Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 gru 2007, 13:49

monia26, to prosze oczekiwani amoże nadejdzie czas. To jak bardzo Ci się te wody sączą? Mi lekarz dopiero kazał jechać jak będę musiała co 15minut fruwajkę zmieniać :ico_oczko: więc cały czas na to czekam

Oj Iwonka urodziła i coś się rusza, fajniusio :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-05, 13:00 ]
Obrazek
zrobiłam wczoraj z braku zajęcia i dostępności do komputera, bop cały dzień Marcin siedział przed kompem, dzisiaj robię sobie bo te są dla brata :-) na zdjęciu wyszło jakby jedna była większa a druga więkasza ale są równe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 gru 2007, 14:08

Monia,

To dobrze, ze sie nie denerwujesz!! Wszystko bedzie OK, zobaczysz!

monia26 pisze:ale mój maz ma dzisiaj nockę i mam nadzieję ,że jakby co to go wypuszczą z pracy :ico_sorki: Ale byłby numer hehe

Musza Go wypuscic!!! Ale moze jeszcze dzisiaj nie bedzie takiej potrzeby :ico_oczko:

Renia,

Sliczne te butki... zdolna bestia z Ciebie :-) :ico_brawa_01:

Goonia pisze:Misia przepis Ci skrobnę wieczorkiem, bo znowu szaleję z praniem i prasowaniem.


Ty Gosia za bardzo to tam nie szalej!! :ico_nienie: Ja juz mam poprane, ale prasowanko dopiero przede mna.... pewnie w weekend sie wezme!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 gru 2007, 14:18

mz74, dzięki wielki, co brak zajęcia robi z kobietą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 gru 2007, 14:20

Renia0601 pisze:o brak zajęcia robi z kobietą :ico_oczko:


tez bym sie tak chciala ponudzic........

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

05 gru 2007, 14:23

Monia a jak sie teraz czujesz? Dalej masz te skurcze? Przezywam bardzo bo przecież my w sumie wspólny termin mamy... :-D a ja to chcę ze wszystkim zdążyć (pranie, prasowanie, torba) i dopiero... :ico_oczko:
Renia odlotowe te buciki!!!! :-D
Gosia kontroluje sie :ico_oczko:
Buziaki!!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 gru 2007, 14:39

Monia, no coś Ty... nie szalej :ico_haha_01: nie straszcie dziewczyny, przecież to jeszcze miesiąc, a wy już się chcecie rozdwajać :ico_sorki:
Kuba zamontował żyrandol i dzisiaj ciąg dalszy szarpaniny z wykładziną-nie jestem gotowa na rodzenie :ico_oczko: ale powiem wam, że czuję, że to już parę tygodni tylko, bo jakoś inaczej się fizycznie czuję...

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

05 gru 2007, 14:54

Goonia pisze:Monia a jak sie teraz czujesz? Dalej masz te skurcze? Przezywam bardzo bo przecież my w sumie wspólny termin mamy... a ja to chcę ze wszystkim zdążyć (pranie, prasowanie, torba) i dopiero...

Goniu skurcze tak jakby ustały,ale cały czas mi się coś sączy,nie martiwę się bo jak mały miałby sie teraz urodzić to nic mu już nie grozi nie?
Ja na szczescie wszystko poprałąm i poprasowałąm jakies miesiąc temu i teraz to tylko sobie już bezstresowo czekam :ico_brawa_01:

Goonia pisze:Renia odlotowe te buciki!!!!

Reniu T zdolna kobitka jesteś :ico_brawa_01: :ico_szoking:
Fintifluszka pisze: bo jakoś inaczej się fizycznie czuję...

Ja własnie też sie jakoś inaczej czuję,ale to chyba juz normalne :-)

[ Dodano: 2007-12-05, 13:56 ]
[quote="Renia0601"]monia26, to prosze oczekiwani amoże nadejdzie czas. To jak bardzo Ci się te wody sączą? Mi lekarz dopiero kazał jechać jak będę musiała co 15minut fruwajkę zmieniać :ico_oczko: więc cały czas na to czekam

Reniu mi lekarz też tak powiedział,że mam sobie poleżec i jak wkładka po ok 30 min bedzie do wymiany to to sa wody :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-05, 13:58 ]
Tylko żebym ja jeszcze wiedziała jak te wody mają wyglądać hehe :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 gru 2007, 15:02

Gosia jakbyś tak trochę dłużej posiedziała w domu i się tyle nudziła to by Ci sie odechciało tak jak mi :ico_oczko:

monia26 pisze:nie martiwę się bo jak mały miałby sie teraz urodzić to nic mu już nie grozi nie?

no dokładnie, juz 36tydzień, i mi lekarz mówił że też juz się nie boimy o nic, może się pchać

monia26 pisze:Ja na szczescie wszystko poprałąm i poprasowałąm jakies miesiąc temu i teraz to tylko sobie już bezstresowo czekam


no chociaż nie ja sama już wszystko przygotowałam miesiąc temu :ico_haha_01:
monia26 pisze:Tylko żebym ja jeszcze wiedziała jak te wody mają wyglądać hehe


damy radę, ja też niewiem jak mają wyglądać ale wiem że ma ich być dużo. Mówił że jak to będą one to będę wiedzieć :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 gru 2007, 15:08

Renia0601 pisze:monia26 napisał/a:
Tylko żebym ja jeszcze wiedziała jak te wody mają wyglądać hehe


damy radę, ja też niewiem jak mają wyglądać ale wiem że ma ich być dużo. Mówił że jak to będą one to będę wiedzieć :-D


Z tego co ja wiem, to ma byc bezbarwny plyn w ilosci minimum 1 szklanka.... tylko nie wiem jaka ta szklanka ma byc.... :ico_oczko: to wtedy juz sie trzeba szybko zbierac do szpitala... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

05 gru 2007, 15:14

mz74 pisze:Z tego co ja wiem, to ma byc bezbarwny plyn w ilosci minimum 1 szklanka....

To ja dzisiaj śpię ze szklanką,między nogami :ico_smiechbig:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość