Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 wrz 2007, 22:06

Katrin- on kupił je SOBIE a nam łaskawie pozwala wsiąść. :-D Przy czym ja jeszcze na fotelu kierowcy nie siedziałam :-D

[ Dodano: 2007-09-12 ]
Ale fajne teraz te opisy przy naszych nickach :ico_brawa_01: Ja właśnie "obracam się na brzuszek". Przy mojej częstotliwości klikania Julcia wyprzedzi mnie w osiągnięciach :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 wrz 2007, 22:19

Ale fajne teraz te opisy przy naszych nickach Ja właśnie "obracam się na brzuszek". Przy mojej częstotliwości klikania Julcia wyprzedzi mnie w osiągnięciach
_________________

to Kolka staraj sie chociaz dorownyac kroku ,a wracajac do Twojego meza to widac wymienil sobie Ciebie na mlodszy model :-) -tak do mnie mowi maz zazdrosny o Antosia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 wrz 2007, 22:52

katrin, :-D Ale ja się w tym jednym i jedynym przypadku nie gniewam :-D Może jej poświęcać i 90% uwagi. reszta % to zarobki samochód i ja :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 wrz 2007, 09:29

Kolka najważniejsze, że chce się córą opiekować, bo z tym to nieraz różnie bywa!!!!!!

Katrin masz racje, dzieci są różne i różnie budzą się w nocy, nie zawsze karmienie butelką gwarantuje przespane noce, a niektórzy tak myślą, to po prostu zależy od dzicka!!!!!!!
mój synuś zasypia też dość szybko bo o 8-ej, śpi generalnie do 6-tej, tylko nieraz zdarza mu się trochę marudzić, ale nie budzi się tylko sie wierci!!!!!!!

Zapraszam wszystkie mamy na kawusię :-D :-D

I życzę miłego dnia, mino brzydkiej pogody u nas, Wrrrrrrrrr.....

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

13 wrz 2007, 09:50

czołem dziewczyny z rana no prawie rana :)
my po szczepieniu Lenka bardzo dzielna przyjeła szczepienie z u smiechem na twarzy ja mialam z nerw wieksze drgawki w zoładku :ico_puknij: a tu prosze mam bardzo dzielne dziecko . Mała wazy 6700 g i mierzy 66 cm
a ja kurna z nowu nabawilam sie zastoju w cycku i mni eboli jak jasna cholera czekam na kapuste jak maz mi kupi kurde ze te kobiety musza tyle cierpiec :ico_olaboga:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

13 wrz 2007, 12:22

Hejka :ico_haha_02:
A my niestety chorujemy :ico_placzek: Wszyscy się smarkamy i kichamy jak najęci, wszystko przez tą pogodę, pada u nas już 2 tydzień i jest zaledwie 10 stopni ... brrryyy
Mam nadzieję, że jakoś to przetrwamy :ico_noniewiem: .
KAMELEK - brawa dla Leniki za odwagę przy szczepieniu :ico_brawa_01:
KOLKA - fajnie zdjęcie Julki w samochodzie :ico_brawa_01: A z facetami tak już jest oni mają hopla na punkcie samochodów, mój nieraz sprząta auto 2 godziny :ico_puknij:
KATRIN - ja też zgadzam się z teorią, że dzieciaki są różne. Mój mały karmiony butelką, a całej nocki mi nie prześpi, budzi się ok 4-5 rano bo głodny jest i trzeba dać papu bo jak nie to wrzeszczy na cały dom. Próbowałam go oszukać herbatką, ale mały cwaniak owszem napił się herbaty i zasnął na całe 10 minut :ico_olaboga: a później :ico_placzek: .
CARO - przyłączam się do Ciebie z :ico_kawa:
Pozdrawiam :-D

[ Dodano: 2007-09-13, 12:24 ]
Kamelek - mam nadzieję, że zastój z piersi szybko zniknie.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 wrz 2007, 15:28

Kamelek no widzisz jaką masz dzielną córunie, prawdziwa twarda babka z niej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mam ndzieję, że ten zastój szybko minie!!!!!

Kari ale Was dopadło :ico_olaboga: :ico_olaboga: , życzę szybkiego powrotu do zdrówka!!!!!!!!!!!!

Przyszło dziś krzesełko, bardzo mi się podoba, póżniej wkleję zdjęcie!!!!!!!!

A ja zapraszam dziś na torcika, bo mamy z mężulkiem 4 rocznicę ślubu :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-13, 15:41 ]
Obrazek

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

13 wrz 2007, 16:00

caro, Z okazji rocznicy ślubu Jubilatom dalszych wspólnych lat życia w zgodzie, zdrowiu, szczerej miłości i wzajemnym szacunku oraz samych słonecznych dni na dalsze lata zycia.

kamelek1, :ico_brawa_01: dla Lenki za odwage, Szybciutko przykładaj tą kapuste, aby cycusie nie bolały

kari24, a Ty kochana sie kurój, gorąca herbatka, jakieś lekarstwo i do wyrka na wygrzanie. Mój mężuś tez maniak samochodowy, a swoje auto to tak pucuje, a na drugi dzien pada i po co tak go głaszcze?

Kolka, Julcia to już prawdziwy kierowca.


A mój królewicz zaczął się podciagać główke, tak jakby chciał usiąść, troszeczke mu to nie wychodzi i się kurza. A jak zaczął krzyczec :ico_szoking: , nawet rano o 5 jak już się wyspi. :ico_szoking: uszy aż bolą.
Wiecie co, myślałam że jak przejdziemy na mleczko sztuczne, to wreszcie się wyśpię i mój prezes prześpi całą noc, a tu nic z tego nie wynika, no budzi się tylko raz ok 3, ale 23 dostaje butle, no i rano ok 7 juz pobudka, a trzy ostatnie dni ok 5 i już wyspany. Macie jakis pomysł co z tym zrobić????????

[ Dodano: 2007-09-13, 16:02 ]
caro, fajowe krzesełko, a Oskarek jak król na tronie, tylko brakuje mu korony i berła

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 wrz 2007, 16:06

Ja chciałam się Wam tylko zameldować, jestem chora. Boli gardło i chrypa mnie dopadła wrrrrrr :ico_zly: , nie bardzo mogę dotykać się do talibka bo się boję żeby jej nie zarazić. Cholera a tu w poniedziałek trzeba iść do pracy :ico_szoking:

[size=150]Caro z okazji rocznicy ślubu życzę Wam kochani spełnienia marzeń, zdrowia dla Was, ogrom miłości i szczęścia i dużo dużo więcej takich rocznic. No i może jakiejś córy :ico_oczko: :-D . :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:[/size]

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

13 wrz 2007, 17:31

Caro wszystkiuego naj naj samych radosnych szczesliwych dni w dalszym waszym wspolnym zyciu

a moj cyc boli troche mniej po tej kapuscie ale cholerne mleko niechcesie ruszyc bllleeeee

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość