Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 lis 2008, 22:07

Dobrej nocki Mamusie :-)

Ja dzisiaj jakaś padnięta jestem.. pół dnia bolał mnie brzuch jak na @ ale skurczy nie miałam, więc w sumie nie mam pojęcia dlaczego bolał, no może troche się brzuch napinał, ale nie wiele.. W każdym razie puki co mineło..

Mj Bąbel w końcu się rozruszał i skoppał mi konkretnie wnętrzności ciesze się z tego bo już się zaczynałam martwić, a nie chciałąm jechać do szpitala, bo u nas to profilaktycznie na 3 doby zamykają i znając moje szczęście to jeszcze dołożyli by mi jakieś leki natyskurczowe, a ja chcę spokojnie czekać na poród i tyle :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

03 lis 2008, 07:58

dzien doberek

my juz wstalismy. zaraz idziemy do sklepu po produkty na salatke jarzynowa. Znajomi wrocili z daaaaaaleka i dzis chyba przyjada do nas. Nie szykuje nic specjalnego, zrobie salatke i jakies inne pierdolki.

Wczoraj wieczorem czulam sie :ico_olaboga: KATASTROFA!!! nie mialam skurczy ale tak mi bylo zle. Nic nie bolalo ale tak jakbym hektar pola zgracowala :ico_olaboga:
Moze dzis bedzie lepiej... :ico_sorki:

Moj niunio ruchliwy caly czas wiec tyle dobrze :ico_brawa_01: No to Wiola czas na was :ico_sorki: niech sie malutki szykuje do wyjscia. I niech wychodzi!!! :ico_sorki: Ciekawe kiedy Anetka urodzi?? Bo ona tez juz blisko, blisko...

Asia sie cos nie odzywa.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 lis 2008, 09:50

Witaj Zircunia, a ty już ze swoim Kropkiem ukochanym :ico_brawa_01: Jaki on śliczny :ico_brawa_01: Wiem że już niedługo będę tuliła naszego synka, przecież czekaliśmy na Niego tyle czasu to i teraz szybciutko zleci, ale kiedy bolą plecy, spać niewygodnie i ogólnie czuję się jak słonica to ciężko mi myśleć w ten sposób ale staram się.

Aniu dobrze że Jasio znów fika w brzuszku, przynajmniej jesteś spokojna a my faktycznie jeszcze mamy czas :ico_oczko:

betka ja ostatnio często się tak czuję, zupełnie wypompowana i bezsilna ale dzisiaj czuję że jest lepiej :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 lis 2008, 10:33

Czesc dziewczyny, wpadłąm sie tylko przywitac i jednoczesnie pozegnac na jakis czas :ico_placzek: jade zaraz do szpitala, wydostac mojego szkraba :-) Powodznia wszystkim kobitkom. :-)

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

03 lis 2008, 10:59

Hej....jestem jestem.....ale w złym humorze i dlatego cos nie miałam ochoty się odzywac....
W piątek na wizycie lekarka powiedziała, ze mam za wysoki wciąż cukier i ze zaczyna się u mnie pojawiac za duzo wód płodowych....tzn. wielowodzie..co jest dosc niebezpieczne;(dlatego od piątku mam depreche ...
Dała mi tez skierownie do poradni cukrzycowej i w srode mam wizyte i bede musiała sobie mierzyc cukier po kazdym posiłku no i nie wiem co lekarz zadecyduje czy insulina czy odpowiednia dieta..
dzidzius juz jest duzy, powiedziała ze około 3 kg, ale to własnie moze byc spowodowane ta cukrzycą...:(Mówię wam jakiego mam doła...
Ale wierzę, ze wszystko będzie dobrze. Tak bardzo chciałabym miec juz Jasia przy sobie, i aby wszystko było ok....
Cieszę się dziewczyny ze u Was wszystko ok!!!:)
wiola85, trzymamy kciuki i czekamu na was juz kazdy osobno:)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 lis 2008, 11:00

Wiola powodzenia!!!!!! I szczęśliwego rozdwajania :ico_brawa_01: Wracaj do nasz szybciutko ze swoim synkiem w ramionach :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

03 lis 2008, 11:45

wiola85, - czekamy na was :)
asiula_o, - nie martw się, dzidzia może się już urodzić. I terminowo i wagowo jest ok.
U mnie wszystko supcio. Tylko teraz się zastanawiam, jak tu schudnąć. Do wymażonej wagi jescze 9 kilosików :( Ale powolutku, do wiosny daleko. Nie da sie tak od razu.

Maja jest wspaniałą królewną. Taka cichutka myszka. Nie płacze za wiele. W nocy wstaję góra dwa razy, a od kilku dni raz. Karmię ją koło 23-24 i wstaję dopiero koło 5-6 rano i mała śpi aż do 9 :) a czasem dłużej. Teraz śpi na balkonie, bo chcemy w tym tygodniu pójść na pierwszy spacer, więc musi się hartować :)

Majunia czeka na pozaostałe maluszki :ico_brawa_01:

Milego dnia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

03 lis 2008, 12:12

blumek, Super ze z Majunia wszystko dobrze:)Najważniejsze ze zdrowiutka:)
Ale masz super, ze masz juz Kruczynkę przy sobie:)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

03 lis 2008, 12:49

Czesc dziewczynki,
jak zawsze piszecie szybko, a ja nie nadązam wszystkiego czytac :-D

Wpadłam na chwilke, bo chciałam wam powiedziec ze na 99% dzis urodze, pewnie w nocy.........

Potem jeszcze postaram sie zajrzec tutaj

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

03 lis 2008, 12:50

asiula_o, glowa do gory z ta cukrzyca. Mysl o malenstwie!!! Jak ty sie zamartwiasz to i ono smutne!!! Wiec glowa do gory - do porodu juz bliziutko - wlasciwie lada dzien. A skoro trzeba te badania zrobic no to trzeba - nic nie poradzimy :ico_pocieszyciel:

wiola85, no to moze w tym tygodniu bedziemy mialy kolejnego dzieciaczka :ico_brawa_01: Napewno bedziemy mialy :ico_brawa_01: Trzymaj sie i szybciutko sie rozdwajajcie!!!

blumek, no to ksiezniczka z Majki ze hoho - jeszcze jak taka grzeczniutka to juz w ogole :ico_brawa_01: ja tez sie nie moge doczekac pierwszego spaceru. Na szczescie wy macie jeszcze szczescie ze jest dosc cieplo i mozecie sie wybrac jeszcze. Zobaczymy jak to bedzie pod koniec listopada i w grudniu...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość