dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

20 wrz 2012, 12:21

i masz babo placek, Dawid całą noc biegał do kibelka bo miał biegunkę i raz wymiotował...wiec został dziś w domu.... :ico_olaboga: i Patryk też dokazywał całą nockę... :ico_noniewiem: i już od 5 rano nie zamierzały dzieciaki spac. :ico_noniewiem: :ico_zly:



Kaja, a myslisz ze nasze dzieciaki beda w ty spiworku grzecznie siedziały hihi :ico_oczko: a ile taki kosztuje?

Gabi, patrze ze lawinowo nasze dzieciaczki choruja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

20 wrz 2012, 12:25

Kaja, a myslisz ze nasze dzieciaki beda w ty spiworku grzecznie siedziały hihi :ico_oczko: a ile taki kosztuje?
nie mam pojęcia ale raczej na pewno dłużej usiedzą niż w kocyku :ico_haha_01: :ico_haha_01: a ceny różne ja swój kupiłam na cjuchach za 15 zł :ico_sorki: :ico_sorki: a nowe to w okolicy 100-150zł są

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

20 wrz 2012, 12:47

jak sie czuje Filipek?
I jak Filipek?
a dzięki, już o wiele lepiej. wczorajsza noc była katastrofalna :ico_placzek: nie mogłam doczekać się rana, żeby pojechać do lekarza. mały miał katar i gorączkę. dostał leki i dziś dla odmiany przespał calutką noc! :ico_olaboga: jestem w szoku, bo ostatnimi czasy jak był zdrowy to nie przesypiał całej, a teraz jak chory do spał od 20 do 6:30. i efekt jest taki, że dziś od rana jest o nieeebo lepiej. szybko zadziałaliśmy i jak widać choroba ucieka :ico_brawa_01: a lekarz nam mówił, że trzeba uważać, bo bardzo dużo zachorowań na zapalenie płuc u dzieci jest :ico_noniewiem:

[ Dodano: |20 Wrz 2012|, o 12:53 ]
Nostromo, a ja w ogóle nie w temacie. Jakie literki?
a literki sobie uszyłam, o takie:
Obrazek

[ Dodano: |20 Wrz 2012|, o 12:55 ]
i masz babo placek, Dawid całą noc biegał do kibelka bo miał biegunkę i raz wymiotował...wiec został dziś w domu.... :ico_olaboga: i Patryk też dokazywał całą nockę... :ico_noniewiem: i już od 5 rano nie zamierzały dzieciaki spac. :ico_noniewiem: :ico_zly:
no widzisz, dopiero się pytałaś o mojego, a Twoje chłopaki też dają popalić :ico_chory: dużo zdrowia!

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

20 wrz 2012, 16:18

dłużej usiedzą niż w kocyku
to na pewno...wiec chyba też taki sobie sprawię :ico_haha_02: bede szukała okazji takiej jak ty a jak nie to przez allegro.
efekt jest taki, że dziś od rana jest o nieeebo lepiej. szybko zadziałaliśmy i jak widać choroba ucieka
o to super :ico_brawa_01: teraz to bedzie coraz lepiej.. :ico_brawa_01:
dużo zdrowia!
dziękujemy , bardzo nam sie przyda :ico_sorki:

[ Dodano: |20 Wrz 2012|, o 16:20 ]
aaa....mad super zdjęcie masz w podpisie...za każdym razem piękniejsze....i jakie z pomysłem :ico_brawa_01: masz talent...a po drugie podziwiam modeli...ja ledwo uchwyciłam obu chłopcow na zdjęciu tym co mam hihi :ico_oczko: zawsze to jeden w innym kierunku patrzył to drugi... :-D wiec

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 wrz 2012, 16:25

Mad ja mam espiro magic i na zime idzie do przechowalni i wyjeżdzam roanem marita do niego mam spiworki i ma pompowane koła więc bedzie się nim lepiej jeździło niz espiro :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 wrz 2012, 16:46

ja mam espiro magic
Wiem, wiem - my też :) Ale poki co nim zima bedziemy jezdzic.
A Ty Aga26 też magic'iem bedziesz smigac ?

dzwoneczek82, bo na to sa sposoby kzdy model reaguje na co innego :-D mama robi z siebie klauna ale efekt jest w zdjeciach :ico_haha_01:
Dziekuje :-)

[ Dodano: |20 Wrz 2012|, o 16:57 ]
nostromo zdrowia dla Filipka !!

Mialam Wam pisac, ze wylicytowalam ostatnio stoliczek edukacyjny dla malej bo brakowalo nam zabawek grajacych. Musze powiedziec ze jest rewelacyjny ! Odkrecilam nozki i sluzy jako pianinko, a jak mala stanie na swe nogi to dokrece :-)

Dla chetnych tutaj link do calej naszej sesyjki - https://picasaweb.google.com/1045966859 ... directlink
duzo tego bo dobrze nam sie dzisiaj wspolpracowalo hehe :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

20 wrz 2012, 19:41

Mad sesja super, oby dwie sa rewelacyjne

dzwoneczek oj noc rzeczywiscie ciezka, oby dzis bylo lepiej

nostromo talenciara jestes :ico_brawa_01:

kaja super filmik a upaek w pelni kontrolowany przez Kubusia :-D

izabellla Oliwka swietna a na drugim zdjeciu przypomina mi jak byla malenka

Hanka dalej wyje, teraz mam ja na kolanach i ledwo pisze bo mi sie prezy,
a zeby dolne juz coraz bardziej widac
dzis pierwszy raz skumala pozycje raczkowania i nie wiedziala co dalej zrobic
wiec padla na brzuszek

Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 wrz 2012, 19:59

Beatka78, fajniutka jest Haneczka :-) moja mala ulubienica. Brawa za wstep do raczkowania :ico_brawa_01:
A zabki pewnie lada chwila wyjda i bedzie ulga... :ico_noniewiem:
Jestem zdziwiona mozliwosciami w pelzaniu po calym pokoju.. cos zauwaza i pelza by wybadac, sciagnac, dotknac :-) Ilez sily taki maly czlowieczek posiada. Ja bym padla krotko po rozpoczeciu pelzania haha

Dziewczyny widzialyscie w jakims sklepie ladne za godziwa cene komplety poscieli ? Potrzebuje cos wybrac na 50tke tesciowej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

20 wrz 2012, 20:53

Mad Hania dziekuje :ico_sorki:

a wiesz ze Hanka tez pelza po calym pokoju ale do tylu :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 wrz 2012, 21:05

my juz na najniższe mamy opuszczone dno
My dalej na samej górze bo się Tatusia doprosić nie możemy bo taki zabiegany ;-) ale póki nie wstaje jest ok hehe

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość