patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

18 sty 2011, 22:11

aniawlkp86, czyli przeczucia sie potwierdzaja :ico_brawa_01:

Motylek22, ja tez trzymam kciuki zeby sie ujawnilo no i zeby ta parka byla :ico_oczko:

markotka, to dlugo sie nie nacieszylas ze maz wczesniej wrocil :ico_oczko:

NOWA, to Ty znow masz inne dolegliwosci, jednak nie ma tutaj takiej calkiem bezproblemowej ciazy, kazdej z nas cos doskwiera :ico_noniewiem:

wiola85, fajnie ze imprezka udana, moze meczaca ale zawsze to cos innego, a kiedy na te L4 idziesz?
energia mnie rozpiera
zazdroszcze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 sty 2011, 22:13

wiola85 dzięki :-)
a szwagierka to ta co taka leniwa tak?

[ Dodano: 2011-01-18, 21:14 ]
aniawlkp86, czyli przeczucia sie potwierdzaja :ico_brawa_01:
potwierdzą się jak się już urodzi :-D oby gin na następnej wizycie potwierdził synka to będę szczęśliwa jeszcze bardziej :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 sty 2011, 22:57

ania gratuluję synka :ico_brawa_01: , ale faktycznie dużzy :ico_szoking: moja mała tydzien temu ważyła 482 g. , spora róznica, a termin porodu z usg jaki Ci wyszedł?
Co do zwolnienia to myslę pójśc końcem lutego, czyli pracowałabym jesacze miesiąc :ico_sorki:

emilia śliczny brzuszek :ico_brawa_01:

patrycja ja to się cieszę, ze mam tylko takie dolegliwości, mogło byc gorzej, oby tak zostało do końca ciąży :ico_oczko:

Nie chwalilam się Wam, ale w tamtym tyg. jak byłam w domku Pola pięknie zaczęła sikać do ubikacji, praktycznie z dnia na dzień, we wtorek jeszcze nie chciała majtek zalozyć, a w środę stwierdziła, że będzie sikać do kibelka :-) (do nocnika nie), naprawdę szybko poszło i w szoku jestem do od dwóch dni pampers po nocy suchy, oby tak dalej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 sty 2011, 23:01

a termin porodu z usg jaki Ci wyszedł?
23 kwiecień :ico_noniewiem:
Nie chwalilam się Wam, ale w tamtym tyg. jak byłam w domku Pola pięknie zaczęła sikać do ubikacji, praktycznie z dnia na dzień, we wtorek jeszcze nie chciała majtek zalozyć, a w środę stwierdziła, że będzie sikać do kibelka :-) (do nocnika nie), naprawdę szybko poszło i w szoku jestem do od dwóch dni pampers po nocy suchy, oby tak dalej :ico_sorki:
super dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-01-18, 22:16 ]
też byłam zaskoczona że tyle waży,aż z ciekawości w necie sprawdziłam,bo może gin się pomylił i dziecko w tym wieku ciąży może ważyć średnio 500-700g lub wiecej albo mniej więc jest ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 sty 2011, 23:39

NOWA, gratulacje dla Poli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super że tak bezproblemowo, w sumie to sama zadecydowała :ico_oczko: Mój Filipek niestety na noc jeszcze nosi pieluchę i jest raczej mokra po nocy ale i tak się cieszę że w ciągu dnia na nocnik lub do kibelka robi. Też lubi sam decydować gdzie tym razem zrobi :ico_haha_01:

Ja dziś miałam ponad 5 skurczy :ico_szoking: Pewnie 26 dostanę zwolnienie bo ta nospa i magnez coś nie działają na mnie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-01-18, 22:43 ]
A mój maluszek jest najbardziej aktywny wieczorem i rano, w nocy jak narazie mnie nie budzi, jak ja się przebudzam to też nie robi fikołków :ico_oczko: Mam nadzieję że po porodzie też mu tak zostanie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 sty 2011, 23:50

Ja dziś miałam ponad 5 skurczy :ico_szoking: Pewnie 26 dostanę zwolnienie bo ta nospa i magnez coś nie działają na mnie :ico_noniewiem:
no to na pewno dostaniesz zwolnienie i odpoczywaj ile możesz żeby te skurcze nie występowały :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 sty 2011, 11:16

aniawlkp86, to wszystko takie orientacyjne jest, na moim suwaczku pojawilo sie w tym tyg ze dziecko wazy ok 500 g, a Filip juz 5.01 jak bylismy na prenatalnych, wazyl 594 g, wiec tez cos ponad program. Ale termin mimo wszystko wychodzil mi taki jak z okresu

Zreszta co do terminow... moja kolezanka miala z okresu na 16 wrzesnia, lekarz jej caly czas mowil zeby byla gotowa bo dziecko jest tak duze ze na 100% urodzi pod koniec sierpnia o wrzesien nie zahaczy nawet. I urodzila... 26 wrzesnia.
Potem przez telefon powiedziala ze na szkole rodzenia im mowili zeby sie usg nie sugerowac, ze najpewniejszy jest termin z okresu. Ja to sie zastanawiac nie musze bo mi i tak caly czas podobny wychodzi co to jest dzien w ta czy w ta :ico_oczko:

NOWA, :ico_brawa_01: dla Poli :-)

Motylek22, oj oszczedzaj sie, przerazilas mnie tymi skurczami. Ja to w sumie nie wiem jeszcze co to jest, choc lekarz ostatnio uprzedzal ze moga sie pojawiac i to coraz czesciej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 sty 2011, 11:30

patrycja_g, chłopcy przeważnie są więksi :ico_oczko:

Ja się sugeruję terminem z miesiączki ale wiem że mogę urodzić wcześniej bo miałam ok 5 dni wcześniej owulację więc te kilka dni może być wcześniej :ico_oczko: Oj chciałabym, Filipka urodziłam 7 dni po terminie i już troche bzikowałam :ico_haha_01:

My za 30 min jedziemy na USG więc lecę się szykować :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 sty 2011, 11:33

Motylek22, oczywiscie zaraz po powrocie melduj :ico_oczko:

Ja tez wolalabym chocby 2 dni przed terminem, bo wyobrazam sobie te siedzenie i czekanie a w niektorych wypadkach to i urojenia, kazde strzykniecie ze to juz :ico_haha_01: a tak weznie z zaskoczenia i nie ma czasu sie zastanawiac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2011, 12:05

witam

dzisiaj prosty i szybki obiadek-naleśniki z dżemem lub twarożkiem :-D

pranie już wstawione,w domu porządek to można leniuchować :ico_oczko:

patrycja_g ja się sugeruję terminem z miesiączki i tego się trzymam choć i tak mam jakieś przeczucie że rozpakuję się troszkę szybciej :ico_oczko: Hanie przenosiłam 11 dni i nie mam zamiaru znowu tyle czekać bo oszaleć można :ico_haha_01:

Motylek22 jak wrócisz to od razu pisz co i jak :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość