Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 sty 2011, 22:11

Hejo dziewczyny ja tak tylko wapdam dac znac ze u nas wszystko dobrze, poprostu cierpimy na brak czasu :ico_haha_01:

Wczorajsza imprezka sie udala, ale to za dlugo bylo jak dla mnie, wrocilam padnieta a dzis do pracy. Jeszcze po pracy do mamy jechalam na takie poprawiny i caly dzien zlecial :-)
Jeszcze w przyszla sobote czeka mnie powtorka z rozrywki bo moja babcia ma 80 tke i tez impreska full wypas :ico_szoking: z tancami itd.


A wodzionke to ja uwielbiam, zawsze sobie robie jak czuje ze jakies przeziebienie mnie bierze, ze wzgledu na ten czosnek. Owocowych zup nie trawie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 sty 2011, 22:14

Ale popisałyście :ico_szoking: miałam problem, żeby nadrobić :-)
Nawet nie wiem co Wam odpisać :ico_szoking:

Murchinson super, że wszystko dobrze z Maleństwem! Takie te nasze ciąże bezproblemowe, oby tak dalej!!

Co do barszczu ukraińskiego ja dodaję jeszcze dużo czosnku, pół słoiczka koncentratu pomidorowego i ze dwie łyżki cukru, no ale każdy ma tam jakieś swoje smaczki :-) Narobiłam sobie ochoty i chyba też zagości u nas w tym tygodniu, ale dużo roboty z tą zupką!

Szczawiowa to jedna z moich ulubionych, ale jak moja babcia zrobi! Ona zawsze szczaw zaprawia w słoiki i ma pod ręką więc jak ochota najdzie to tylko robić. Obowiązkowo z jajkiem i smażonymi ziemniaczkami!

Mi dzionek minął bardzo szybko. Przed obiadkiem jeszcze kuzynka wpadła, potem poszłam do mamy, kawkę wypiłam, wyjadłam co miała w lodówce:P:P:P i mężuś po mnie przyjechał :-)
Byliśmy jeszcze u jego brata, bo oni ciągle poważne konwersacje prowadzą co do tej wulkanizacji...chcą wziąć dotację, więc wszystko musi być dopięte na ostatni guzik! Zobaczymy co z tego wyjdzie :ico_sorki:
:ico_sorki:
Ja dziś zrobiłam rosół, bo ten mój Kuba to też większości zup nie jada- tyle, że akurat buraczkową uwielbia więc najczęściej takową robią. Dzisiaj całą litanie zdążyłam odmówić zanim zaakceptował.
Ogórkowa.....nie
Pomidorowa....nie
Kapuśniak.....nie
Rosół....o może być! Tylko ugotuj mi z dwa udka do tego, bo zupką się nie najem- i tak też się stało!!!

Mam dziś bardzo dobry humor, śpiewam od rana, chyba przez tą wiosenną pogodę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A co do snu ja też z tym mam ogromny problem, na lewym boku żebra mnie bolą, na prawym biodro, na plecach za bardzo nie można, na brzuszku wiadomo, więc zwykle wychodzi tak , że śpię w jakiejś śmiesznej konfiguracji wszystkich wcześniejszych pozycji.
Poduszka to jest bardzo dobry pomysł, najlepiej jeśli włożymy ją między uda. Do tego najlepiej podkurczyć kolana, oczywiście śpiąc na boku, wtedy znosimy lordozę lędźwiową i rozluźniamy nerwy, które mogą być gdzie niegdzie uciśnięte- stąd te bóle promieniujące do kończyn!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 sty 2011, 22:30

Szczawiowa to jedna z moich ulubionych, ale jak moja babcia zrobi! Ona zawsze szczaw zaprawia w słoiki i ma pod ręką więc jak ochota najdzie to tylko robić. Obowiązkowo z jajkiem i smażonymi ziemniaczkami!
O, tak samo serwuje moja babcia i jest rewelacyjna.
Co do wodzionki to chyba zupa nie dla mnie-czosnek i smalec, brrr. Czosnek toleruję ale w bardzo minimalnej ilości.
Ja ze spaniem nie mam problemu.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 sty 2011, 22:33

Najlepiej sprawić sobie coś takiego:
http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w ... 16978.html

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

17 sty 2011, 22:46

Najlepiej sprawić sobie coś takiego:
http://allegro.pl/poduszk...1406516978.html
Ja mam podobną poduszkę, takiego rogala. Tylko jest mniejszy i bardziej przypomina typowy rogal.
Co do barszczu ukraińskiego ja dodaję jeszcze dużo czosnku, pół słoiczka koncentratu pomidorowego i ze dwie łyżki cukru,

Ja też czasami daję czosnek i koncentrat tylko łyżkę.

A ja o zupy mojego męża to w ogóle nie pytam, czasem zje ale przeważnie tylko drugie danie je. Lubi pomidorową z ryżem i rosół a inne zupki to sporadycznie. Więc zupki gotuję z myślą o Filipku i sobie, a drugie z myślą głównie o mężu.

A o tej polewce i wodzionce to nigdy nie słyszałam :ico_szoking:

Wiola to z Ciebie teraz imprezowa babka :ico_haha_01:

A my już bez Filipka :ico_placzek: Już nam się tęskni, jutro będę dzwoniła z pracy żeby z nim porozmawiać :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 sty 2011, 23:40

wpadłam jeszcze na chwilkę,bo mąż już do pracy poszedł :-D

zaraz chyba spać pójdę,bo już się oczka kleją :ico_sorki:

wiola85 to się teraz wybawisz na imprezach rodzinnych :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nawet nie wiem co Wam odpisać :ico_szoking:
trzeba było notatki w trakcie czytania robić :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Obowiązkowo z jajkiem i smażonymi ziemniaczkami!
to już w ogóle pychotka :ico_brawa_01:
a wiesz jak babcia zaprawia do słoików ten szczaw?
Ogórkowa.....nie
Pomidorowa....nie
Kapuśniak.....nie
Rosół....o może być! Tylko ugotuj mi z dwa udka do tego, bo zupką się nie najem- i tak też się stało!!!
z tymi udkami to mnie rozbroił :ico_oczko:
mój to wszystkie zupy właściwie zje :ico_noniewiem: choć są wyjątki-rosół nie bo to nie zupa a woda...,grochowa nie bo żołądek go po niej boli,owocowa nie bo to tak jakby mleko z owocami jadł :ico_noniewiem: resztę zjada,ale pomidorowa to tylko z makaronem :ico_haha_02:
A my już bez Filipka :ico_placzek: Już nam się tęskni, jutro będę dzwoniła z pracy żeby z nim porozmawiać :-)
dacie radę :-) duża dziewczynka z ciebie i wytrzymasz jakos do jutra :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 sty 2011, 11:17

czesc

Was to nie mozna opuszczac, ani na troche, bo potem nie mozna nadazyc :ico_oczko:

zaraz wybieramy sie na spacer, poki pogoda sprzyja :ico_oczko: a po poludniu planuje jechac do Ikei :ico_brawa_01:

milego dnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 sty 2011, 12:22

witam

emilia7895 co chcesz kupić?


dzisiaj wreszcie do gina :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już się doczekać nie mogę :-D
zaraz posprzątam,później kąpiel,trochę relaksu i o 15 ruszamy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 sty 2011, 12:53

cześć :-D

ja mam dzisiaj dzień leniwca :-D rano tylko trochę ogarnęłam mieszkanie i mam zas dla siebie :ico_oczko: mąż dzisiaj wcześniej wraca, bo ok 16:00, ale obiad mam z głowy, bo przywiezie od teściowej barszcz biały z kluchami przecieranymi :-D

Aniu odezwij się koniecznie jak wrócisz :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 sty 2011, 12:58

Aniu odezwij się koniecznie jak wrócisz :-)
jak dojadę do domu to od razu dam znać :-D

u mnie też leniwy dzień,miałam gary pomyc a jeszcze się za to nie wzięłam :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość