blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

02 lis 2008, 10:09

Miłego dnia dziewczynki. Zaraz mam karmienie jak tylko tatus przewinie naszego myszorka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 lis 2008, 10:35

domidj tak mi przykro, ze musisz to wszysko przezywac i jeszcze teraz kiedy powinnas byc pod specjalna ochrona, jestes narazona na taki stres :ico_olaboga: Przykro sie tego słucha, ze osoba ktora jest towja najblizsza rodzina nie potrafi, albo z jakis tam powodów nie chce cie zaakceptowac :ico_zly:
Ale uszy do gory :-D nie daj sie sprowokowac dzicinnymi fochami tescia, teraz liczy sie tylko dzidzia i maz w ktorym na pewno masz oparcie :-D
#ania# kurcze az sie wystraszyłam, mowisz ze dzidza przed porodem robi sie spokojniejsza :ico_szoking: bo ja normalnie jak do wczoraj nie mogłam sie odpedzic od kopniaczkow mojego szkraba tak dzisiaj cała noc spokój, wyjatkowo dobrze spałam i tylko rano czułam lekki kopniaczek :ico_noniewiem: a teraz znowu cisza. Myslałąm ze jak zjem sniadanko to dzidzia sie ozywi a tu nic :ico_olaboga:
Kurcze troche sie martwie, czy aby na pewno wszystko z nia w porzadku :ico_szoking: :ico_szoking: ze tak grzecznie dzisiaj tam siedzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 lis 2008, 11:40

wiola85, gzieś wyczytała, że dziecko robi się dużo spokojniejsze, bo ja mojego Bąbla prawie wcale nie czuje, wiec albo to dlatego, że łaskawie zechce wyjść za jakiś czas, albo wypią się dupcią do mamy i nie czuje:-)

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

02 lis 2008, 12:16

dziekuje wszystkim dziewczyną za dobre słowo....
ZOSTAŁO 8 DNI DO PORODU...........

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 lis 2008, 13:47

wiola85, gzieś wyczytała, że dziecko robi się dużo spokojniejsze, bo ja mojego Bąbla prawie wcale nie czuje, wiec albo to dlatego, że łaskawie zechce wyjść za jakiś czas, albo wypią się dupcią do mamy i nie czuje:-)
no mozliwe ze masz racje. Ja mojego czuje strasznie wysoko, brzuch mi jakos w ogole nie opada a mały kopie po samych zebrach :ico_noniewiem: ale podobno ma długie nozki :-D tak na usg powiedział lekarz. No nic dziwnego jak mamusia i tatus nie naleza do niskich osob :-) wiec całkiem mozliwe, ze mały bedzie długi.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 lis 2008, 15:09

Ja od mniej więcej 2 tygodni mam już brzuch na kolanach, mały jest tak nisko, ze jak kopie to mam takie uczucie jakby miał zaraz wypaść.. Moje dziecie jednak zwiało pod kręgosłup, bo rano miał główke wypiętą, a teraz dół brzucha mam zupełnie miękki.. Nie nadążam za Nim :-) Mógłby wyleźć to byłabym spokojniejsza

Kobietki mamy wszystki pozdrowienia od Anetki, pisała, że ciśnienie się unormowało, ale najprawdopodobniej zostaną z Sarą w szpitalu do porodu i wyjdą już każda osobno :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

02 lis 2008, 15:21

Ja już chcę mieć FIlipka przy sobie!!!!!!!!! Mi też brzuszek się obniżył, bo czuję Jego główkę bardzo nisko i czuję jak naciska na wyjście ale żednych objawów porodu jeszcze nie mam.

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

02 lis 2008, 15:33

Kochane!!! już niedługo :ico_brawa_01:
śpijcie jak najwiecej, bo potem....no cóż... :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 lis 2008, 15:34

Motylku, to mniej więcej tak jak ja...przez ten tydzień w szpitali wszystko mi tak bardzo wyciszyli, że teraz nie mam pojęcia kiedy się rozkręci.. chociaż jeszcze tydzień chciałabym wytrwać, zebym mogła troche poćwiczyć na rehabilitacji..

[ Dodano: 2008-11-02, 14:37 ]
zirca, mój organizm chyba sam się przygotowuje, bo o 21 pdam już na twarz i spokojnie przesypiam ze 12 godzin ;-) pod warunkiem, że nie śpię w dzień :-)

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

02 lis 2008, 19:18

troszke mi sie poprawił humorek zawsze po ogladaniu kuchniTV uwielbiam jak sa fajne programy o gotowaniu :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość