kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

08 wrz 2007, 14:07

dzięki wszystkim ze miłe słowa odnośnie fryzurki, aż się lepiej czuje, no może czułam bo dzićś humorek nie ten tego...
no a mały coś ostatnia bardzo mało je i nie wiem dlaczego, nie płacze, kurcze trochę się tym martwie...no i coś ulewa nawet 2 godz od jedzenia... a nic przecież nie jadłam innego, a i jeszcze wczoraj nie zrobił mi kupy a dzisiaj to już 2 i jedną to taką gęstą... dajecie coś swoim szkrabom gdy nie robią kupki??? idę się wykrzyczeć na CD...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 wrz 2007, 14:39

.....ja cala w nerwach bo mamy zdrowotne problemy w rodzinie i placz juz by..teraz tylko czekanie....i nerwy...i bezradnosc bo jak tu pomoc na odleglosc....zycie...

a i jeszcze zapomnialam dodac ze zaplanowalismy ze pobierzemy sie za 2 lata w czerwcu.... :-D bo wtedy w miare bedzie czas i moze kasa...bo na 100 osob minimum...to troche pieniedzy potrzeba niestety....ale bedzie imprezka...a Maya kwiatuszki posypie :ico_brawa_01: a po slubie chce braciszka dla Mayeczki :-D

[ Dodano: 2007-09-08, 14:43 ]
a no i jeszcze zapomnialam dodac ze dziecko mi spi juz ponad 4 godziny...dluga cos ta drzemka......dziwne....hmmmm

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

08 wrz 2007, 14:46

[size=150]DLA KUBUSIA!!!!!!!!!![/size]

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-08, 14:51 ]
KUlka, a pewnie, że Sikor serenady śpiewał, na te serenady poleciałam :ico_oczko:

kate_k82, ja nic nie daję, na kupki mojemu Karolowi, czasami nie robi dwa dni, ale nie stęka, nie pręży się więc tak musi być i już. Teraz raz na dwa trzy dni zjadam jogurt i też narazie spokój, buzia ładna, wysypki nie ma i kupki też w porządku.

A reszta później, bo mały 3 godziny na spacerze spał, a teraz mamusia do zabawy potrzebna

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 wrz 2007, 16:49

Jestem...
Kate_k82 na kupę...ja przepajam dużo....i dałam sok z jabłuszka...

Glizdunia no to tylko możemy wesprzeć duchowo...No na odległość się nic nie da...przykre, ale takie jest życie.
A Majeczka będzie ślicznotką sypiącą kwiatki! no i powodzenia w pracy nad braciszkiem :-D

A ja oglądam "Hi way"....Hania po 3godzinnej przerwie zjadła...aż 50ml :-D bebilonu...pobawiła się chwilę i śpi...Kurczę, co ona tak je co kot napłakał no? przesadza już ...chyba chce pobić rekord w najmniejszej ilości wypitego mleka!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 wrz 2007, 17:19

hehe...rekordy pobija mowisz Zborra?

Maya spala nam dzis 4,5 godz....duzo jak na drzemke w dzien....teraz tez juz jeczy ze slaba a tylko w sklepie wozkiem bylismy i juz sie zmeczyla?lezy sobie wiec moze usnie sama.....a no i walnela kupe giganta!od pepka az po plecy....hehe bo po tych niby biegunkach sie jakos zatwardzila i od wczoraj rana dzis popoludniu dopiero cos wyprodukowala!!!

[ Dodano: 2007-09-08, 17:26 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

08 wrz 2007, 18:13

ja na chwilke - nie ma :-D mamy gości -
mój syno powiedział dziś ..pewnie mu tak wyszło - ale zamarlismy wszyscy
guli guli kuś kuś :-D :ico_brawa_01:
spróbuje wpaść później

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

08 wrz 2007, 18:31

ja tylko na chwilkę

dla Kubusia wszystkiego najlepszego
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: z okazji wkroczenia w piąty miesiąc życia

wpadnę jutro. Dziś zero czasu. Buziaczki dla wszystkich

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

08 wrz 2007, 18:48

no hej
ja coś ostatnio nie mam siły pisać
jak mnie nie ma dwa dni to potem następne dwa czytam co napisałyście i nie piszę bo nie wyrabiam...

teraz ja nie wiem czy skazy nie widzę :ico_noniewiem: Iga ma takie trochę szorstkie policzki i w jednym miejscu jakby liszajek ale mały i we włoskach tak jakby ciemieniuchę ale nie wiem bo tylko troszkę i w kupce taki jakby śluz - czyli JAKBY SKAZA? :ico_oczko: :ico_noniewiem: :ico_haha_01: ja już sama nie wiem... jak kiedyś byłyśmy u lekarki to powiedziała że jogurty i kefiry mogę jeść tylko mleka mam unikać - ale teraz to może sobie w ogóle mleczne produkty daruję czy nie?? a Wy to jeszcze pisałyście o mięsie też i nawt ciasteczkach :ico_olaboga: :ico_placzek:

ech zobaczymy czy przejdzie jak wyeliminuję samo mleko...

a swoją drogą to jestem w szoku bo tt mi działa i to nawet szybko dosyć - tfu tfu!!! :-D

już Wam nie odpiszę bo nie dam rady ale powiem tylko że wszystkie dzieciaczki piekne a mamusie włoski to super mają i dekoldy :-D

[ Dodano: 2007-09-08, 18:52 ]
O RETY Z TEGO WSZYSTKIEGO NIE ŻYCZYŁAM KUBKOWI WSZYSZTKIEGO NAJ NAJ !!!!!!!!!
NO TO ŻYCZĘ NINIEJSZYM!!!
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

08 wrz 2007, 19:21

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

dla Kubulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 wrz 2007, 19:28

Glizdunia zdjęcia są przednie!!!

Tak, mała potem z cycka też zjadła chyba tylko na pierwszy głód...ja :ico_noniewiem: o co jej chodzi...ale to dziwne dla mnie...

Gosia to się ciesz, że masz ludzi w domu! A dla Hubertusa :ico_brawa_01: ten to idzie w rozwoju jak burza! :-D

Anza ja tam się już o skazie nie wypowiadam...się nie znam..i już!

Mój łobuz polubił swoją huśtawkę! i śpiewanie...No i dotykanie wszystkiego i pchanie do buzi...Żeby tylko jeszcze jadła normalnie...ale nie można mieć wszystkiego nie?

A! jakby ktoś kiedyś chciał się pośmiać i wypożyczył "Hi way"...to nie polecam...Niby takie miałobyć do śmiechu...ale chyba po 2piwach , albo 3...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość