Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 sie 2008, 10:21

Dzien dobry!!!!
Strasznie mnie cala noc bolala glowa,zreszta teraz tez mnie boli,ale juz nie tak.Ale sie wczoraj wystraszylam.Bylam sama w domu jak zwykle i siedzialam sobie na sofie i nagle czuje jak mi sie robi slabo,bylam pewna ze zemdleje.Oczywiscie czarne mysli,co to bedzie,no i dlaczego zrobilo mi sie slabo.Do tej pory nie mialam takiej akcji,kurcze moze ja mam cukrzyce :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-08-26, 10:25 ]
podchodzę do auta i aż mi się słabo zrobiło, nogi i ręce zaczęły mi się trzesc , ktoś przywalił nam w tył, patrze nikogo nie ma-
Rany Pati,tez bym chyba zawalu dostala :ico_olaboga: No to piekny dzien wczoraj mieliscie,dobrze ze koles na Ciebie czekal ,w Polsce na bank by s******** :ico_haha_01: Najwazniejsze ze dostaniecie siano :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

26 sie 2008, 10:45

Pati85, normalnie szok ale straszne przygody , spotkanie z tirem dobrze ze facet nie uciekł , a mąz pewnie bardziej przestraszony był jak do niego zadzwoniłas o ciebie niż o autko
miszka, no ładnie sie musiałaś wystraszyć, myśłisz że cukrzyca ale to by ci na badaniu wyszło że masz cukier , może po prostu jakies ciśnienie słabe było .

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

26 sie 2008, 10:47

No dziewczyny juz nie długo wasza kolej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Teraz bedziemy Wam kibicować.... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

26 sie 2008, 10:49

No dziewczyny juz nie długo wasza kolej
Teraz bedziemy Wam kibicować....
my już też chcemy mieć takie słodkie maluszki jak wasze :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 sie 2008, 10:56

Patino to ale mials super weekendzik :ico_noniewiem: nic dodac nic ujac
Miszkamoze to jest ta cukrzyca ciazowa.... :ico_noniewiem:
Teraz bedziemy Wam kibicować....
:ico_sorki: :ico_sorki: przyda sie przyda

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 sie 2008, 11:36

No dziewczyny juz nie długo wasza kolej
Dziekujemy,bedziemy wdzieczne za trzymanie kciukow :ico_brawa_01:
no ładnie sie musiałaś wystraszyć, myśłisz że cukrzyca ale to by ci na badaniu wyszło że masz cukier , może po prostu jakies ciśnienie słabe było .
Powiem Ci kochana ,ze nie mialam robionego cukru,za tydzien mam polozna,musze jej o tym powiedziec koniecznie :ico_olaboga:
Miszkamoze to jest ta cukrzyca ciazowa....
No wlasnie sie boje ze tak :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 sie 2008, 11:52

witam sie i ja :-) nocke mialam z głowy co piec minut z boku na bok ,a z naszymi korbolami :-D to wiecie jak trudno :ico_noniewiem: , az Piotrek zaczoł sapac :ico_noniewiem: wiec zacislam zęby i jakos tak przelezałam noc :ico_noniewiem: ,o dziwo jak tylko poszedł do pracy zasnełam :ico_sorki: ,nie dawno mały mnie obudził kopniakami krzyczac w brzuchu mama jesc!!!!!!!!!! :-D
Pati85, no nie zazdroszcze, ja tez sie denerwuje zeby nam ktos w auto nie walna ,bo tutaj naprawde nikt jeździc nie umie :ico_olaboga: nie raz ktos by nas stuknął :ico_zly:
No dziewczyny juz nie długo wasza kolej
Teraz bedziemy Wam kibicować....
dziekujemy :ico_sorki: ciagle nie moge uwierzyc ze to juz zaraz,chyba dopiero po porodzie to do mnie dotzrze :ico_sorki: ale potem to nie bede mogla uwierzyc,ze mam dziecko :-D :-D
miszka,
ale nie puchniesz chyba i nie trzesa ci sie rece?moze nie ma sie czym martwic :ico_noniewiem:
mi sie zdarzały takie zasłabniecia na miescie ale cukier wyszedł mi spoko

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 sie 2008, 12:09

ale nie puchniesz chyba i nie trzesa ci sie rece?moze nie ma sie czym martwic
mi sie zdarzały takie zasłabniecia na miescie ale cukier wyszedł mi spoko
Nie nie puchne i nic mi sie nie trzesie,cisnienie tez mam ok,ja nie wiem co mi sie stalo,ale wystraszylam sie nie na zarty.Ja nie wiem dlaczego mi nie robili cukru :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 sie 2008, 12:15

Nie nie puchne i nic mi sie nie trzesie,cisnienie tez mam ok,ja nie wiem co mi sie stalo,ale wystraszylam sie nie na zarty.Ja nie wiem dlaczego mi nie robili cukru
może to pogoda i cisnienie :ico_sorki: dlatego słabo ci sie zrobiło to juz końcówka i to moze sie zdarzac :ico_noniewiem: , nie martw sie za bardzo :ico_sorki: pojdziesz to położnej zrobi ci badania i bedziesz spokojna

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 sie 2008, 13:55

ja nie wiem co mi sie stalo,ale wystraszylam sie nie na zarty.Ja nie wiem dlaczego mi nie robili cukru
mi sie zdarzylo zjechac-ale to doslaownie ze film mi sie urwal ale to na poczatku ciazy...
Miszkami tez cukru nie robili-chociaz jak wypelnialam ankiete to napisalam ze w rodzinie mam cukrzyka :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość