emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 lis 2011, 22:32

ja na chwilke bo :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Koroneczka na pewno nie o Twoj pokarm chodzi, ostatnio nawet pediatra nam mowil, ze dzieci bardzo czesto w tym wieku budza sie w nocy
Twoj pokarm na pewno mu wystarcza
a jak Twoj paluch?

Murchinson, fajne zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kiedy przesiadacie sie na spacerowke?

i nie wiem co mialam odpisac :ico_wstydzioch:

postaram sie jutro zajrzec, nie wiem czy mi sie uda z 2 lobuzami, w dodatku jeden chory :ico_noniewiem:

spijcie dobrze

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 lis 2011, 23:01

nie wiem czy mi sie uda z 2 lobuzami, w dodatku jeden chory :ico_noniewiem:
zdrówka :ico_sorki:
a jak Twoj paluch?
Koroneczka co się stało z twoim palcem bo ja nic nie wiem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

03 lis 2011, 23:53

witam wieczorową porą :ico_oczko:

kilka ciuszków upolowałam, było bardzo słabe światło i tak naprawdę nie do końca widziałam co biorę :ico_haha_01: było 136 osób :ico_szoking:
Krzysiu mojej mamie bardzo płakał, zasnął później bez kolacji :ico_sorki: ale teraz niedawno dałam mu mleczko i śpi sobie dalej.

Wytłumaczcie mi jak takiemu osłowi jak mam tą kaszkę dodać do posiłku, bo już zgłupiałam :ico_haha_01: proszek mam dosypać do mleka lub obiadku czy wcześniej ugotować i całą tą ugotowaną dodać do posiłku, czy łyżeczkę z tej ugotowanej? Zakręciłam się totalnie :ico_olaboga: W tabeli mam napisane, żeby dać 2-3g ugotowanej na 100ml pokarmu, więc wczoraj ugotowałam w 100ml wody 2 łyżki kaszy i z tego łyżeczkę dodałam do przygotowanego mleka :ico_noniewiem:

Murchinson widzę, że jeszcze w głębokim wózeczku jeździcie, my w spacerówce, ale jakoś nie podoba mi się ona, wersja głęboka ładniej wygląda :ico_oczko: miseczka Mateuszkowi smakowała? :-D Z ewentualną zmianą mleka poczekam do czasu wizyty u gastro, zobaczę co powie, tym bardziej, że nawet na pepti coś tam na buźce wyskoczy.

NOWA ładnie Liwia śpi w dzień :ico_brawa_01: a w nocy coś się poprawiło?

Koroneczka spróbuj może viburcol, mojemu mężowi sprzedali bez recepty.

Ania szkoda, że Hania zdjęcia usunęła :ico_sorki:

Emilia jak Marcel się czuje?

Wiola mówisz, że imprezkę szykujesz :ico_brawa_01:

A jakie gazety dot. dzieci kupujecie?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 lis 2011, 09:27

Witam,
młody wstał o 4.50 więc nie tak źle. Teraz już śpi.
Emila, póki Mateuszek się mieści w gondoli to będziemy w niej jeździć. Wiele miejsca mu nie zostało i pewnie za jakiś miesiąc na dobre do spacerówki się przesiądziemy. On tak sobie siedzi z 30-40 min. a potem śpi a w gondoli trochę szerzej niż w spacerówce i chyba cieplej.
Markotkachyba smakowała :ico_oczko: bo zabrać mu ją ciężko było. A, uważaj jak będziesz kupować słoiczki bo w niektórych jest już gluten. Wczoraj D taki kupił co ma dobową dawkę glutenu dla dzieci po 5.m-cu. Pochwal się co upolowałaś, sporo osób było. A to co wyskakuje Krzysiowi na buzi to wygląda jak skaza? Pytam bo Mateuszkowi też coś czasami wyskoczy ale to raczej jak zje coś nowego, np.:pomidory ale szybko znika, a jak mocniej wysypie to podaję fenistil i też przechodzi. Ja gazetek nie kupuję, nie wywaliłam jeszcze tych co dostałam w szpitalu i od mojej położnej.
Wiola, Emilia, zdrówka dla maluchów.
Koroneczka no właśnie jak Twój paluszek? Kiedy do pracy wracasz?
Co macie na obiad?, mi pomysłu brak.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 lis 2011, 10:57

Dzieńdoberek!

Dziś pobudka z płaczek o 1:40, 4:40 i 5:30 :ico_olaboga: Ja już nie wiem o co kaman :ico_olaboga:
my w spacerówce, ale jakoś nie podoba mi się ona, wersja głęboka ładniej wygląda :ico_oczko:
Mam te same odczucia- nie prezentuje się zbyt efektownie, więc my też nadal jeździmy w głębokim, chyba, że autem muszę wózek przewieżć. Ja dodaję jedną łyżkę kaszki manny do zupki, którą sama ugotuję- mam z bobovity mannę wieloowocową więc zupka lepsza jest przez to.
Koroneczka no właśnie jak Twój paluszek?
a jak Twoj paluch?
Jest ok :-) nie boli :ico_sorki: ale okropnie wygląda. No i pół tego paznokcia nie ma :ico_olaboga: ALe jakoś dam radę... dziś idę do zdjęcia szwów.
Koroneczka co się stało z twoim palcem bo ja nic nie wiem :ico_wstydzioch:
W blender wkręciłam :ico_wstydzioch: raptem 6 szwów mam na kciuku :ico_haha_01: hehe
Kiedy do pracy wracasz?
Do środy włącznie mam zwolnienie :-) Ale dostałam grafik na listopad i w całym miesiącu mam tylko 4 dni wolne :ico_olaboga:
Co macie na obiad?, mi pomysłu brak.
U mnie buraczkowa zabielana z gniecionymi ziemniaczkami :-)

Wiola, to już niedługo Dawidek posunie do przodu :-)

Patrycja, jak tam samopoczucie? Mleczka już mniej?

Znowu piękna pogoda :ico_brawa_01: zaraz idziemy na spacerek i może do babci się wybierzemy :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 lis 2011, 11:12

hej

Młoda drzemkę właśnie zalicza- i dobrze, bo jakaś marudna od samego rana :ico_olaboga:

Murchinson, ja to nawet nie zauważyłam, że Mateusz w gondolce siedzi :-)
więc wczoraj ugotowałam w 100ml wody 2 łyżki kaszy i z tego łyżeczkę dodałam do przygotowanego mleka
dobrze zrobiłaś :ico_brawa_01: :-D
a w nocy coś się poprawiło
niestety nie, jest to samo, pobudka mniej więcej co 3h :ico_noniewiem: , moim zdaniem ona przyzwyczaiła się budzić, pije mleko jak i herbatki, ale niewiele.
Co macie na obiad
chyba naleśniki, ze względu na Polę
kilka ciuszków upolowałam
pokaż
nie wiem czy mi sie uda z 2 lobuzami, w dodatku jeden chory
nie będzie tak źle, a jak Tosia reaguje na Marcela? bo Liwia wprost uwielbia Polę, jak ją widzi to ja niekoniecznie muszę byc obok :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 lis 2011, 11:37

dzień dobry

dzisiaj czeka mnie masa sprzątania i jak kupię proszek to z 5 pralek będzie :ico_olaboga: do tego jeszcze po południu chyba pół prosiaka będziemy mieli :ico_sorki:

markotka, ja jak gotuję zupkę to dosypuję do niej 1 łyżeczkę kaszki i gotuję aż zgęstnieje trochę :-) a jak robię kaszkę na kolację to gotuję 200 ml wody razem z 2 łyżeczkami manny,czekam aż trochę ostygnie i wsypuję 6 miarek mleka,mieszam i to do butelki :-)
A jakie gazety dot. dzieci kupujecie?
ja już nie kupuję :ico_oczko: jak byłam w ciąży z Hanią i tak do jej 2 lat kupowałam różne-dziecko,twoje dziecko,mam dziecko,m jak mama,twój maluszek,rodzice
ostatnio je wszystkie wyrzuciłam,wyrwałam tylko te strony z przepisami i coś pomocnego w przypadku jakiś problemów ze zdrówkiem :-)
On tak sobie siedzi z 30-40 min. a potem śpi
u nas podobnie,dlatego ja się cieszę,że mam głęboko-spacerowy :-D
Co macie na obiad?, mi pomysłu brak.
jeszcze nie wiem
wczoraj były naleśniki z dżemem
Dziś pobudka z płaczek o 1:40, 4:40 i 5:30 :ico_olaboga:
może Mati jakiś skok rozwojowy przechodzi :ico_noniewiem: współczuję tylu pobudek
u nas dzisiaj jedna przed 3 była na jedzonko i do 4 leżała zanim usnęła a przed 7 pobudka,teraz drzemie od 20 minut
W blender wkręciłam :ico_wstydzioch: raptem 6 szwów mam na kciuku :ico_haha_01: hehe
o matko :ico_olaboga: wkręcić palec w blender to sztuka :-D współczuję i niech szybko palec dojdzie do siebie :ico_sorki:
bo Liwia wprost uwielbia Polę, jak ją widzi to ja niekoniecznie muszę byc obok :-)
to u nas głośny śmiech jak Hania skacze koło Milenki :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 lis 2011, 13:49

My zaliczyliśmy spacer ale po 1,5 h szybki sprint bo mnie ząb łupie i cały czas mam smak domestosu w ustach do tego płukania kanałów. Później jeszcze Mati z D wyjdzie.
u nas podobnie,dlatego ja się cieszę,że mam głęboko-spacerowy :-D
Ja do spacerówki mam śpiworek więc zimno małemu nie będzie, dodatkowo można ją na płasko rozłożyć.
Mam te same odczucia- nie prezentuje się zbyt efektownie, więc my też nadal jeździmy w głębokim, chyba, że autem muszę wózek przewieźć.
My nawet jak autem jedziemy to gondola razem z nami-stelarz w bagażnik, a gondola na miejscu pasażera z przodu przypięta przyblokowana fotelem do schowka.
Koroneczka, Markotka a to nie oglądałyście spacerówki przed zakupem? Ja kazałam sobie zamontować wszystko nawet fotelik. Mi nie podobały się spacerówki w x-landerze (nie pamiętam modelu), mutsy i chicco (które pewien sprzedawca próbował nam wcisnąć za wszelką cenę).

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 lis 2011, 10:49

dzień dobry

Hania wczoraj pojechała do Zosi na noc,z takim zapałem jak nigdy
jak tylko zadzwoniła do cioci czy może spać to od razu się spakowała i czekała do 18 zanim pojechała
myślałam,że będzie A musiał po nią jechać,ale została (bo Zosia gdzieś się ostatnio szykowała spać i musieli później po nią wieczorem jechać),widać mam dzielną dziewczynkę :ico_brawa_01: teraz do niej dzwoniłam,znaczy do siostry A to Hania nie chce jeszcze do domu jechać,a zasnęły wczoraj obie przed 23 dopiero,takie podekscytowane były :-D

Milenka właśnie na drzemce,w nocy 1 pobudka przed 4,potem po 6 wstała to dałam smoka i położyłam się to jeszcze godzinkę pospaliśmy i pobudka po 7 była :-)

na obiadek dzisiaj udka z kurczaka,a jutro jak mi pieczarki urosną to będą krokiety i barszcz czerwony :-D

pranie już jedno wstawiłam i czekają mnie jeszcze 4 pralki :ico_olaboga:

miłego dnia

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 lis 2011, 09:45

Hejka!

Mnie rozłożyło totalnie- katar, kaszel, bolące gardło i gorączka, myśłałam że domowymi sposobami się jakoś wykuruje, ale nic nie pomaga :ico_sorki: jutro chyba wybiorę się do lekarza :ico_sorki:

Ja obiadu dzisiaj nie mam, więc K dzisiaj pewnie coś na mieście upoluje, ja w łóżku lezę :-)

Maksio już lepiej w nocy śpi, więc może rzeczywiście to jakiś skok rozwojowy był.
a to nie oglądałyście spacerówki przed zakupem? Ja kazałam sobie zamontować wszystko nawet fotelik. Mi nie podobały się spacerówki w x-landerze (nie pamiętam modelu), mutsy i chicco (które pewien sprzedawca próbował nam wcisnąć za wszelką cenę).
Widziałam, widziałam i wtedy mi się podobała. Może się jeszcze przekonam, jak już się na dobre przesiądziemy :-) Mój K za to jest nią zachwycony, zawsze jak mijamy jakiś wózek na drodze mówi- zobacz jaki wózek beznadziejny, nie to co nasz :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości