Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

06 lis 2011, 22:15

ja schudłam najpierw 5 kg po 2 miesiącach nabrałm spowrotem te 5 a licząc już po nabraniu to wychodzi że 4 kg na plusie :ico_wstydzioch: ale ja tam sie wagą nie przejmuje schudn e po napewno :ico_haha_02:
no jasne :-D .. bedziemy wszytskie razem na watku po-ciazowym walczyly z dodatkowymi gramami :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

06 lis 2011, 22:24

moja teściowa dziś do mnie ale ty już gruba jesteś :ico_zly:
no nie...ależ miła :ico_noniewiem:

a ja mam już 6 kg na plusie :ico_wstydzioch: ale w odwrotności do was to ja nie schudłam nic na początku, zero mdłości, zero wymiotów, wiec i apetyt dopisywał...ale mimo to pilnuję sie ostro.... W ciązy z Dawidkiem było dużo gorzej... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

06 lis 2011, 22:33

iw_rybka ale masz brzuszek śliczny, okrąglutki, ja to się mojego czasami wstydzę. Dzisiaj jak wyszłam z Kościoła i czekałam na mamcię, to wszystkie te stare babcie tak mnie mierzyły jakbym kogoś zabiła, aż mi głupio było..., ah ta wieś :ico_placzek:
iw_rybka asiab, jutro Wam pokażę, dzisiaj już w piżamce jestem.
kingoza ja już przytyłam 4 kg, ale połowa z tego to chyba piersi hi hi, z małego B mam D..., mężowi się podoba :-D mnie trochę mniej bo mi ciąży.

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

06 lis 2011, 22:36

Hej.. ja po całym dniu prawcy ledwo żyje..
A co do wagi...hmm ja dalej poczatek ciazy mam.. ale.. na samym poczatku wazyłam 57kg.. miałam mega apetyt, zero wymiotow czasem mnie mdlilo ale moze ze 2-3 razy mimo to schudłam 4 kilo i tak sie poki co trzymam ;)
ale pewnie nie potrwa to długo ;))

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

06 lis 2011, 22:36

ja nie schudłam nic na początku, zero mdłości, zero wymiotów, wiec i apetyt dopisywał...ale mimo to pilnuję sie ostro....
ja to samo, choć pozwalam sobie czasami na małe conieco i grzeszę :-D

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

06 lis 2011, 22:39

pozwalam sobie czasami na małe conieco i grzeszę :-D
ja też dzisiaj nie mogłam sie powstrzymac i musiałam zjesc tortille o 19:40 :ico_wstydzioch:
ale nie mam wyrzutow sumienia :)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

06 lis 2011, 22:41

hoć pozwalam sobie czasami na małe conieco i grzeszę
no nie powiem...i mi zdarzają sie wpadki szczególnie w weekendy :ico_haha_01: :ico_oczko:

idę spać...bo padam na ryjek :ico_spanko:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

06 lis 2011, 22:44

dzwoneczek82, dobranoc i oby synuś miał dłuższą noc :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

06 lis 2011, 22:45

HEj!

Ale piekne brzusie!!!! :ico_brawa_01: a moj znikl!!!! :-( wyglada na to ze to wzdecia byly bo w sobote spotkalismy sie z rodzinka a ja plaska jak decha to sie pytali czy ja na pewno w ciazy jestem :-) Moj plaszczyk spokojnie zapinam i jeszcze luz jest. A ile przytylam to nie wiem, zwaze sie na wizycie na poczatku grudnia u poloznej... Ale wchodze nadal w ciuchy sprzed ciazy tzn z lipca/sierpnia to nie moze byc zle: cycki, talia znikla (ale spodnie wsio biodrowki) i biodra sie zaokraglily... choc ja czuje sie jak slon wieczorem, wtedy mnie wywala ale to nie dzidzia tylko gazy :-(

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 lis 2011, 10:23

kingoza, ja mam wizyte 16 to sie dowiem,bo poki co wychodzi na to,ze nic nie przytylam :ico_oczko:

I dzieki za komplement dla brzusia :-D
moja teściowa dziś do mnie ale ty już gruba jesteś :ico_zly:
- ehh niech spada na szczaw,no co to za gadanie jest?! Przeciez nikt nie ma wplywu na to,jaki brzuszek ma :ico_zly:
z dodatkowymi gramami :-D
- podoba mi sie ta opcja :-D
W ciązy z Dawidkiem było dużo gorzej... :ico_wstydzioch:
- o znam to,z Andrzejkiem jadlam co chcialam i kiedy chcialam,zwlaszcza duzo slodyczy,a w ciazy z Zuzka juz na spokojnie,slodyczy nie jadlam w nadmiarze,teraz to wogole ta ciaz lubi zdrowa zywnosci i nawet do takiego tuczacego jedzenia mnie nie ciagnie np chipsy,fast foody itp A przed ciaza lubilam chipsiki,a teraz moglyby nie istniec :ico_szoking:
aż mi głupio było..., ah ta wieś :ico_placzek:
- ale dlaczego?Przeciez jestescie po slubie,wiec o co im chodzi?

mama_zuzi1980, juz nie dlugo wyskoczy i nie zniknie,ale z tego co pamietam, pisalas,ze az tak ci nie zalezy na widocznym brzusiu,wiec git :-D

Ja w sumie do szczuplych osob juz nie naleze od kilku lat,brzuch jak sie najem zaraz mi wyskakiwal i moglam z powodzeniem udawac ciezarna,wiec teraz tez chodze w normalnych rzeczach i kto nie wie,to pewnie nawet sie nie domysla,ze w ciazy jestem :ico_oczko: Ale co tam,nie wszyscy musza byc tacy sami :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość