Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

20 cze 2010, 20:52

Kochane kolejny dzień już za nami niestety albo stety :ico_olaboga: leci ten czas tak szybko, że człowiek nie nadąża się obejrzec za siebie...a w sumie to po co oglądac się za siebie?

julchik22, teraz Ty narobiłaś mi ochoty na sernika na zimno :P ale dzisiaj już nic nie robię, nie ma mowy ;)slooowgirl, wyobrażam sobie jak musi Ci być ciężko, ale wiesz ze my kobiety to silne bestie jesteśmy i nie ma siły na nas ;D 3 mam kciukasy za Ciebie i wem, że spokojnie sobie to wszystko ogarniesz ;)

Obiecałam zdjęcia :ico_haha_02: więc proszę ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Brakuje nam jeszcze dywanu, który odbieramy jutro ;) Wszystko jest gotowe... :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2010-06-20, 20:55 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 2010-06-20, 21:00 ]
A to ja i mój mąż ;)

Obrazek

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

20 cze 2010, 21:37

my kobiety to silne bestie jesteśmy i nie ma siły na nas ;D 3 mam kciukasy za Ciebie i wem, że spokojnie sobie to wszystko ogarniesz ;)
to jest fakt, że kobiety potrafią znieść o wiele więcej niż mężczyźni, i z tego właśnie powodu jestem taka mega dumna ze jestem kobietą :-D a moja mama jak czasami napomknę jej o problemach z moim mężem zawsze mówi mi "nie martw się, jeszcze kilkanaście lat, chłopaki podrosną, później przecież zawsze możesz od niego odejść"... nie ma to jak wsparcie ze strony matki :ico_szoking:
Wogóle Samanta, pokoik piękny!!!! wszystko co potrzebne na miejscu, naprawde ślicznie!!! pewnie teraz to już czasami przekładasz kilkanaście razy niektóre rzeczy z miejsca na miejsce co?? :ico_oczko: u nas jest o tyle cieżko, ze mamy dwa pokoje, i maluszek jest teraz z nami w telewizyjnym pokoju, dlatego czasami ciężko mu jest spać w dzień... ale to czekam tylko aż Krzysiu będzie przesypiał już nocki to wtedy eksmitujemy go do Karola do pokoju, i będa tam razem.

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

20 cze 2010, 22:01

slooowgirl, Napisz jak masz na imię, będzie milej się do Ciebie zwracac ;) Dziekuję za miłe slowa o pokoiku.
My wynieśliśmy z niego tv do kuchni ;) Jak dzidziuś juz będzie z nami to będziemy spać w tym pokoiku dlatego tez kupiliśmy wersalkę ;) o i postawiłam tam sobie fotel co by wygodnie było nakarmić maleństwo ;) Czy wszystko jest w odpowiednim m iejscu to zweryfikuje mi pewnie życie. Starałam się by było fajnie. Nie inwestowaliśmy w jakieś karuzele nad łóżeczkiem, w leżaczek i takie tam rzeczy. Jak ktoś będzie chcial z rodziny to kupi a jak nie to stawiam przede wszystkim na bycie z dzieckiem, przytulanie, masaże, spacery ;) tyle jest pieknych rzeczy dla maluszków ale trzebaby byc milionerem zeby to wszystko mieć ;) a dla dziecka najważniejszy jest kontakt z rodzicem i tego nawet najpiekniejsza zabawka nie zastapi ;)

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

20 cze 2010, 22:11

Samanta, mam na imie Asia :ico_haha_01:
a jak mogę coś doradzić to do fotela przyda ci sie jakaś porządna poducha za plecy żeby faktycznie było Ci bardzo wygodnie podczas karmienia. I w 100% zgadzam się z Tobą co do tego zeby nie szaleć z wszystkimi ślicznymi zabawkami, i pierdółkami dla dziecka. Po pierwsze nie ze wszystkiego można korzystać od samego początku, a później jest nawet taka okazja jak chrzciny żeby podpowiedzieć rodzinie co jeszcze Ci potrzeba... Ja akurat większość miałam składowane po Karolu więc mam prawie wszystko, ale np maty edukacyjnej nie kupowałam, bo na to jeszcze jest czas...

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

20 cze 2010, 22:22

Samanta, cuuuuudny pokoik!!! :ico_brawa_01: No i śliczna z Was para!!! :ico_brawa_01: Po oczach widać, że szczęśliwi jesteście - tak trzymać!!!! :ico_brawa_01:

slooowgirl, masz rację, z zabawkami nie ma co szaleć - znajomi i rodzina poznosza, no bo z czym zazwyczaj przychodzi się do takiego maleństwa? :ico_oczko: A matę edukacyjną moja siostra już kupiła - nadgorliwiec jeden - ale strasznie się cieszy z perzyjścia na siwat jej pierwszego siostrzeńca :ico_haha_01:

Mały mi się dzisiaj straszliwie rozpycha i ciśnie na pęcherz strasznie :ico_olaboga: co chwila latam do łazienki - wprawdzie non stop wcinam a to truskawki, a to czereśnie a to ogórki, bo potem nie poszaleje, a to wszystko przecież jest moczopedne :ico_wstydzioch: Dobra, trzeba powoli zmykać do łóżeczka :ico_spanko:

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

20 cze 2010, 22:35

wprawdzie non stop wcinam a to truskawki, a to czereśnie a to ogórki, bo potem nie poszaleje,
jedz kochana, jedz, Wy teraz musicie być zawsze najedzone bo nie wiadomo kiedy was chwyci, a pokłady energii podczas porodu musicie mieć :ico_oczko: Ja rodziłam na głodnego, miałam wywoływany poród, i jakoś ze stresu nie mogłam nic przełknąć, ale za to hektolitry wody piłam :ico_haha_01: a julchik22, to ze siostra kupiła już teraz mate edukacyjną to super, masz wydatek z głowy, ja też nie bronię rodzinie się wykazywać i szaleć, zawsze to zaoszczędzone pieniążki w naszych kieszeniach, a wiadomo że po urodzeniu się dziecka zawsze jest na co pieniądze wydać...
ok, ja też już zmykam do łóżeczka, pewnie za niedługo będzie pobudka na karmienie, to dzisiaj zbytnio nie pośpię... DO jutra czerwcóweczki, spokojnej nocki!!!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

21 cze 2010, 09:43

dzień dobry.
jak się czujecie przyszłe i obecne mamusie?

która dziś rodzi? (bo już wypada się rozpakować) ;-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

21 cze 2010, 10:05


która dziś rodzi? (bo już wypada się rozpakować) ;-)
DOBRE !!!! :ico_haha_01:

Ja się melduje z rana, że jeszcze nie rodzę i generalnie się na to nie zanosi. Mam jakiegos lenia do potęgi i nic mi się nie chce, a zwiastunem porodu raczej jest dostanie powera :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

21 cze 2010, 10:27

julchik22, niekoniecznie, podobno można mieć jakieś dziwne odczucia, wcale nie pozytywne :ico_oczko: A ja myślę, że Cię chwyci nagle bez żadnych objawów :-) Mnie mój Maluszek też strasznie uciska na pęcherz, tak, że czasem to już nie wiem czy i co mi się chce :ico_oczko:

tibby, a dopiero co Ciebie dopingowałyśmy :-) A Tobi już taki duży chłopaczek :-)

Samanta, pokoik - potwierdzam - uroczy :-) Chyba mamy podobne kolory ścian :-)

slooowgirl, witamy Asię :-) Ja jestem Karolina :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

21 cze 2010, 10:56

karo, może i tak jak mówisz będzie :-D W ciagu ostatniej godziny naszła mnie chęć na upieczenie jabłuszek w ciescie wg przepisu mojej mamy :ico_szoking: Nigdy mnie nie dopadała tego typu chęć bo generalnie nie lubię gotować i nigdy nie piekłam wczesniej tego przysmaku, ale przepis mam więc może faktycznie pobawię się w kucharkę :ico_haha_01: Ależ Mąż się zdziwi! Idę do osiedlowego po składniki :ico_haha_01: - dotlenie się przy okazji trochę :-)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2010, 10:57 przez julchik22, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość