Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

20 kwie 2009, 10:02

ja własnie przegladam podwojne wozki na allegro i chyba kupie ten:
http://allegro.pl/item612750497_wozek_d ... iakow.html

Tagar, jak mówicie zdrobniale na Hanie?

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

20 kwie 2009, 10:22

Dobryyyyyyyyyyyy
ja zaliczylam piekarnie o 8, wiec od rana wyjatkowo przypominam czlowieka, coraz czesciej wstaje przed 7
niechce mi siespac.
Cipelko fajnie na dworze
T. pomalowal 1 sciane w pokoiku Grosia, średnio mu wyszlo, nakleil 2 naklejki w tym 1 potargał :/
bez komentarza
moze Pita dzis zaniosę :P

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

20 kwie 2009, 10:33

olala, jejku jak ty rade dasz z takim wozkiem :ico_olaboga: ah do tego dojda rzeczy dla dzieci i zakupy czasem ah bedziesz miala muskularne ramiona :ico_oczko:
podziwiam tych ktorzy maja sile i cierpliwosc to takiego sprzetu
z ciekawosci ile wazy sam wozek?

Beata_Tychy, czesc :-D
ah niedobrze ze potargal niedobrze :ico_nienie: ja tak bardzo chcialam efekt zobaczyc a on sie obija

wlasnie zadzwonila do mnie dobra kolezanka ktora od 2 miesiecy jest w Romunii i niestety na krotko i jedyna mozliwosc zeby sie zobaczyc to isc gdzies z nia tak wiec ruszam sie z domu pojde z nia do fryzjera a potem na lody bo bynajmniej mam zagwarantowane ze chodzic bede malo

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

20 kwie 2009, 10:35

Czesc :ico_kawa:

No i stalo sie... nic nie kupowalam i mam 3 ogromne siaty ciuszkow dla maluszka :ico_sorki: Musze je dzisiaj poprzegladac i ktore zniszczone to wywalic... A oprocz tego siostra mojego A przywiozla jakies ciuszki dla chlopczyka, tylko do nich sie jeszcze nie dostalam, bo tesciowa je przechowuje :-D ja nie mam miejsca, i musze zaczac myslec o zrobieniu porzadkow w komodzie albo szafie... ale szafa juz i tak peka w szwach... ech...

W kazdym badz razie, wychodzi na to, ze ciuszkow kupowac nie musze :-) tylko takie jedno nowe do szpitala i tyle :-D

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

20 kwie 2009, 10:35

a co do pielegnacji ciala poruszylam temat bo widze ze brzuch moj coraz to bardziej rosnie i musze intensywniej zaczac dbac o skore bo potem bede sie meczyc cale zycie i pluć sobie w brode ze nie zapobiegalam w zaden sposob siostra rozstepy ma tylko po boku i ja od kilku dni zaczelam czuc ze skora tam zaczyna mnie swedziec i juz cos sie tam niedobrego robi totez inwestuje w cos zeby miec za kilka miesiecy cialo bez rozstepow

[ Dodano: 2009-04-20, 10:36 ]
megi5566, i bardzo dobrze ze tyle rzeczy masz ja tez postanowilam ze juz nic nie kupuje bo wiem ze dostane napewno jeszcze od kolezanek kilka

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

20 kwie 2009, 11:06

Betina ja od 4 miesiaca stosuje perfecta mama i raczej nie zmienie. Staram sie codziennie, przynjmniej rano posmarowac biust, bo mam duzy, wiec musze o niego szczegolnie dbac :ico_sorki: No i czasami zapominam posmarowac brzuchola ale raczej raz dziennie smaruje :-)

Ja mam z kolei takie pytanie, bo jak wiadomo ani opalac sie nie mozemy ani na solarium :ico_haha_02: a mam z avonu balsam brazujacy, czy myslicie, ze nogi rece i buzie moge spokojnie nim smarowac?

Acha... i mam pytanie do "skroconych szyjek" :-D, w 17 tyg, jak gin mi powiedzial, ze szyjka mi sie skraca i mam lezec, do zakazal nam przytulanek... no ale wiecie same jak to z tym jest... Moje pytanie brzmi, czy wy tez macie zakaz? Bo ja szczerze mowiac nie wytrzymuje dlugo, a i moj A sie nie opiera :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

20 kwie 2009, 11:33

ja dostałam na rozstepy z Ziaji krem :) (oczywiscie kolezanke zabiłam za taki prezent)

na poczatku tylko Olivka smarowałam ale teraz tylko Kremiczkiem, narazie nie mam tych
krecxh strasznych , moja mama nie miała, a jako ze jest to dziedziczne wiec licze mam nadzieje ze nie naiwnie
ale na szczescie ze mnie nie dopadna :) oby oby oby nieee

Własnie dostałam zamowiona posciel z allegro do wozka wiecie te motywy z misiem i serduszkiem cuuuudoooooooo
Ja przez weekend tez poukladalam ładnie sobie w walizce nadal ale zawsze cos ubranka Grosia, nie kupie juz nic wiecej i tak pewnie wszystkich nie zaloże :ico_olaboga: tyle tego okazalo się ze jest

:ico_haha_01: i pokaże wam efekt malunkow T. weekendowych
nie wyglada zle ale pamietajcie ze zdjecie
i dokladnych kresek-mazow nie widzicie ja widze...ale co tam to bylo jego zadanie i jak zrobil tak jest:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

20 kwie 2009, 11:38

No mazów nie widac. A efekt na zdjeciu rewelacyjny :D
A co do rozstepow, to moja mama tez nie miala a urodzila 4 dzieci :ico_oczko: ale ja taka naiwna nie jestem wiec smaruje :-D a noz, glupiemu sie uda :-D :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

20 kwie 2009, 11:42

glupiemu sie uda
osz ty Ty to odrazu musisz tak pesymistycznieeeee, polozna powiedziala ze dziedziczne to wierze :P
Twoja mama az 4 bez 1 rozstepu z siebie wydobyła
to Ty nie masz się czego bać :)

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

20 kwie 2009, 11:45

nie no... pewnie jej sie gdzies tam zapodzial jeden ale generalnie nie ma. HAHA a za to siostra ma DWA rozstepy... jeden po jednym a drugi po drugim dziecku :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość