Awatar użytkownika
nastka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 25 sie 2008, 13:05

03 mar 2009, 13:34

Taa nie chcę Cię straszyć ale zgaga to jeden z symptomów cholestazy oczywiście łącznie ze swędzeniem a z tego co wiem to Ciebie też coś swędziało lepiej zrób badania krwi na bilirubinę aspat i alat będziesz spokojniejsza.

niestety mój ginegolog gdybym go nie przycisneła to by mnie nie skierował na te badania ale się uparłam no i co no i wyszło że mam cholestazę niestety nikt w szpitalu łącznie z moim ginem nie podjoł się żadnego leczenia raz tylko w ciągu 4 dni pobytu dali mi kroplówkę. sama się dowiedziałam że przy cholestazie tżeba stosować dietę wątrobową i dużo pić ale oczywiście lekarze mi tego nie powiedzieli totalna olewka.
zresztą nikt nie powinien mnie wypuścić ze szpitala z takimi stężeniami. na szczęście może jeszcze dziś znajdę się w szpitalu i będę już pod dobrą opieką ale to oczywiście okaże się na miejscu.

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

03 mar 2009, 14:00

Nastka to dawaj znać co tam u Ciebie

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

03 mar 2009, 14:23

Żana witaj znów :-) śliczna masz tą foteczkę i brzusiu taki słoneczny :-D

Nastka
powodzenia :-)

Awatar użytkownika
nastka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 25 sie 2008, 13:05

03 mar 2009, 14:36

dzięki dziewczyny jak tylko będę mogła to będę dawać znać. Trzymajcie się ciepło a ja postaram sie nie denerwować bo to też podstawa leczenia.

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

03 mar 2009, 19:18

Żana - ślicznie wyglądacie z Lenką :-D
Gratuluje ukończenia 35 tygodnia i rozpoczęcia 36 :ico_tort:

Nastka - za 35 tydzień :564:
A ten twój szpital to jakiś żart , życzę Ci aby w tym drugim podeszli do sprawy serio i żebyś szybko wróciła do domku:-)

lilaczek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2009, 14:08

03 mar 2009, 19:18

witam cie Dora!!odwiedzilam wasze forum bo wiedzialam że cie tutaj znajde..ciesze sie ze czujesz sie dobrze i twoja malunia także.zgubiłam aparat i nie moglam porobić zdjęć.mam jakies z tele ale nie umiem tutaj dodać zdjęcia??? acha i malutka ma na imie natalka{nie Żosia}pozdrawiam cie serdecznie i wszystkie przyszle mamy.magda

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

03 mar 2009, 19:20

Misiunia - a co tam u Ciebie ? mało coś piszesz ostatnio leżysz czy dobrze sie czujesz? :ico_ciezarowka:

Mnie dzis boli dół brzucha , 16 go ide do gina a 17 go marca mój Tomek ma urodzinki to już bedzie 38 tydzień i kolezanka co mnie dzis odwiedział wróży mi poród w jego uroziny ale by sie ucieszył miałabym prezent z głowy :-D

[ Dodano: 2009-03-03, 18:23 ]
Madzia ze szpitala ???? :ico_szoking: :-D cześć kochana jak sie macie ???

Super że napisałaś , wykurowałaś sie juz po poriodzie? Ja odliczam dni.... :-D

[ Dodano: 2009-03-03, 18:24 ]
MAMUSKI - Madzia LIZACZEK to koleżanka którą poznałam w szpitalu ostatnio urodziała córcie :-D

lilaczek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2009, 14:08

03 mar 2009, 19:27

to ja !!!!u nas zaczeły sie kolki właśnie od kilku dni....ale malutka na szczęście rośnie..a o porodzie juz nie pamieatam..hi hi :-)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

03 mar 2009, 19:41

Rety szczęściaro Tobie poszło lekko i szybko. Ja chyba posłucham Twojej rady i wezme znieczulenie, Juszczyk mnie przekonał że nie ma obaw i za darmo a podobno bólu prawie się nie czuje więc sie zdecyduje.
Ja też bym chciała moją Zosie miec juz w domku :-)

A z Twoja Natalią długo w szpitalu leżałyście?

[ Dodano: 2009-03-03, 18:42 ]
Schódłaś juz coś jak sie czujesz?

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

04 mar 2009, 09:11

hej mamusie :-D
ja tylko na chwilke bo jakos czasu nie mam od paru dni , zyje za bardzo intensywnie i mam terz tego skutki, cala noc nie spalam tak mnie krocze bolalo , myslalam ze rodze :ico_olaboga: i powiem wam ze to bylo straszne jakis dziwny ostry bol miedzy nogami :ico_szoking: nawet balam sie wysikac bo balam sie ze mi Lenka wypadnie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
czy to byly skurcze przepowiadajace? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
dopiero jak wzielam nospe forte to sie w miare uspokoilo :ico_sorki: :ico_sorki:

dobra lece bo znowu mam pare spraw

przepraszam ze nie odnosze sie do tego co napisalyscie ale naprawde nie ma zbytnio czasu na pisanie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

napisze tylko do Ejustysi - jestes sliczna dziewczyna i ten twoj maz powinien isc na kolanach do Czestochowy za taka zone a nie ..... nie bede juz pisala :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość