kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

08 wrz 2007, 09:21

Obrazek

dla Jakuba Kulki, niech rośnie zdrowo :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 wrz 2007, 10:54

No...dzień dobry...

Najpierw...dla Kubusia...
Obrazek

żeby zawsze był z niego taki fajny misio-mamusi!!!

U nas nocka...hm...no niby ok. Z tym, że młoda jadła o 2, przed 4! :ico_szoking: i o 7...potem już nie miałam siły i wzięłam ją do nas do łóżka...Tym sposobem spałyśmy sobie do 10! :ico_brawa_01: No i to sie nazywa miły poranek. Ale jak ją oduczyć jedzenia tak często w nocy? J oczywiście twierdzi, że sama jej tego nauczyłam :ico_zly: Tak, pewnie..o niczym ionnym nie marzę tylko żeby 4miesięczne dzeiecko karmić w nocy co 2godziny!!! :ico_zly: Ale jak nie płakała tylkko sobie marudziła, to oczywiście pan wrażliwy musiał wstać do niej...No i wtedy kaplica! już był ryk i nie dało się przetrzymać...
Ok, lecę na śniadanie...Młoda na macie...spadam...
A! J idzie na tenisa... :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 wrz 2007, 11:11

hejka hejka.... :ico_buziaczki_big: i najlepsze zyczonka dla Kubusia.......ale te nasze dzieci szybko dorastają....

Nocka u nas spoko...z jedna gadana przerwa na cyca i ploty...a teraz dziecko zlote spi....
Kolacja romantyczna jaknajbardziej udana...ugotowal z ksiazki kucharskiej...miesko z indyka...frytki i saatka na cieplo z papryki pomidorow i jeszcze tam czegos duszona na bialym winie....w smieanie...ale pyszne bylo no musi tak czesciej...mniam i pozmywal..hehe a no i swieczki byly ,mam nawet fotki to wkleje pozniej...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

08 wrz 2007, 11:14

Glizdunia kurczę a ta kolacja to była z jakiejś okazji bo ja to nie wiem... :ico_wstydzioch:

Mój smerf leży w leżaczku i pożera maskotkę :diabel:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 wrz 2007, 12:14

no wlasnie o to chodzi ze bez okazji....tak sobie wymyslil i zrobil zeby bylo milo :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 wrz 2007, 12:20

Ech...pozazdrościć...u nas niestety to tak nie ma...Jak już romantyczna kolacja...to ja muszę zrobić...No i od dawna romantycznie nie było...Ale dziś...?może...to mu napiszę, żeby coś tam kupił...Tylko co?
Hania śpi w wózku n apowietrzu, niech korzysta z pogody, bo jak się zaczną deszcze to będziemy sie kisić w domu. A ja latam, sprzątam, ubieram się...J pojechał na małe zakupy...

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

08 wrz 2007, 13:02

Dla Kubulka

Obrazek

Ja przy :ico_kawa: i o dziwo bardziej mi smakuje czarna ricore niż z mlekiem :ico_haha_01:

Gosia ja też myślałam o tym basenie ale jakoś nie miałam motywacji, poszperam w necie...może coś znajdę i się zdecyduję.

A kindze poprzestawiało się wszystko, pomieszała noc z dniem, no w sumie dalej śpi w nocy tylko chodzi spać o 24 i śpi...no własnie o tej porze jeszcze śpi z 1 przerwą na papu i tak oc kilku dni, wcześniej też chodziła późno ale ok 22-23. Co mam zrobić żeby zaczęła chodzić wcześniej spać... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ??qrcze jak ją przestawić.

Mój M. dzisiaj wieczorem na mecz z kolegami się wybiera...ale do knajpy, wcześniej znajomi przychodzą więc zmykam coś przygotować :ico_haha_01: :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 wrz 2007, 13:15

najpierw dla kubulka :ico_tort: wszystkiego naj naj
ale te dzieciaczki szybko rosną

zborra to dobrze że malutka zjadła ladnie zwykly bebilon ale ja obserwuj zebys nic nie przegapiła
a swoją drogą to sorry ale czy ty od niej za duzo nie wymagasz?
przeciez ona ma dopiero 4 mies a ty bys chciala żeby przesypiala cały czas całe nocki?
kazda noc jest inna i mimo że wczesniej przesypiala to teraz moze sie to zmienic

moja ostatnio spala od 20 do 7 rano
bylismy w szoku ale i tak od godz 5 to spalismy na pol spiku bo czekalismy jak sie obudzi a ona nas w konia zrobila
a nastepnej nocy zasneła o 21 pobudka o 1 potem 5 potam 7 i nie ma zmiłuj

jeszcze dlugo nie bedziemy przesypiac nocek niestety

a ja znowu sama z małą dobrze że mama juz wrocila ze szpitala
a ta moja mala bułeczka juz slicznie chlipie nutramigen i jestesmy juz po próbie z marchwką z hippa
wstretne to takie bez smaku ale moje dziecko sie tym zajadało
jak jej sie konczyly te 2 lyzeczki od herbaty to byl taki kwik że nie mogłam jej uspokoic

w pon podamy jabłuszko

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 wrz 2007, 13:29

dziekuje . dziekuje wszustkim ........ :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
opijalismy to sokiem z jabłuszek ... młody wypił 100mil :))

a ja jeszcze w pizamie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-09-08, 13:31 ]
a ja w miedzy czasie prosze o klik
tutaj http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

i tutaj
http://kulka.act4trees.com/

i tutaj www.pajacyk.pl

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 wrz 2007, 13:38

Jagódka chyba masz rację :ico_wstydzioch: No może mnie za bardzo przyzwyczaiła do nocnego spania...i tego, że już nie jadała w nocy...Ale fakt, przecież ona ma dopiero 4miesiące...Może jak bedzie już częściej na butli i więcej z niej zje, to będzie inaczej. Zobaczymy...
Fajnie, że Jagoda zaakceptowała nowy smak! ja na razie przystopowałam z marchewką..Poczekam do szczepienia...jak wszystko będzie ok z malutką, to znów zaczniemy soczek.
A Ty dałaś malutkiej soczek z marchewki, czy marchewkę?

KUlka 5.98! widzisz...zaczęłam jeśc witaminy i od razu mam więcej krewki :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość