jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

16 wrz 2007, 22:20

witajcie ja na sekundke, dzis mnie gardlo boli jak cholera i w ogole jestem wsciekla ostatnimy dniami , moj maz mial impreze pracownicza jednodniowa i caly dzien musielismy( poswiecenie dla mego meza) spedzac gdzies na jakiejs nudnej spartakiadzie 200 km od niuni...i co....tak jak myslalam popadlam w histerie i peklam!!!!!

obiecalam mu ta impreze jeszcze jak nie pracowalam , a jak wczesniej pisalam praca mnie przytlacza tesknie za mala a pieniadze z wynagrodzenia sa zalosne....GABI ja na reke nawet nie mam 900!!!!no ale jestem nauczycielem wiec przynajmniej godzin mam malo!!!!
22h tygodniowo plus 4 na odciaganie!!!

ale nie o tym

pojechalismy na impre i caly czas tesknilam za mala...po czym nie bylo gdzie odciagac mleka wiec robilam to w kiblu i wyc mi sie chcialo ze Laura sama z babcia a ja sie mecze na daremnej imprezie gdzie co druga kolezaka meza pytala o dziecko ...jak juz jedna powiedziala ze zostawila dopiero drugi raz w zyciu corke dwuletnia na caly dzien to pomyslalam sobie ze jestem totalna idiotka i ze mam dosc robienia dobrze dla meza bo on chce zyc kontaktowo jak przed narodzeniem laury...NIE WYTRZYMALAM wybuchlam i wszystko mu wygarnelam, do tego zadzwonila moja mama ze Laura placze ciagiem juz dwie godziny i to go oswiecilo , powiedzialam ze za zadne skarby juz nie zostawie malej i mam serdecznie wszystkie te jego firmowe extra imprezy gdzies!!!!!

tak samo z praca nie bede sie az tak poswiecac I GABI masz racje egzekwuj swoje prawa bo ktos kto nie ma dzieci i nie wie jaka cene placi sie za ich zostawienie jest dla mnie totalnym nie porozumieniem

te bilbordy ze mama w pracy moze wiecej etc....jak to sie ma do praktyki...ja tez jestem inna bo w pracy poprosilam o swoje prawa...

DZIECKO ZMIENIA WSZYSTKo i powiem ze bardzo ubodzy sa ludzie ktorzy nie moga tego doswiadczyc

co do kupy to juz zrobiona:)
dzieki za wsparcie laseczki , Gabrysiu a corcia cudna

ahhh z tego wszystkiego juz zapomnialam co mialam odpisac inym GABI 3maj sie i nie daj sie..ja zmykam bo rano...do pracy... :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-16, 22:23 ]
kasi.k, viki ma przecudne oczeta!!!!!!!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 wrz 2007, 22:27

O...idę i ja poczytać...i...
Kolkaczy miałaś bepanthen maść? bo są 3rodzaje...mi maść super na wszystkie na razie problemy...także moje... :-D

Gabrysiu to straszne...ale muszę Ci napisać, że w gazecie Twoje Dziecko jest właśnie artukuł o porowcie do pracy i nie ma prawa nikt wymagać zaświadczenia od lekarza o tym, że karmisz piersią!!! Ale taki nasz kraj,..pytać o planowanie dziecka też nie mogą, a pytają....wrrrr...

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

16 wrz 2007, 22:59

GLIZDUNIA no to mam dla ciebie nie najlepszą wiadomość :ico_sorki: angielskie konowały przypisywały Vikuli wszystko tylko nie alergie :ico_zly: najpierw, że to kolki, potem że trądzik niemowlęcy, potem zwykła biegunka itd. Po mojej juz n-tej wizycie w GP i upieraniu się że cos jest nie tak dostałam maść dla dzieci z azs i mleko sojowe :ico_puknij: Maśc do d..., a mleko sojowe uczuliło Viki jeszcze bardziej :ico_placzek: Wyżebrałam więc paszport w ambasadzie, zabrałam mała i uciekłam ją leczyc do Polski. Zyczę ci abys trafiła na jakichś bardziej kompetentnych lekarz a nie zadufanych i lekceważących wszystko konowałów...

A objawy były takie: wymioty, jak przeszły to przez tydzień biegunka (własnie zielone kupy i ze śluzem), potem wysypka na policzkach i skroniach, na koniec rozniosło się jej na całe ciałko. I tez Viki była raczej wesoła, tylko czasem miała płaczliwe chwile gdy za nic nie dało sie jej uspokoić a zaraz po tym ją wysypywało lub kupa była beee...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

16 wrz 2007, 23:02

Eryczek ze swoja kolezanka Wikulka urodzona tego samego dnia co on:
Obrazek

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

16 wrz 2007, 23:04

GLIZDUNIA zapomniałabym, a peknięcia w fałdkach pojawiły sie u Viki jakis miesiąc temu i takie purpurowe ma ciałko w tych fałdkach + w zgieciach łokci i kolan :ico_olaboga: A ty karmisz Mayeczke swoim mlekiem czy sztucznym??
Jak swoim to szybciutko odstaw nabiał i powinno byc lepiej, jak sztucznym to proś odrazu o Nutramigen i nie gódź sie na mleko sojowe, bo aż w 80% przypadków alergia na mleko krowie idzie w parze z alergią na soję :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 wrz 2007, 23:21

cześć dziewczynki! :-D
ja tylko na chwilkę. Pediatry w domciu nie było bo miała jakąś imprezkę rodzinną. na szczęście Julci biegunka nieco ustąpiła a pupcię posypałam mąką ziemniaczaną- są efekty! Nie ma jak to stare domowe sposoby :ico_sorki:

Jak już Kari pisała pojechaliśmy sobie we 3 w świat :-D Na wycieczkę za miasto. Było super! Nasze małżeństwo przeżywa renesans- nie pamiętam kiedy było ostatnio tak cudnie :-) Spokój mąciły tylko szerszenie, które ulokowały się w naszym ulubionym miejscu i trzeba było się ewakuować. Fotki wkleję jutro.

Jutro odpiszę na Wasze posty :ico_sorki:
zmykam psiać do swojej ukochanej rodzinki :-D

Dobranoc

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

17 wrz 2007, 07:17

Syla dobrze że troche odsapnęłaś!!!!!! Nasze szkraby sąpo prostu bardz zywiołowe, ale wiecie co? Już wole mieć takie dziecko energiczne niż takie co tylko leży spokojnie, jak to moja mama mówi anemiczne!!!!!!!

jogobella pisze:DZIECKO ZMIENIA WSZYSTKo i powiem ze bardzo ubodzy sa ludzie ktorzy nie moga tego doswiadczyc


zgadzam sie z tobą w 100%!!!!!!!!!!

jogobella pisze:powiedzialam ze za zadne skarby juz nie zostawie malej i mam serdecznie wszystkie te jego firmowe extra imprezy gdzies!!!!!


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , dziecko jest najważniejsze!!!!!!!!!!!!!

Dobrze, że z kupą już poszło dobrze!!!!!!!!!!!!!!
Mam nadzieję, że gardło przestaie Cię boleć!!!!!!

Kolka dobrze że już lepiej z pupcia małej!!!!!!!

Kolka pisze:małżeństwo przeżywa renesans- nie pamiętam kiedy było ostatnio tak cudnie


pozazdrościć :-D :-D :-D !!!!!!!!!!!!!!!!!

Kasi.k cudna ta twoja gwiazdeczka!!!!!!!!!!!!!!!

A ja od paru dni mam problem z małym, bardzo mało je!!!!!!! Obiadkow nie chce wogóle, mleko zjada jako tako tylko przed snem, a w dzień po prostu tragedia, wije sie pręży, po prostu nie chce, a ja znowu nie chce mu dawać na siłę!!!!!! Jedyne co to chętnie pije soczki!!!!!!! nie wiem co mu odbiło z tym jedzeniem, musze to chyba przeczekać, chory nie jest, widać że nic mu nie dolega, może to tylko przejściowe!!!!!!
Cholera jasna tak ładnie jadł, a teraz katastrofa :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Życzę miłego dnia


:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-09-17, 07:18 ]
ciekawe jak Gabrysi pójdzie pierwszy dzień w pracy!!!!!!!

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

17 wrz 2007, 10:20

caro moj tez pije na okraglo soczki- soczki sa slodkie i pisze nawet zeby zastepowac nimi jakies posilki np 2 sniadanie lub podwieczorek!!! zreszta Eryk tez ostatnio chyba przez soczki malo je-zapcha sie sokiem a pozniej niema miejsca w zoladku!!!

zapraszam dziewczyny na :ico_kawa:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

17 wrz 2007, 10:31

Mroweczka!
Jak zapraszasz to ja chetnie sie dam zaprosic na :ico_kawa:

[ Dodano: 2007-09-17, 10:32 ]
Ostatnio malo mnie tu bylo, bo korzystam z cudownego czasu, kiedy tesciowie sa daleko-pojechali do Polski, szkoda, ze tylko na 12 dni :ico_placzek:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 wrz 2007, 10:46

Matko..Kasikto faktycznie moze byc niewesolo :ico_olaboga: ..dzis na 11 idziemy do GP...zobaczymy co powie...ma dac probki tej kupy do badania...
Karmie Maye cycem..juz od czwartku nie ruszam nabialu ale jeszcze poprawy nie widze...wysypki jako takiej nie ma tylko te podskorne krostki ktorych nawet czasem nie widac-pewnie uznają ze sobie wymyslilam :ico_noniewiem:
Tak czy inaczej wielkie dzieki zaodpowiedz..pozdrawiamy....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość