Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

28 lut 2009, 14:05

milutka uroczy ten twój Aniołek :ico_brawa_01:

A co do odchudzania to w grupie raźniej i większa motywacja więc życze powodzenia. :-)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

28 lut 2009, 14:46

Hej mamuśki :-)

Ale się rozpisałyście :-D

Milutka- ale cudo z tej twojej Klaudii :-D
Najważniejsze ze malutka zdrowa i Ty też, a odchudzisz się na wiosne , ja też tak sądze bedzie ciepło , dużo spacerków i kilogramy stopnieją :-D

Co do proszku Ja juz poprałam większość w Lovelli sam proszek, i przygotowałam juz do szpitala. Przynajmniej rzeczy nowe i najładniejsze, reszte piore stopniowo bo dostałam od koleżanek nową dostawe po ich pociechach i tyle tego juz mam :ico_olaboga: :-D

Do nas wczoraj wpadli znajomi i poimprezowaliśnmy , zrobiłam burito bardzo im smaokwało :-D jem póki moge bo już niedługo kochaniutkie dieta - karmiącej i już nie bedzie burito...

Adka - coś często masz kochana te deprechy ja bym powiedziała o tym lekarzowi , bo po porodzie może sie nasilić, a tak to może coś poradzi.

Mój chłopina kończy szafe dla Zosi ja gotuje zupke pomidorową itd

A rano byłam zrobić ten posiew z poczwhy mam nadzieje ze nie mam tych paciorkowców :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 lut 2009, 14:58

milutka księżniczka musi być marudna, inaczej co z niej bylaby za królewna.

Ja dzis nie robie nic, mam ochote tylko leżec, wogóle jakiś nastrój do dupki , nie wiem moze jakas wiosenna depresja


misiunia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: wszystkiego naj, bo o ile dobrze pamiętam to ty masz dzis urodzinki :)

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

28 lut 2009, 15:08

Dzięki Ejustysia

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

28 lut 2009, 16:13

misiunia_29, :ico_prezent: najlepszego :-D

Dora, z tymi deprechami moimi to jest tak ze to nie sa depresje spowodowane ciaza (chyba) to raczej zalezy od sytuacji w jakiej teraz sie znalalazlam i przypuszczam ze lekarz mi nic nie pomoze bo watpie czy moge teraz brac jakies leki na poprawe nastroju, mam nadzieje ze jak przyjedzie wiosna sloneczko choc ja nie znosze goraca - to i nasroj mi wroci , od zeszlej wiosny mam nowe hobby ogrodek wiec i w tym roku sie zrelaksuje ( mam nadzieje) :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-02-28, 15:14 ]
Agnieszka trzymam kciuki zeby chociaz jescze 4 tyg Miłoszek posiedzial w brzuszku u mamusi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-02-28, 15:15 ]
milutka204, sliczna malutka kobiyka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-28, 15:16 ]
kobitka chcialam napisac :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

28 lut 2009, 17:33

MISIUNIA - spełnienia najskrytszych marzeń aby każdy dzień był piekniejszy i bardziej słoneczny od następnego i przynosił mnóstwo pociechy z dzieci i męża i abyś miała lekki i szybki poród :ico_tort: :ico_prezent:

[ Dodano: 2009-02-28, 16:35 ]
Dziewczyny zrobiłam obiadek , paledwiczki z grilla i sos czosnkowy frytki , i odpoczywam mój Tomek ze szwgrem kończą szafe, zaraz ma wpaść szwagierka z synkiem i teściową.

UWAGA ALARM zaraz wpadnie moja przyurocza GNIDA - trzymajcie za mnie kciuki abym była Kleopatra z reklamy , dystans, dystans, dystans...... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-28, 19:17 ]
Dałam rade! jestem z sibie dumna :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

28 lut 2009, 21:06

Dora, a jak stosunki z szwagierka? to jest siostra Twojego meza?

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

28 lut 2009, 23:18

Tak, bardzo lubie jego siostre wybieramy ja nawet na chrzestną , mamy dobry kontakt i mój Tomek jest chrzestnym ich synka :-)

Tylko mamunie bym wymieniła :-D ale dzisiaj sobie poradziłam, a może zrozumiała wreszcie że nie lubie złosliwosci i hamstwa , nie wiem, dzisiaj była nieszkodliwa ale chwalic nie bede bo za dobrze ją znam :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-28, 22:23 ]
Ja sobie dzisiaj uświadomiłam ze za jakies 2 - 3 tygodnie moge zaczą rodzic :ico_szoking: no bo to juz 35 tydzień, a większość moich koleżanek rodziła pierwsze dziecko w 37 - 38 tygodniu.
Mój Tom wyjezdza codzinnie do pracy po 6 rano, mam nadzieje ze jakby sie miało zaćząc to w nocy rany bo potem sama siedze :ico_olaboga:

Zazwyczaj zaczyna się w nocy lub nad ranem prawda? :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

28 lut 2009, 23:54

Zazwyczaj zaczyna się w nocy lub nad ranem prawda
nigdy sie nad tym nie zastanawialam ale teraz jak o tym mysle to faktycznie wszytkie kobitki z ktorymi rozmawialam o porodzie zaczynaly rodzic poznym wieczorem lub w nocy :ico_olaboga:
ja tak lubie spac :ico_olaboga: jak zaczne rodzic w nocy to sie zdenerwuje :-D
kolo 10 rano bardzo prosze Lenka :ico_sorki: :ico_sorki:
bardzo lubie jego siostre w
a co ona na to wszytko ze ta Twoja tesciowa taka wredna dla Ciebie wkoncu to jej mamuska :-D

[ Dodano: 2009-02-28, 22:56 ]
a większość moich koleżanek rodziła pierwsze dziecko w 37 - 38 tygodniu.
a u mnie znowu odwrotnie :-D wiekszosc przenosila :-D

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

01 mar 2009, 08:57

Witam niedzielnie!

misiunia
ja też dołączam się do życzeń samych pogodnych i szczęśliwych dni oraz lekkiego porodu i zdrowego dzidziusia :ico_prezent:

Agnieszka nie wiem kto bedzie pierwszy ale moje dziecko też nie chce spokojnie wysiedzieć w brzuszku.
Cała noc tak się wierciło, że czuję się bardziej zmęczona niż wypoczęta. Niby dzidzia ma już mało miejsca ale chyba się przeciąga a mi wówczas twardnieje macica i wszystkie ruchy po prostu aż bolą. Jutro mam USG :ico_sorki: to zobaczę co dzidziuś tam wyprawia i czy się przekręciło głową w dół. Dziś zamierzam jak najwięcej leżeć. :ico_oczko:

Co do porodu to też wolałabym rodzić w dzień albo na wieczór niż w nocy. Mój Jacek to ma i pierwsze i drugie zmiany a czasem tez na noc pracuje. Ale od naszego miejsca zamieszkania do pracy ma ok. 25 km to najszybciej można przejechać w 15-20 minut :-D Także raczej o to jestem spokojna.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość