zalecił usg mózgu co mnie najbardziej zmartwiło-mała ma wydłuzona potylice i bardzo małe ciemiaczko i stwierdził ze lepiej to skontrolowac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 mar 2009, 11:35

Marcia77 pisze:i dodatkowo zalecił usg mózgu
wiem że u wcześniaków robi sie je standardowo tak jak usg bioderek, moja koleżanka robiła na Wiślnej

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 mar 2009, 12:00

Marcia77 pisze:a my juz po wizycie lekarza..okazałao sie ze ta asymetria to wynkia z tego jak milenka była ułozona w brzuszku..to nic groznego nie wymahga narazie specjalnych zabiegów tylko mamy ja na prawa strone układac, natomiast okaząło sie ze musze dawac deuga pieluszke na noc bo cos jest z bioderkami nie tak..a jak robiłam usg to pani nie zwrociła na to uwagi :ico_zly: :ico_zly: ale to tez nie duzy problem bo do 4 tyg powinno sie to unormowac..po switach mamy zrobic u niego usg i dodatkowo zalecił usg mózgu co mnie najbardziej zmartwiło-mała ma wydłuzona potylice i bardzo małe ciemiaczko i stwierdził ze lepiej to skontrolowac :ico_olaboga:
asymetria minie bioderka tez moja równiez znow nosi pieluche... ale o usg mózgu nie śłyszalam, ale dziwne ze ta pierwsza lekarz nie zwrócila uwagi na biodra, a dziewczynki zazwyczaj maja własnie te kłopoty z biodrami ;/

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

28 mar 2009, 12:08

i nici ze spaceru, właśnie nakarmiłam i chcieliśmy iść a tu jakieś wielkie ciemne chmury nadciągają :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-28, 11:09 ]
Marcia, nie martw się, będzie dobrze, teraz to chyba trzeba wszystko konsultować u dwóch albo i więcej lekarzy, każdy co innego gada :ico_puknij:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

28 mar 2009, 13:18

Marcia będzie dobrze :-)

A ja posprzątałam całe mieszkanie w czasie jak chłop pojechał po Olkę i na zakupy z nią. Najbardziej lubię sprzątać jak nikt mi się pod nogami nie pałęta. Synuś dał mamie posprzątać i obudził się jak kończyłam. Mięsko na obiad się odmraża.

Pogoda jest super, więc za godzinę po karmieniu pójdziemy na dłuuugi spacer.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość