Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

25 paź 2007, 23:47

Mamciu ale super wam sie trafilo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fantastycznie

Oskar jak podchodzi i zaczyan mnie grysc to wtedy patrzy an mnie i jak mowie nie wolno to widze juz usmiech w jego oczach, mly diabelek
a szczypie strasznie, wlasnie zwlaszcza jak zasypia na mnie, albo jak sobie lezymy razem, mala bestyjka z niego

Lemo brawa dla Kornelka, super ze juz zaczyna tuptac... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oskiw jego wieku chodzil tylko przy meblach i scianach :ico_haha_01:

ach jak tak patrze na rozowe kreacje i inne pierdolki Wiki , marzy mi sie dziewuszka, no ale sie powtarzam :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

27 paź 2007, 09:01

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 paź 2007, 10:34

Monika :-D :-D :-D :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 paź 2007, 12:08

Moniczko ale fajna kawka :-D
przepraszam, zaniedbuję Was starsznie, ale tyle mam zajęć...
Ale pamiętam o Was!!
Frydza, fajna Wikusia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

27 paź 2007, 22:58

Oj, ja tak pozno,l a tu Monisia taka kawka pyszna czestowlaa

My mamy chrzciny w przyszla niedziele, ale sie martwie, bo chrzest pod czas mszy, a o tej pory zawsze Fillipek spi, no nic bedzie spiwac razem z organista

Mamcia bezpiecznej i przyjemnej podrozy. I milego odpoczynku. Czekamy na relacje . Buzka.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 paź 2007, 11:52

WIKI i jej nowa ulubiona zabaweczka a raczej pluszak :-D Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 paź 2007, 22:58

dobry wiczor
ja juz po weekendzie w skzole, mam teraz az 3 tyg przerwe :ico_haha_01: a potem juz co weekend bede albo w szkoel albo na kursie na pilota wycieczek i tak prawdopodobnie do marca :ico_noniewiem:

w piatek po raz pierwszy wyszlam gdzies sama bez Oskiego pobawic sie, brat mnie zabral wieczorem jak malego uspialm do pubu, byli jego znajomi i ja, bylo bardzo fajnie :-D , poszalalam az do 3 a rano nieprzytyoman wstawalam na zajecia na 8 :ico_haha_01: , dzisiejsza nocka tez nie byla wyspana bo Oskar nie chcial spac do polnocy (chyba mu nowe zebole ida bo okropnie marudny wieczorami) a ja przed 5 wstalam pozegnac brata bo mial busa na lotnisko :ico_placzek: i na 8 znowu na uczelnie szlam :ico_haha_01:
ciezki byl pod wzgledem snu ten weekend..
jakos nie przywyklam... :ico_haha_01: ale nie zaluje

przykro mi ze braciszke wyjechal ale przyjedzie znow na 7 grudnia na nasze potrojne urodzinki :-D

przez problemiki na tt widze ze pusteczki jako takie, ale nie martwcie sie kochane mysle ze PK juz dziala, bo podobno awaria jakas nastapila wczoraj i walcza z nia :ico_oczko:
damy rade :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 paź 2007, 13:53

Natashka super, ze zaszlałaś!!!! mamuskom tez się nalezy :ico_oczko:

A my wcoraj byliśmy w kinie z małą :-D super ogladacz zniej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

29 paź 2007, 14:43

Hej mamuśki;) no ja mam wońcu ten zasilacz!! HURAA!
Alineczqa a na czym byliście? nie było dl MAŁEJ ZA GŁOŚNO? KURCZE TEŻ BYM SOBIE POZŁA BO W KINIE TO JUŻ CHYBA ZE 2 LATA NIE BYŁAM...
ale baznadzieja u nas dzisiaj za oknem nie chce mi sie nigdzie wychodzić a jutr znowu do pracy...
Nat to super że miałą,ś taki intensywny weekendzik kurcze u nas takie nudy że szok... a z tym niewyspaiem to wiem co czujesz bo jak do pracy idę to sypiam 3 hy a jak wracam to 5 maximum i to przerwami... a wogóle mały nie chce spać i się wiertoli nocką normalnie nie wiem kiedy mi mój Farfocel wkońcu da pospać.. :ico_placzek:
jejku tyle zapisałyście ze chyba będę Was czytała przez tydzień także dobrze że teraz jakaś awaria była haha to mam mniej
buziaczki wpadnę później

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

29 paź 2007, 15:14

witam!
moniczko jak sie czujesz? :-D :ico_ciezarowka:
witaj lemo
ja tez strasznie zadko wpadam teraz ehhhh zycie
dzis uzadzilam malemu sesje zdjeciowa na placu zabaw wybiegal sie za wszystkie czasy i daje mamie na kompie posiedziec hihihih padl jak niezywy i pwnie jeszcze z godzine pospi wiecie w sumie to dobrze jak juz chodza te dzieciaczki- moj np tak szaleje ze ze spaniem nie ma zadnego klopotu hihihihi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości