Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

10 lip 2008, 12:44

Małgosiu tak mi przykro że Wojtuś źle Wam usypia. Dużo ma emocji teraz biedulek, a najgorsze właśnie dla takiegpo dziecka jest to że jest inaczej usypiany przez różnych członków rodziny. Dla takiego malucha przewidywalnośc jest podstawą bezpieczeństwa. A do tego krzyki to już zupełnie. Wiem coś o tym bo u nas częśto też własnie przez nerwowy ton wieczorem bartuś też gorzej zasypia. Dzieko to nie maszyna ze nastawimy przyciska spać, to zaśnie. A faceci tego nie rozumieją...
Oby się ułożyło, trzymam kciuki!!! :ico_brawa_01: :ico_sorki:
Ile kobiety muszą same znosić.... to jest niesprawiedliwe!!
olala, wiesz, masz racje!! Poproszę o skierowanie, bo lepiej sprawdzić te nóżki!! Dzieki za radę!!
No my też jeszcze nic z "mamo to ja" nie dostalismy.... ciekawe kiedy przyslą??
A te klocki z fisher price to normalnie bezsensu, widziałam ze to nawet troche kosztuje (38zł u nas) ale dziecko nie ma sie jak tymi klockami bawić. Postukał sobie, pokręcił paluszkiem w tym co można kręcić i tyle się bawił... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

10 lip 2008, 12:50

katelajdka, te klocki to rzeczywiście bez sensu, żałuje że rozpakowałam, bo tak to bym je sprzedala na allegro jako nowe. Nie widze w tych klockach nic edukacyjnego. Zwykłe drewniane klocki są 100 razy ciekawsze niz te plastikowe,

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

10 lip 2008, 12:51

U mnie też było dziś nie za bardzo. Bartuś zasnął o 23:00 a potem o 4:30 zbudził sie i wyczułam kupę. Przebrałąm go i musiałam juz zabrać do siebie spać bo rozbudził sie. No i zasnął, na szczeście. Ale niestety o 6:15 sie obudził i normalnie zaczał wstawać z łóżka jakby już sie wyspał. Zdziwiłąm sie na maxa, bo to do niego nie podobne. Zaczał purtać i za chwile słyszę ze coś tam sie w pieluszce dzieje!! Wącham a tu normalnie rzeźnia!! :ico_haha_01: Okropna biegunka! Przebrałam go ale juz. nie chciał spać. No to zrobiłam mu lekkie śniadanko i siedzieliśmy sobie, a w końcu o 7:30 zaczęło mu uciekać oko... no i szybko poleciała z nim do łożka i zasnęłiśmy i wstalismy o 10:30!! :ico_brawa_01: Ale potem dostal jeszcze drugie śniadanko i jeszcze troche dorobił kupkę, taką końcówkę z biegunki. Muszę go dzis obserwować, bo dałam mu wczoraj robioną zupę przez teściowa, a ona bylą zapasteryzowana w słoiku. Może nie utrzymała sie pasteryzacxja..?? Zobacze, w nastroju jest niezłym więc nie jest przytruty, może tylko musiał się oczyscić??

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

10 lip 2008, 12:52

czy macie jakies fajne płyty z piosenkami francuskimi? Dzis w wyborczej jest płyta z piosenkami francuskimi i jest tam ta cudowna, erotyczna piosenka Je T'Aime i szukam płyty, żeby w całości była w tym klimacie. Znacie może coś takiego?

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

10 lip 2008, 12:52

olala, zgadzam sie w 100% z Tobą w sprawie tych klocków!!! JEdynie co to kolejne klocki do wrzucania do żyrafki edukacyjnej, ale do niej można cokolwiek wrzucić i tak się bartus cieszy!! :-D :ico_brawa_01:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

10 lip 2008, 13:04

Hejka!
Ja właśnie dzwoniłam zapisywać Boryska i jestem umówiona na 13 sierpnia z NFZ zobaczym co lekarz powie na temat nóżek :)

Co do klocków to chodzi o takie sensoryczne z FP? Też je mam i dzieci się nie bawią muszę zrobić porządki w zabawkach i to co jeszcze dobre sprzedać na allegro. Zawsze tak robię i troszkę kaski wleci.

katelajdka Oby Bartusiowi szybko przeszło!

[ Dodano: 2008-07-10, 13:06 ]
olala Wczoraj w TV mówili że Carla Bruni wydała płytę i można jej posłuchać na www. carlabruni.com :)

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

10 lip 2008, 15:19

Dziewczyny wyrywała któras z was zęba bez znieczulenia?? chodzi mi o 5 albo 6 :ico_placzek: :ico_placzek:
bardzo boli??

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

10 lip 2008, 15:40

MADZIA22 wiesz co ja mialam cała ciąze z Amelcia leczone zeby a w 8 miesiącu nawet ze znieczuleniem bo to bylo leczenie kanałowe i potwornie mnie wtedy zab bolał. Jednak w pierwszym i ostatnim trymestrze faktycznie znieczulenia w ciazy sie nie powinno podawac a mi w tym 8 miesiącu dała taką dawke co dopuszczalna jest czy jakos tak było ;)
Wyrwac mialam teraz wczoraj osemke ze znieczuleniem ale tak zcykkałam ze nie poszłam, wiec jak pojdziesz wyrwac na zywca to jestem pełna uznania dla ciebie hi hi hi hi ;)
Wiem-ale nie cche cie straszyc czasem nie pomysl, tylko wiem ze jak moj tata mial wyrywane zeby a sporo juz mial to nawet po znieczuleniu całe chyba 2 dni cierpiał pozniej ;)
LUTOWKI wiecej odpisze wieczorkiem-brak czasu ale czytam was na biezaco kochaniutkie hi hi hi

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

10 lip 2008, 17:19

Małgosiu będzie dobrze zobaczysz. U nas Wojtek zasypia od początku na naszym łóżku a potem przekładam go do łóżeczka i śpi brzdąc całą noc bez żadnych ceregieli. A po wypiciu mleka zasypia w ciągu max. 15 minut. I nie wydaje mi się zeby to był zły pomysł usypiania go w ten sposób. Tylko tak jak Dziewczyny piszą trzeba obrać jedną strategię do dziecka bo będzie nie lada kłopot z nim.
A wogóle to chyba jakieś ciężkie jest powietrze ze te chłopy takie rozdrażnione :ico_oczko:

madziu ja ci nie doradzę bo z zębami nie mam żadnego kłopotu więc nie wiem czy boli czy nie :ico_noniewiem:

U nas kolejny spokojny dzionek. Tylko Wojtula w nocy coś marudzi i chyba kolejne zęby na horyzoncie bo jak na 8 stanął tak ani jednego zęba do przodu i raczej czwórki się pchają :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

10 lip 2008, 17:36

JEstem uziemiona w domu...
Bartek przez to ze spał od 7:30 do 10:30 to zasnął mi o 16:55. Chciałam go przetrzymać już do wieczora i wcześniej położyć na noc, ale sie nie udało... Przebierałam mu pieluchę i zasnął na przewijaku. A niech to...
aga0406, ja też tak robię że daje butlę w pokoiku Bartusia gdzie mam łóżko do którego przechodze po pierwszej pobudce nocnej żeby Łukasz jak wstaje do pracy to mnie nie budził. No i daje mu butle i czasem zasypia od razu i go przenoszę do łóżęczka a czasem nawet 1,5 godz się wierci, tuli, chichra albo mnie szczypie, bo nie moze zasnąć. Ale własnie tak go usypiam, jak sie robi senny to nucę mu kołysanki i głaskam po pupce albo brzuszku i leży spokojnie, ale jak przestaję śpiewać a jeszcze nie zasnął to się wkurza. Muszę dalej śpiewać. Koneser muzyki mi się trafił!!! :ico_brawa_01: :-D
Ciekawe o której dziś mi zaśnie na noc a jutro o 11:00 idę na tą rozmowe.... Czuję nerwy w brzuchu...
Możliwe ze to kolejne ząbki się pchają. U nas czwórki to szły naraz i źle bartuś to znosił, a w sumie wyjście trwało 3 miesiące.... :ico_olaboga: Masakra, wtedy prawie wcale nie spałam.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość