Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 mar 2008, 11:53

Moja ostatnio jakoś nie chce spać popołudniu dopiero o 17 zaczyna robić się senna a ja później boje się że nie uśnie wieczorem.
U nas dziś nie ma słoneczka no ale nie pada śnieg ani deszcz więc może być :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

28 mar 2008, 12:00

Edulito - najlepsze małżeństwa się czasem kłócą, więc to na pewno chwilowy kryzys.
Napisz mi proszę, bo Ty działkowicz jesteś zapalony - mam bardzo nasłoneczniony duży balkon, co posadzić żeby go jakoś zacienić i żeby chciało rosnąć na takiej patelni?

U nas piękne słonko,
a mnie jakieś przeziębienie bierze :ico_zly:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 mar 2008, 12:05

Elu, - a jak duży masz balkon?

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

28 mar 2008, 12:36

Nie wiem - musimy go z mężem w końcu wymierzyć, ale jest naprawdę spory - taki jak duży pokój w bloku - mniej więcej - nie umiem inaczej opisać :ico_wstydzioch:
Ale przez to, że taki nasloneczniony to nie mamy z niego żadnego pozytku :/

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 mar 2008, 12:47

Elu, to masz pole do popisu - proponowałaby np. cyprysy lub tuje w dużych donicach, one napewno dadzą cień a do tego w donicach np. na pergolach jakieś pnącza np. powój pięknie kwitnie i nie koniecznie musi mieć pergole bo może piąć się np. po barierkach balkonu lub groszek ozdobny świetnie kwitnie kwiatki jak małe storczyki. Fuksje też są piękne i kwitną uroczo( niestety są strasznymi opojami i potrzebują częstego nawożenia ziemi). Jeżeli lubisz ładne zapachy to posiej maciejke wieczorem przez całe lato będzie pięknie słodko pachnieć. Wiesz ja co roku mam takie roślinki na działce które w ciągu roku dorastają nawet do dwóch metrów na balkonie urosły by mniejsze ale niestety nie wiem jak się nazywają ja mówie na nie tromby anielskie ale one tylko są podobne do tych kwiatków. Poszukam jak znajde jeszcze nasionka to ci wyśle. No i jeszcze pomyśle co możnaby na słoneczny balkon :-) .

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 mar 2008, 12:47

Witam ze słonecznego Wrocka mamy tu 11 stopni :-D

Edytko co to za małżestwo bez kłótni, ja to już jestem mistrzynią w tym, od rana do wieczora potrafimy się na siebie wydzierać, potem dogryzać, a wieczorkiem namiętny seks i po bólu :ico_oczko: Generalnie ważne b nie mieć tzw "cichych dni" lepiej sobie wykrzyczeć a potem dojść do porozumienia. Najgorzej to tłumić w sobie emocje...

Piję dopiero pierwszą kawkę, cała nasza trójka wstałą dopiero o 11, obudził nas listonosz :ico_wstydzioch:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 mar 2008, 12:54

OOOOOOOOOOO Asiu ale z was śpiochy jak widzisz niektózy maja juz drugą drzemke, porozrabiały i teraz śpią a niektórzy już zasadzaja kwiatki na balkonie :-D A wy śpicie i śpicie :-D Ja mam tez duży balkon, zawsze groszek pachnący sobie sadziłam i on się piął po takich kratkach ale tegoroczne wichury zerwały mi te kratki i się połamały. Musze wykabinowac co innego. A ta maciejka też pnąca jest, kiedy moge ją zasadzić
:-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

28 mar 2008, 12:56

Edulito, dzięki wielkie! A te trąby to chyba wiem o co chodzi - one są trujące, jeśli o tych samych myślę, to przy dziecku lepiej nie...

Asiu, Ty pierwszą kawę dopiero, aż mi się to w głowie nie mieści :ico_haha_01:
Ja już po dwóch siekierach, a JAś zażywa drzemki, ja gotuję obiad, jak wstanie pójdziemy na spacer.
W radiu słyszałam, że we Wrocku najcieplej, szczęściarze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 mar 2008, 12:56

asia, no to pospaliście ale sen dobry na urode a ty ładniejesz co nowy avatar to jeszcze ładniejsza laska z ciebie no no ...

Dzięki dziewczyny za pocieszenie :-)

Elu - jak chcesz nasionka to wyślij mi na meila swój adres to w poniedziałek wyśle.
Tu link do takiej roślinki tzn. podobnej bo te nasiona co mam to jednoroczna roślinka o niebieskich kwiatach no i mniejsza rośnie:
http://www.gazetaecho.pl/cgi-bin/echo/o ... ik/2004.07

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 mar 2008, 12:57

Ja to już nawet obiad ugotowałam :-D Dzis sciemniłam i maja makaron z jajkiem, oni bardzo lubia to niech jedzą :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość