Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 cze 2008, 12:10

Gosia to pifko kusi :ico_oczko: już rączkę wyciąga ale mama nie daje :ico_haha_01:

Dzieczko moje spało tyle że roletę zainstalowałam, coś mu się przyśniło i już nie chciał spać ani leżeć, musiałam go ponosić chwilę. A teraz już mu się nudzi wszystko najchętniej to by po dworze pochodził ale właśnie przestało padać i jeszcze troszkę zimno :/

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

23 cze 2008, 12:15

Ewelina to łądnie przenosiłaś, ja urodziłam dwa tygodnie przed czasem, ale dlaczego tak długo lekarze nie reagowałi przecież po dwóch tygodniach to już jest niebezpiecznie trzymać bobaska w środku :ico_oczko:
bo u mnie w szpitalu gdzie rodzilam tak robia(oczywiscie jezeli ciaza przebiega bez problemow i jest wszystko wpozadku..czyste wody itp).ja 4 dni po terminie sie zglosilam do szpitala..lezalam na patologii.w 13 dni zaczelam dostawac zastrzyki a w 16 podlacyli mi kroplowke :ico_oczko:
co sie uczekalam to moje ale bylo warto :ico_buziaczki_big:

mz74slicznego masz synka :-) jaki zainteresowany piwem :ico_haha_01: fajnie ze jestes z Krakowa..a z jakiej czesci?? :ico_oczko:


noo i zapomnialam jezcze dopisac..maly tez urodzony silami natury..mial 4330 g i 59 cm..karmilam go przez miesiac piersia a teraz butla..je tez kaszki,deserki,zupki i pije soczki..pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 cze 2008, 12:46

fajnie ze jestes z Krakowa..a z jakiej czesci?? :ico_oczko:
Mieszkamy w Bronowicach

dzieki za komplementy w imieniu Pawelka :ico_sorki:

Gosiu, jakos powoli ida te przygotowywania do chrzcin, :ico_olaboga: na razie to ja jeszcze w Krakowie jestem, wiec wszystko na glowie mojej mamy, chyba jutro pojedziemy do Kielc, to wezme wszystko w swoje rece....

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 cze 2008, 12:49

Witaj Serduszko89, ja mam na imię Agnieszka, Ulę urodziłam 23.01 przez cesarskie cięcie, też była "przeterminowana",ale o 11 dni. Mieszkam we Wrocławiu :-) karmię ciągle piersią i powoli wprowadzam deserki.
Ładnego masz synka :-) Fajna z Was rodzinka :-)
Madziarka, fajne fotki, jak tak na nie patrzę, to też bym chciała nad wodą się znaleźć. A zdjęcie zawstydzonej Martynki jest po prostu ekstra... mała dama :-)
Goonia, ja się Karolkowi nie dziwię, że się nie ruszał, tez bym się nie chciała uwalać ;-), porządny chłopak z Niego rośnie :-)
Misiu, zaległe życzonka dla Dawidka, niech rośnie zdrowo :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
mz74, jak Pawełek patrzy na to piwo, ciekawe o czym myśli... hehehe
właśnie przestało padać i jeszcze troszkę zimno :/
A u nas jak przestało padać i wyszło słońce, to tak duszno jest teraz, jakby wcale nie padało...
Ula dziękuje za wszystkie życzenia i gratulacje... odpukać te ząbki wychodzą chyba bezboleśnie, bo nie ma żadnego płaczu, oby tak dalej, czego i Wam życzę :-)
Idę robić obiadek :-)

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

23 cze 2008, 12:57

a tak wogole to duzo jest tu dziewczyn na tym temaciku?? :ico_oczko:
..przyznam ze to moje2 forum.na pierwszym jest nas bardzo duzo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

23 cze 2008, 13:05

hey!
nie mam czasu Was poczytac


wpadłam tylkio powiedziec ze tyroche sie stresuje, jutro rano tzn o 10.00 mamy samolot - ech ciekawe jak to bedzie z Krzyskiem.

lece sie dopakować i pomyślec czy wszystko na pewno mam.

jak dolecimy i mężuś w pracy bedzie to sie odezwe wreszcie!

Madzia dzieki za komentarze na NK.

pozdrowionka dla wszystkich.


aha u Was też trakie upały???
ja chodze kilka razy dziennie pod prysznic bo sie nie da wytrzymac - masakra.


no lece - buziaczki pa pa

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

23 cze 2008, 13:16

marcia-podu mnie strasznie goraco.30 stopni w cieniu..nie d asie wyjsc na dwor...tak jest dusznoo..siedze z malym w domku z zaslonietymi roletami..pod wieczor jak sie ochlodzi troszku to pojdziemy na spacerek :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 cze 2008, 13:20

Obiecane fotki z Polanicy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-23, 13:22 ]
wpadłam tylkio powiedziec ze tyroche sie stresuje, jutro rano tzn o 10.00 mamy samolot - ech ciekawe jak to bedzie z Krzyskiem.
Nie ma co się stresować, dacie radę, nie taki diabeł straszny. Jak dolecisz, daj znać, że wszystko super :-) i napisz jak Ci się lot podobał...
Co do upałów, to duchota niesamowita, ciężko wytrzymać.

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

23 cze 2008, 13:22

pinkoale twoja coreczka ma ekstra wloski..sliczna jest :ico_haha_02:

dziewczyny poozcie bo nie moge sie polapac :ico_noniewiem: jak ustawic opis po nikiem??

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 cze 2008, 13:27

pinkoale twoja coreczka ma ekstra wloski..sliczna jest :ico_haha_02:
A dziękuję Ci bardzo, urodziła się już z taką czarną czupryną, teraz jej się rozjaśniły włoski i urosły troszkę :-)
Co do niku i opisu, to nie bardzo wiem jak ustawić, tam się opis sam zmienia co 50 postów :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości