Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

10 lis 2011, 18:26

A tu Oksana z kuzyneczką Nadią
Obrazek

Pyszne chrupki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 10-11-2011, 17:26 ]
Pozniej cykne jak siedzi

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

10 lis 2011, 18:33

ewelcia1245, ale super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale maja frajde w tym basenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

10 lis 2011, 20:45

ewelcia1245, słodkie foteczki :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

10 lis 2011, 21:10

Dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

10 lis 2011, 21:31

ewelcia1245 Super fotki. :ico_brawa_01: Fajną grzywkę ma Oksanka :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 lis 2011, 22:04

Sejana Ewelciafajne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

smakuja parowy??? nie krztusi sie ???

Dobrusiagratki za 2 zeby :ico_brawa_01:


kurcze znow mi humor zepsul bo wrzucilam taki kalkulator online zeby zobaczyc czy nam, cos council taxu odejma i wychodzi ze M.ma za duzy ostatni payslip i to tylko o £20 ale juz nic nam sie nie nalezy :ico_szoking: a tak to by nam £50 -£60 na miesiac doplacali czyli prawie polowe :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i tak jutro ta forme zaniose ale nie licze ze nam cos dodadza :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

10 lis 2011, 22:34

NowaSejana, superanckie foto z parówą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I jak Marcela jadła?? Ja Mikołajowi dałam parówę żeby się na chwilę czymś zajął to prawie całą do gardła wsadził, puścił i nie wiedział co się dzieje i tak siedział z tą parówą :ico_smiechbig:

Dobrusia, hej :) Dobrze, że wychodzą ząbki, bo u nas to jakaś masakra.. M. się nabija że nozem natniemy to może wyjdą :ico_sorki:

ewelcia1245, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oksanki, zdjecia super!! :):)

tabogucka, to u nas podobnie, tyle że na zasiłek biorą z zeszłego roku dochody, to się nie łapiemy - a co z tego, że teraz potrzebujemy, beznadzieja :ico_sorki:
A M. moooże w końcu pracę dostanie, w poniedziałek ma 3 etap rozmowy (rok tułaczki i szukania...).. Ale kurde zawsze coś.. auto nam padło i nie wiadomo, jak na razie, co z nim jest :ico_placzek: a kasy brak :(

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 lis 2011, 23:22

tyle że na zasiłek biorą z zeszłego roku dochody,
a to u nas tez na taki na dziecko....i tez bez sensu bo od kwietnia przyszlego roku jak juz bede pracowac to bedzie sie nam nalezec calekiem spora kwota bo wlasnie na podstawie teraz tego roku gdzie ja na macierzynskim...

ale fakt jest to wszystko bez sensu bo jak pieniadze sa potrzebne to nie daja ...tylko za rok :ico_puknij:

dobra wiadomosc ...pomylilam sie tam wypelniajac....i jednak cos sie nam nalezy ... :ico_brawa_01: niestety ta jedna wyplata jednak duza ale zawsze cos tam nam dadza.... :ico_sorki:


a pytalam tez kumpeli o inne benefity ktore ona dostaje -oni wynajmuja (a my mamy na wlasnosc)i im doplacaj ponad polowe tego co za mieszkanie placa :ico_szoking: a nam nic :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ale to juz tylko do marca ...potem zaczne prace i od kwietnia mysle zaczna nam juz doplacac ten dodatek na dziecko ktore jest u nianki :ico_sorki:

InunoVanish taki w proszku dorzucasz do prania??? czy np w plynie??? iw ogole niczym nie pryskasz plam przed wlozeniem do pralki tak?

a jadl Mikolajek ta parowe???czy tylko trzymal???

[ Dodano: 10-11-2011, 22:22 ]
A M. moooże w końcu pracę dostanie,
to trzymam kciuki !!!

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

11 lis 2011, 00:40

InunoVanish taki w proszku dorzucasz do prania??? czy np w plynie??? iw ogole niczym nie pryskasz plam przed wlozeniem do pralki tak?
do komory gdzie wsypuję proszek wlewam vanish w płynie (odplamiacz), niczym nie pryskam :) Tylko pierwsze pranie tak ostrożnie żeby zobaczyć czy żadne uczulenie nie wyskoczy na skórze Malucha - u nas na szczęście w porządku, tylko mówię, ustawiam jeszcze dodatkowe płukanie :)
jak pieniadze sa potrzebne to nie daja ...tylko za rok
no dokładnie - głupota :ico_puknij:
i jednak cos sie nam nalezy
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a jadl Mikolajek ta parowe
próbował, najpierw wsadził do gardła i tak trzymał - wyglądał nieziemsko :ico_haha_01: a potem próbował gryźć dziąsełkami, ale nie wychodzio, to porządnie obślinił i wyrzucił xD
to trzymam kciuki !!!
Dzięki Kochana :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

11 lis 2011, 08:58

ewelcia1245, śliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oksanka przesliczna :ico_brawa_01:

NowaSejenaSliczna Marcelinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jadla ta parowke i sie nie krzusila?

Ja Roksance tez daje parowke ale kroje jej na malutkie kawalki i bardzo jej smakuje.potrafi cala zjesc :ico_szoking:

Inuno,
A M. moooże w końcu pracę dostanie, w poniedziałek ma 3 etap rozmowy (rok tułaczki i szukania...).. Ale kurde zawsze coś.. auto nam padło i nie wiadomo, jak na razie, co z nim jest :ico_placzek: a kasy brak :(
super ze znalazl prace.tez trzymam kciuki :ico_sorki:
dobra wiadomosc ...pomylilam sie tam wypelniajac....i jednak cos sie nam nalezy ... :ico_brawa_01: niestety ta jedna wyplata jednak duza ale zawsze cos tam nam dadza.... :ico_sorki:
super :ico_brawa_01:

dobrusia witaj i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 2 zabki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość