kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

06 maja 2011, 22:57

hej
U nas bidnie bo Jasio ma zapalenie oskrzeli bierze antybiotyk i leki wziewne :ico_placzek: i z tego powodu musieliśmy odwołać impreze na roczek :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tort zmówiony i Jasio zdmuchnie świeczki tylko w obecności taty i mamy :ico_noniewiem:

lidziasc, śliczne fotki urodzinowe, Martynka taka wystrojona :ico_brawa_01:

Gozdzik, sukienka super na pewno będzie bardzo elegancka.

Tibby, trzymam kciuki za napisanie pracy

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 maja 2011, 12:32

Witajcie
Jasio ma zapalenie oskrzeli bierze antybiotyk i leki wziewne
:-? bidulek oby raz dwa leki przyniosły mu ulgę
że też nie miało sie co przyplątać :ico_zly:
:ico_zly:
lidziasc, fakt sukienki sa teraz bardzo drogie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
a do tej co podałaś link to faktycznie az takim cudem nie jest co do tej ceny :ico_noniewiem:

[ Dodano: 08-05-2011, 12:45 ]
Witajcie ale tu cisza :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 maja 2011, 10:17

witam!!!
ale tu cisza gdzie jestescie dziewczyny?

zuzka ma juz na gorze 8 zebow a na dole 4 ale dala nam teraz popalic przy tych zebolkach
maz mi kupil bransoletke powiedzial ze to od zuzolka na dzien matki
http://allegro.pl/wysylka-0zl-bransolet ... 49107.html
wczoraj wyjelam rower i zaczelam troszke jezdzic

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 maja 2011, 11:16

Witam u nas za oknem piękne słoneczko tak więc jak tylko Bartoszek sie wyspi zjemy drugie śniadanie i zmykamy na plac zabaw' :-D
maz mi kupil bransoletke powiedzial ze to od zuzolka na dzien matki
a to zrobił niespodziankę
:ico_oczko: ciekawe co ja dostane

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 maja 2011, 11:54

ja też jestem ciekawa. w ogóle ciekawe czy mój mąż będzie o tym pamiętał, bo on nie ma za bardzo pamięci do dat :ico_haha_01:

U nas spokojnie. Maluch rozrabia, gada do siebie, wstaje już sam z siedzenia na nóżki. :ico_brawa_01: I teraz przestawił się na spanie na brzusiu :ico_haha_01: śmiesznie wygląda z tą wypiętą pupą.

Korzystamy z wolnych chwil i wychodzimy jak najczęściej na słoneczko :ico_sorki:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

09 maja 2011, 13:07

Witam
:ico_tort: za 1-wszy roczek Jasia
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Impreza była w nielicznym gronie ale i tak było 10 osób :-) Jasio dostał duzo prezentów głównie klocki Duplo po ztym piaskownice samochody itd. a za pieniążki od prababć zamierzam dokupić kilka książeczek bo jest deficyt :-)
jak tylko zrzucę zdjęcia to kilka wkleję...

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 maja 2011, 15:37

8-) :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Jasieczka :-D :-D :-D :-D
Super że urodzinki sie udały
i czekamy na foteczki :ico_haha_02:
My po spacerku Bartoszek spi a Jula odpoczywa

NICOLA_1985

09 maja 2011, 16:30

cześc dziewczyny
my już po remoncie i mamy posprzatane :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
S. w pracy a ja sama z dziecmi
jak porobie fotki to Wam pokaże efekt remontu :-)
my dzisiaj po szczepieniu Krystianek waży równe 9 kg :-)

lidzia śliczna Martysia na roczku, piękna miała sukienkę :ico_brawa_01: :-D
gozdzik super Bartuś przespał ja też bym chciała zeby Kris mi tak przesypał.. jak na razie pobudki co chwile i z cyca do cyca przenosze go .. a kaszki żaba zjeśc nie chce żeby w nocy mniej się budzic .. ach ten mój synek... :ico_oczko:

dla Jasieńka :ico_tort: 100 lat mysiaczku :-D no i zdrówka dla Jasia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

my roczek dopiero za 2 tygodnie a już wczoraj Krystianek dostał prezent od prababci :-)
ale imprezke plaujemy dopiero w czerwcu bo chcemy się dopasowac do chrzestnej ktorra ma 4 czerwca wesele i dopiero po weselu bedzie miała luz :-) jeszcze przed impreza urodzinowa wesele zaliczymy :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 maja 2011, 18:07

Krystianek waży równe 9 kg :-)
tez ładnie :)
my właśnie z Jula pieczemy babeczki :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 maja 2011, 19:26

my dzisiaj po szczepieniu Krystianek waży równe 9 kg
my na szczepienie za 2 tyg. idziemy. powiedzieli, że jak skończy 13 m-cy, to tego się trzymamy.

Nicola, śliczna waga Krisa! :ico_brawa_01:
Nam na domowej wadze wyszło u małego 12kg, ale to w ciuszkach i z pieluchą, więc można by jakieś 11 z pewnością mu liczyc, chociaz on z dnia na dzień cięższy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ja własnie dosiadłam się do kompa i rachunki porobiłam. :ico_noniewiem: ech... znów 3/4 pensji w mig poszło :ico_szoking: a cały miesiąc człowiek poty z siebie wylewa by je zarobic :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość