Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

21 cze 2008, 18:27

Hejka!!!
Pinko ale fajnie Ula na tej focie wygląda :ico_brawa_01: spojrzenie super :-D widać, że bystra z niej dziewczynka i nic nie umyka jej uwadze :-) Fajnie, że się wciągnęliście w mój serial :ico_brawa_01: Na razie uczulenie zniknęło, ale Karolek jest niestety na diecie teraz.
Dziewczyny z tym glutenem to ostrożnie, ja się dowiadywałam bo też strasznie chciałam dawać. Kalendarz żywieniowy to zalecenie, a nie obowiązek. Najbezpieczniej po 7 miesiącu. Gdybym podała wcześniej Karolkowi, jak jeszcze nie wiedziałam że jest alergikiem to byłoby bardzo źle :ico_olaboga: A teraz to na pewno mu nie wolno.
Teraz piekę sobie kurczaczka bo miałam ochotę
hehehe...mnie też dziś ochota naszła i upiekłam :ico_oczko:
Znikam na razie.pa!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 cze 2008, 18:45

Witam wieczorkiem...

Pinko superowe zdjecie w podpisie!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jesli chodzi o gluten, to mnie moja pediatra poradzila zebym zaczela podawac, (tak zreszta pisze na opakowaniu kaszki pszennej, zeby zaczac male dawki od 5 miesica..) na razie 1 lyzeczke kazala na pare dni do deserku.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 cze 2008, 18:51

Ja z glutenem bede teraz ostrozna, mi pediatra powiedziała ze około 8 miesiaca najbezpieczniej. Patrykowi podawałam juz w 5 i niestety ale miał uczulenie, pózniej z wszystkim był problem :ico_olaboga: Przestałam mu dawac, spróbowałam jak skonczył rok i uczulenie znikneło jak reka odjał :ico_sorki: To chyba zalezy od dziecka.
Na pewno teraz nie bede sie spieszyc.

Pinko zdjecie rewelacja!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Renia podrzuc tego kurczaka :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

21 cze 2008, 19:19

No to mogę napisać z pełnym brzuszkiem :ico_haha_01:
Strasznie parno dzisiaj u nas, niby deszcz padał al enic się nie zmieniło, tylko teraz duchota.
Madziu a kurczaczka a proszę :ico_oczko: zostało jeszcze trochę białego

Pinko no genialne to zdjęcie w podpisie, Marcin się zdziwił że takie długie włoski ma :ico_haha_01:

no i już niewiem co miałam pisać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 cze 2008, 19:21

Przede wszystkim Ula dziękuje za pochwały pod swoim adresem, włoski jej rosną i choć z tyłu się trochę wytarły, to i tak niedługo będę jej mogła kucyka zrobić.
My już po kąpieli, teraz cycuś i lulu.
Fajnie, że się wciągnęliście w mój serial :ico_brawa_01:
Dzisiaj ściągnął się 5 odcinek, więc znów będzie zarwana nocka :-D
uczulenie zniknęło, ale Karolek jest niestety na diecie teraz.
Dobrze, że zniknęło, może uczulenie też mu z czasem przejdzie.
Co do glutenu, to chyba też się jednak wstrzymam, Ula uczulona jest na niektóre składniki, lepiej nie ryzykować, zresztą po co się spieszyć.
Dzięki bardzo za Wasze porady :-) Wiedziałam, że na Was zawsze można polegać :-)
Ja zmykam, serialik czas zacząć oglądać....
Spokojnej nocki...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

21 cze 2008, 19:28

pinko, już po kąpieli, my się jeszcze pół godzinki męczymy.

Eh.. przypomniałam sobie, jak Arturek stoi na nóżkach to tak śmiesznie dupką na boki rusza, jakby tańczył :-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 cze 2008, 19:37

Patryk własnie zasnął :ico_szoking: drugi dzien z rzedu padł tak szybko. Ide kąpac Martynkę, ona chyba tak szybko nie zasnie bo niedawno się obudziła :-)
Madziu a kurczaczka a proszę zostało jeszcze trochę białego

bleee ja wolę skórkę :ico_oczko: uwielbiam, ale białym mięskiem nie pogardzę :ico_oczko:
to tak śmiesznie dupką na boki rusza, jakby tańczył
hehe fajnie to musi wyglądac :-)
Wiedziałam, że na Was zawsze można polegać
proszę bardzo
Pinko Martynka ma duzo włosków ale Twoja Ula ma ich całe mnóstwo :ico_brawa_01: Super to wygląda :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

21 cze 2008, 19:45

My zaraz też idziemy się kąpać :-D
Dziewczynki odkryłam świetny krem na pupcię, a zwłaszcza odparzenia - Pentacrem.
Miałam próbkę ze szpitala, patrzyłam na necie to jest nawet tani. Tormentiol nam nie pomógł, a Pentacrem tak. Znacie go? Co w ogóle stosujecie na pupcię? Ja wcześniej Sudocrem, ale teraz się chyba przestawię
Dzięki bardzo za Wasze porady
do usług Misiaczku :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 cze 2008, 19:54

Goonia,zmiana avatarka :ico_brawa_01:

My stosujemy tez sudocrem i jak na razie jest ok :-)

martynka siedzi w hustawce i udaje ze kaszle, tak jej sie to spodobało ze juz od 5 minut tak robi :-D

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

21 cze 2008, 20:16

martynka siedzi w hustawce i udaje ze kaszle,
Karol tak robi bardzo często :-) Najpierw się wystraszyłam, że jest chory, ale potem kapnęłam się, że on się wygłupia :ico_haha_01:
Co do Sudocremu też myślę, że jest oki, jestem z niego zadowolona. Ale teraz mi nie pomógł, chociaż wcześniej usuwał odparzenia. Teraz kupię ten nowy jak mi się to opakowanie testowe skończy.

[ Dodano: 2008-06-21, 20:17 ]
Goonia,zmiana avatarka
avatarek zmieniłam już jakiś czas temu :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości