Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 paź 2007, 22:43

Agnieś, ja już od dwóch miesięcy nie pamiętam co to obrączka. Mam nawet problemy z pisaniem, bo grube, spuchnięte paluchy nie zawsze trafiają tam gdzie trzeba.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

05 paź 2007, 23:54

Ja wam powiem że moja nosze dalej co mnie bardzo dziwi ponieważ mam tak maluchną że miałam ja zmniejszaną na wzór pierścionków komunijnych dla małych dziewczynek :ico_puknij: :ico_oczko:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

06 paź 2007, 07:03

Hejka :-)

Chyba dziś będę pierwsza, ale nie mogę spać. Brzuch mi się napiął i nie odpuszcza.


Agnieś81 pisze:Chyba zaczęłam puchnąć :ico_olaboga: Obrączka mnie ciśnie i w ogóle taka ociężała się czuję.


Ja jeszcze noszą obrączkę, ale jak byłam w szpitalu to miałam i nogi i ręce spuchnięte. Na szczęście po powrocie do domku wszystko wróciło do normy i nic mi nie puchnie.

Ika202 pisze:ale wy mi tu słodzicie aż mi miło :ico_wstydzioch: :-D


Cześć Ika fajnie, że już jesteś razem z nami !!! Cieszę się, że już Cię wypuścili. Nie ma to jak w domku :-) Uważaj teraz na siebie i nie szalej. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 paź 2007, 08:45

Ja też nie mogę spać. Jak kładę się na lewym boku to mnie brzuch boli (widać maluch się jakoś dziwnie ułożył), a od leżenia na prawym całą noc już cała zdrętwiałam.
Chyba umyję podłogę, bo po obiedzie mam gości, ale przed obiadem jeszcze ma przyjść teść naprawić mi prysznic i obawiam się, że cała moja praca pójdzie na marne i jak zwykle nie zdążę. :ico_haha_02: Za każdym razem tak jest jak mamy gości. Przychodzi teść coś naprawiać, ja potem biegiem po nim sprzątam, szykuje wszystko i jak goście przychodzą to zazwyczaj latam w dresie i z potarganymi włosami, oczywiście 0 makijażu :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

06 paź 2007, 09:26

Ika202, no w końcu miła wiadomość! Zaglądałam tu codziennie żeby zobaczyć co u Ciebie Laseczka :-D Ale widzę że ok! Wojtuś jeszcze w brzuszku to super! Niech tam jeszcze troszkę posiedzi skoro mu dobrze! :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

06 paź 2007, 10:14

Ale się dziś wyspałam :ico_brawa_01: Ale im więcej śpię tym bardziej jestem zmęczona :ico_noniewiem: tak sie zastanawiam co by dziś zrobić :ico_noniewiem: chyba polecę do kilolek, na ciacho :ico_haha_02:
Joanna24, a jak tam twój mały Arturek płci żeńskiej
wiecie co tak mi sie teraz przypomniało że jak leżałam na tej porodówce to na badania chodziłam na patologie i jak byłam na jednym to na oddział przyjęli ciężarną która miała chyba z 15 lat wzbudziła troszkę zdziwienie a lekarze stwierdzili że tak to jest jak dzieci robią dzieci a ona wyglądała tak śmiesznie jak dziecko z wielkim brzuchem :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 paź 2007, 10:49

Ika202 pisze:chyba polecę do kilolek, na ciacho :ico_haha_02:
Zapraszam, jeszcze jest! Tylko się zaczynam zastanawiać czy jeszcze będzie jak wieczorem goście przyjdą, bo bardzo mi smakuje :ico_wstydzioch:
Ika202 pisze:przyjęli ciężarną która miała chyba z 15 lat wzbudziła troszkę zdziwienie a lekarze stwierdzili że tak to jest jak dzieci robią dzieci a ona wyglądała tak śmiesznie jak dziecko z wielkim brzuchem :ico_noniewiem: :ico_oczko:
Biedna!! Szkoda mi jej.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

06 paź 2007, 11:25

kilolek pisze:Biedna!! Szkoda mi jej.
No nic nie mów :ico_noniewiem: A ja mam nową kuchnie i od rana w niej żądzę :-D :ico_haha_02: jedzenia narobiłam jak dla drużyny piłkarskiej a kto to zje :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 paź 2007, 12:11

Ika202 pisze:jedzenia narobiłam jak dla drużyny piłkarskiej a kto to zje :ico_noniewiem: :ico_oczko:
Ja też mam coś takiego chyba w genach, że jak nagotuję to jak dla pułku wojska. Kiedyś słyszałam w telewizji, że to genetycznie zakodowana duża rodzina :ico_haha_02: Teraz, odkąd mam wreszcie nową lodówkę z zamrażarką to po prostu nadmiar porcjuję i zamrażam i potem jak nie mam siły albo po prostu mi się nie chce gotować wyjmuję z zamrażarki. Jak ostatnio zrobiłam gołąbki to starczyło na 8 dużych obiadów!!! :ico_haha_02: To było chyba z miesiąc temu a jeszcze mam ze 2 obiady :ico_haha_02: Jak mam werwę to gotuję na potęgę, a potem 2 tygodnie rozmrażam i co dzień jest co innego :ico_haha_02:
Ika, a co ugotowałaś dobrego?
JA dziś mężusiowi z okazji imienin stek z frytkami zrobię, aż mi ślinka cieknie jak sobie pomyślę. :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

06 paź 2007, 12:20

kilolek pisze:Kiedyś słyszałam w telewizji, że to genetycznie zakodowana duża rodzina :ico_haha_02:
Czyżby jednak ta 7 dzieci miała być
kilolek pisze:Ika, a co ugotowałaś dobrego?
:ico_olaboga: :-D no dla dzieciaków np zupkę mleczna,budyń do tego dorobiłam jeszcze kanapek pełen talerz i 11 jajek na miękko no i dla psa zaraz gotowałam a to było tylko śniadanie zaraz czas na obiad :ico_oczko: :ico_wstydzioch: tylko jeszcze nie wiem na co mam ochotę może jakiś dobry macie pomysł :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-06, 12:31 ]
JA dziś mężusiowi z okazji imienin stek z frytkami zrobię, aż mi ślinka cieknie jak sobie pomyślę. :-D
To ja sie wpraszam :-D :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość