Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

21 sty 2011, 20:52

nie tak o dawali , jak wcześniej przez neta im zgłosiłam , że skończyłam 26tc to dostaje się darmowe paczki które trzeba odebrać w aptece :-)
aha fajnie tam u Was w tych aptekach heh :-D
bo tutaj juz mozna składać od 26tc :-D
to szybciutko.. u nas dopiero po porodzie

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

21 sty 2011, 20:57

A ja juz becikowe dostałam i juz zostały wydane niestety takie życie no cóż poszło na szczytne cele więc nie narzekam .Dziewczyny teraz mam takie skurcze ,że nie umiem chodzić ale to te przepowiadające ,ale normalnie jeden za drugim nawet z krzesła tyłka nie moge ruszyć bo zaraz mam skurcz nawet o w tej chwili siedzę piszę i skurcz i to boli cholerka mam nadzieję ,że jak się położę to przejdzie trochę bo jak tak ma być jeszcze 4 tyg to zwariuję
:ico_olaboga:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

21 sty 2011, 21:43

ja to będę się także starała o dodatek z tytułu urodzenia dziecka w pobliskim MOPSie.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

21 sty 2011, 22:15

tyle naklikałyście, że nie wiem co komu napisac :ico_olaboga:
tynusz, pieniądze nie mogły tak po prostu przepaśc. Trzeba je odzyskac i upomniec się o dodatkowe odsetki. Dobrze że skorzystasz z dodatkowego becikowego, ja się załapałam na nie przy Zuzi, bo byłam w poprzednim roku podatkowym zatrudniona na pół etatu na najniższą krajową i mój mąż też, więc nam się udało :-D

[ Dodano: 2011-01-21, 21:25 ]
mania, śliczna ta Twoja księżniczka :ico_brawa_01: może to i racja, że jak się tak siedzi i myśli to się poród opóźnia. Chociaż ja się bałam że w pracy urodzę, bo jakoś mi ciężko się pożegnac z pracą :ico_wstydzioch: ale czas pomyślec o przygotowaniach do porodu.
manenka ja też myślę o małym, jak będzie wyglądał tym bardziej że na usg zasłaniał się rączkami i nie było widac buzi. Zuzia urodziła się dokładnie taka jak z usg :-D pewnie będzie zupełnie inny bo przecież to zupełnie inna osoba.
nie wiem co jeszcze

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

21 sty 2011, 22:30

Ja zapomniałam Wam jeszcze napisać, że na wizycie u położnej pobierała mi próbki bakterii z nosa :ico_szoking:
Jakiś dziwny wymóg wprowadzili w szpitalu, że trzeba zrobić badania (podobno oddziały ostatnio miały problemy z zachorowaniami). No ale zrobili i jakby cos wyszlo (a moze wyjsc bo mnie cos gardlo lapie) to beda dzwonic ze mam jakies krople odebrac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

22 sty 2011, 00:04

@gniecha, ile w Belgii dają becikowego??
ja to będę się także starała o dodatek z tytułu urodzenia dziecka w pobliskim MOPSie.
no pewnie składaj gdzie się da :-)
się bałam że w pracy urodzę, bo jakoś mi ciężko się pożegnac z pracą :ico_wstydzioch: ale czas pomyślec o przygotowaniach do porodu.
a co robisz w pracy??

b@sia, wow, to niezłe wymogi :ico_szoking:
no ale to dobrze , że tak dbają

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

22 sty 2011, 11:08

[ Dodano: 2011-01-22, 10:15 ]
@gniecha, ile w Belgii dają becikowego??
Za pierwsze dziecko 1200 euro a za drugie 865 Ale jak policzysz co trzeba kuić dzieciaczkowi to trzeba dołożyć ,ale dobre i to .Wózek i inne większe rzeczy mam z allegro z Poski więc troche się zaoszczędziło no i ubrań mam stertę po pierwszym synku ,które są jak nowe więc ten wydatek odpadł.

Dziś w nocy takie miałam skurcze i tak żle się czułam ,że nie umiałam zasnąć jakoś przy skurczach strasznie bolało mnie krocze a dziś od rana rozwolnienie hmmm po tym co dziewczyny piszą to mi może termin się przyspieszy??Oby nie bo mąż do Polski się wybiera w następny week-end a boję się by się nie zaczęło jak go nie będzie bo taksówkę mogę wziąć ,ale co z synem zrobię??Przecież nie zabiore go na porodówkę :ico_szoking:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 sty 2011, 12:41

kurde mam rozstępy na około pępka i w dodatku tak swędzą :ico_placzek: dobrze że już bliżej końca

wczoraj miałam takie bóle jak na @

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 sty 2011, 15:08

hej, ja wczoraj pojechałąm do lekarza, bo mnie martwiła ta moja wysypka, ale to podobno jakaś alergia kontaktowa i dziś już prawie nie ma :ico_haha_02:

mania śliczną masz córeczkę

manenka, fajnie macie z tymi aptekami, ja tak lubię prezenty :-D szkoda, że u nas czegoś takiego nie ma

Tynusz1, moja siostra miałą podobną sytuację z bankiem, poszła do bankomatu, ale bankomat, zatwierdził wypłątę, ale nie wypłącił pieniędzy a z konta zniknęła ta rzekomo wypłącona kwota, ale jakoś się to wyjaśniło, mam nadzieję, że i u Twojej mamy się wyjaśni, bo to dużo pieniędzy.
wczoraj miałam takie bóle jak na @
to pewnie skurcze przepowiadające. Ja w pierwszej ciązy nawet nie wiedziałąm co to skurcz przepowiadający, do ostatniego dnia, nie wiedziałam, co to jakiekolwiek skurcze, aż bałąm się, że przeoczę poród :-D
kurde mam rozstępy na około pępka i w dodatku tak swędzą :ico_placzek:
oj nie zazdroszczę, ja na szczęście nie mam ani jednego,ale brzuchal mam ogromny, nawet mąż wczoraj się zdziwił jak on urósł :ico_haha_01: ale ja mam bardzo elastyczną skórę wygląda na to :ico_noniewiem: szkoda tylko, że sama się nie wchłąnia tak jak się rozciąga.

AniaZaba, daj sobie spokój z pracą a przygotowuj na powitanie dzidziusia.
Za pierwsze dziecko 1200 euro a za drugie 865
to na każde kolejne dziecko przyznają mniej becikowego?? to niesprawiedliwe
:ico_noniewiem:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 sty 2011, 19:06

to pewnie skurcze przepowiadające
a na ile przed porodem Ci się takowe pojawiły?;>
oj nie zazdroszczę, ja na szczęście nie mam ani jednego,ale brzuchal mam ogromny,
mi teraz zaczęły wyłazić, no ale trudno się mówi :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość