gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 mar 2013, 10:10

hej dziewczyny
u nas nocka dalej słaba :ico_olaboga: ale to nie z kataru w nocy super oddycha on tak płacze nie wiem z czego :ico_olaboga: z bólu może zęby tak pomyślałam. Sama już nie wiem. W dzień w porządku. Dzisiaj jedziemy na kontrolę ale dalej rzęzi więc antybiotyk przedłuży pewnie.

Kasiala szkoda z tą Chorwacją ja właśnie myślę gdzie by pojechać bo Paweł ma urlop dopiero we wrześniu :ico_noniewiem: I tak myślałam o tej Chorwacji tylko że ja mam jeszcze dalej niż wy :ico_olaboga: no i sama nie wiem. Do tego tak jak mówisz dużo pieniędzy, a Tomek już w takim wieku że dla niego trzeba jechać na wczasy. Bo jeszcze ja bym się mogła obejść.

A co do roczku ja bym zrobiła 12 lipca jak teściów nie ma 13 lipca. Ewentualnie tydzień wcześniej. Ale bardziej bym się skłaniała za piątkiem. I co z tego że po pracy następny dzień sobota to można posiedzieć trochę. Ja dopiero sprawdziłam w czwartek jest 25 lipiec. Więc pewnie w sobotę zrobimy grilla. To jest fajne w letnim dziecku że urodziny w lato, gorzej że prawie każdy gdzieś wyjeżdża.
ale nie umiem sobie poradzić z moim starszym, nie wiem co sie dzieje z nim, bunt 6latka ?
wiesz ja nie zauważyłam jakiejś zmiany na gorsze. Ale może dlatego że jak był mały to dał w kość więc potem już musiało być już tylko lepiej :ico_haha_01:

Gosia zdrowia dla Jolki :ico_sorki: by Tymka nie zaraziła :ico_sorki:

Musze kończyć Maksio jęczy

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 mar 2013, 19:28

Laseczki tutaj fajowska strona z przepisami dla dzieci :) jutro coś wypróbujemy dla Kajuchy :-)

Byłam dzisiaj w MOPSie i dostaniemy zasiłek wychowawczy i rodzinny czyli 477zł :ico_brawa_01: niby nie dużo ale zawsze to coś w końcu piechoitą nie chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a super bo mężowi nie policzyli nad godzin za luty bo tak byśmy nie odtali tzn oni rozliczają je z miesi ęcznym opóźnieniem czyli w marcu one zostabną mu wypłacone :-)

ja się pomału zbieram na FITA dzisiaj STEPy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 mar 2013, 20:41

Kasiala podaj namiary na stronkę, proszę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 mar 2013, 21:36

albo ciężej mu się oddychało, co??
no ale właśnie w nocy miał czysty nos. Ładnie oddychał więc to nie od kataru :ico_olaboga:

Tośka fajnie że z Matyldą w porządku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a co do Ciebie to co z tymi zatokami? Jak je będziesz leczyła?
Gosia, dostałam jakieś leki cirrus na 8 dni i jakiś na r na 1 dni, bo inne leki już biorę od alergologa. No sypię się na starość...

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 mar 2013, 21:40

No i wyszła Nam górna dwójka a jedynek górnych jeszcze nie mamy :-D
A to dobre :-)
:ico_brawa_01:
?
Madleine bardzo często tak ząbki wychodzą; u moich dziewczyn taki schemat też się sprawdził

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 mar 2013, 21:44

wszystko mnie drażni zaraz wpadam w niepokój... raz mi się zdarzyło po cichu powiedzieć do Kai zeby juz się zamknęła a potem pół nocy wyłam jak oszalała tzn nie powiedziałam tego do niej tylko do siebie pod nosem bo płakała przez 2h przy usypianiu i wszystko źle tzn nie tłumaczę jej bo to dziecko tylko winię siebie że mi nerwy pusciły..
Kochana kazdej z nas czasem nerwy puszczają,nie mozesz sie obwiniać - mnie też zdarzało się złościć na Marcinka jak spać nie chciał,a ja sie na nogach słaniałam :ico_wstydzioch:
Jestesmy tylko ludzmi ,zobaczysz jak kiedys dzieciaki nam serio dadzą popalić to z tego teraz to bedziemy sie smiać :-)

A kolezanka niefajnie postąpiła :ico_nienie:

głowa do góry! przy kolejnych dzieciach już tak wielkich wyrzutów sumienia nie ma :ico_oczko:

ps. ja w przypadkachj nagłych nerwów zostawiam Małą i wychodzę do łazienki odetchnąć

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 mar 2013, 21:55

byłam na kontroli z Maksiem i dalej oskrzela mocno zaatakowane :ico_placzek: lekarka zastanawiała się nad zastrzykami ale zobaczyła że nie jest w złym stanie wizualnie i dała summamed a jak będzie wymiotował to augumentin do poniedziałku. Mucosolvan odstawić i teraz flavamed on tak słabo odkrztusza :ico_olaboga: W poniedziałek na kontrolę. I teraz tak się zastanawiam czy ja dobrze zrobiłam może rzeczywiście zastrzyki trzeba było wziąć :ico_noniewiem: ale mi tak szkoda Maksia :ico_placzek:

Oglądała lekarka czy ząbki wychodzą no i nic nie widać. Czyli tak samo jak Tomek nie za wcześnie je będzie miał :-D

Pokażę wam jak moje dziecko się samo inhaluje :-D taki smoczek do inhalacji kupiłam. A na bluzeczce obiadek :-D bez śliniaka jadł :-D
Obrazek

Kasiala fajnie z wychowawczym :ico_brawa_01: a to na rok przyznali już?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 mar 2013, 22:00

Ale słodki Maksio !!! Mam nadzieję,że antyhiotyk pomoże....żeby szybciutko wyzdrowial!!!!

Uteraz mąż usypia Marcinka,w dzień bez smoczka czwsem ciężko,ale przynajmniej to podraznienie jest mnieisze.ją zjowu z. Komórki pisze więc sory za brak ładu i składu :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 mar 2013, 22:32

Hejka...

Boziu drogi kochany... dzisiaj prawie Kaję zabiłam.... wpadła by mi pod autobus na szczęście przesieliśmy się do spacerówki i szelki z wózka ją przytrzymały :ico_brawa_01: ale tyle nerwów przez godzinę dochodziłam do siebie!!!!!

Gosia bidny Maksiu :-( oby go choroba pusciła szybciutko!!!!

Tośka a na co masz uczulenie?

Ja za dnia bez smoczka mogę funkcjonować ale do pania to póki co była by masakra... wiadomo ze jak by bło trzeba to i by się to wytrzymało...

Qanchita a to niania siedzi u CIebie do 22 aż wrócisz z pracy? Masz złotą tą niańkę!!!!

Ciekawe co u Marysi od Mamusi... czu pusciła ich choroba....
a Marta?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 mar 2013, 22:33

madleine Marcinek mały i szybko się odzwyczai od smoczka :ico_sorki: Szczepiłaś na pneumokoki?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości