misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

05 mar 2009, 12:12

Ejustysia będzie dobrze. Trzymam kciuki żeby leki pomogły.&&&&&&&&&&&&&

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

05 mar 2009, 15:04

dzien dobry

oj zle wiesci rana :ico_placzek:
ejustysia, nie martw sie moze wiktorek posiedzi jescze w brzuszku u mamy chociaz te 3 tyg to wskoczysz na 36 tydzien :ico_sorki: :ico_sorki:
a Ty teraz lez i odpoczywaj i powiedz "szanownemu " mezusiowi zeby Cie nie denerwowal :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
trzymam kcuki :ico_pocieszyciel:
Fioletowa Ania, daj koniecznie znac jak tam po wizycie :ico_haha_01:
taa, jak wrocisz z zakupow to pokaz co kupilas bo ja widze ze tylko ja tu sie chwale :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

ciekawe co tam U Dory i Agnieszki wczoraj ich nie bylo , mam nadzieje ze obydwie jeszcze w dwupaku :ico_sorki: tylko poprostu niechce im sie na forum wejsc :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 mar 2009, 16:16

adka ja ma jakieś taki dobre przeczucie, że jesli leki pomogą to do konca przenosze e komplikacji, caly czas sobie myśle, że przecież jeśli nie wyslal mnie do szpitala to nie ma , aż takiego ryzyka, może chcial mnie nastraszyć żebym dbala wiecej o siebie, a męzuś kochana to jak uslyszal to - to sie z aglowe zlapal i powiedzil "co ja narobilem" dobrze, że sobie zdaje z czegos sprawe.

dorcia u mamusi jest :)

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

05 mar 2009, 17:44

hej jestem jestem.
taa widzę że zgaga też daje ci sie we znaki ja mam codziennie i taką silną że aż na wymioty bierze :ico_olaboga:
żana fajnie że jesteś świetna fotka
nastka widzę że u ciebie też szpital pozostawia wiele do życzenia.Mam nadzieje że cholestaza minie
adka mnie tez coraz częściej boli krocze ale nie az tak mocno zazwyczaj jak poleżę to przechodzi.No znowu zaszalałaś na zakupach a te buciki to jeszcze długo nie będą Lence potrzebne,poza tym chyba nie zdąży wszystkich obnosić ale przyznaję ze są śliczne
ejustysia nie martw się kochana u mnie też było zagrożenie przedwczesnym porodem,straszyli mnie krążkiem i wszystko dobzre się skończyło.Jak będziesz dużo leżeć to na pewno wszystko będzie git.a co do USG to u mnie też już niezbyt wyraźnie widać.Synek już za duży
A ja się pochwalę że moja bakteria poszła sobie w sina dal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: strasznie się cieszę
Przed chwilą przyszła mi paczka z allegro z rzeczami dla synka.I przez pomyłkę wysłali mi smoczek z różowym kwiatkiem a ja zamawiałam z niebieskim.Muszę wysłać maila do nich ale nei uśmiecha mi się go odsyłać i znowu czekać aż przyślą niebieski :ico_zly:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 mar 2009, 17:51

agnieszka dobrze, że Ci bakterie przeszly :ico_sorki: , milekarz mówil, że te krocze to boli tym bardziej im bliżej porodu, bo ja to z tym mam straszny problem, ledw chodze tak boli, caly czas przeciwbólowe leki biore i nospe na skurcze :ico_placzek: bo magnes to sie nie nadaje na takie jak mam zdaniem lekarza. O smoczek sie nie martw - jeden rózowy t nie tragedia :) ja mam 2 biale w misiaczki AVENT-a, a rzeczy dla malego też wszystke mi przyslali wczoraj , mam już wszystko , koszule do szpitala tez mam i nawet już kupilam 2 pasy poporodowe

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

05 mar 2009, 18:11

no niby smoczek nie tragedia ale nie bardzo mi się widzi że synek będzie mieć smoczek z różowym kwiatkiem

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

05 mar 2009, 18:41

Fioletowa Ania, daj koniecznie znac jak tam po wizycie :ico_haha_01:
no i lipa bo jej dziś nie było, więc idę dopiero w środę 11 marca. miała jakis wyjazd do Kielc, bo dzowniłam do niej.

Ja kupiłam dziś jeszcze parę rzeczy w aptece i też już praktycznie mam wszystko dla siebie i dzidziusia :ico_brawa_01:

Agnieszka
super, że bakteria zniknęła :509:

ejustysia będzie dobrze bo masz pozytywne myśli i nastawianie a to jest najważniejsze :ico_respekt:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

05 mar 2009, 18:45

Fioletowa Ania, szkoda że wizyta się przesunęła

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

05 mar 2009, 21:11

Hej mamuśki,

Przepraszam że nie odpisze na wszystkie tematy ale ja na chwilke tylko bo nie dam rady siedziec.

Wczoraj okropnie wymiotowałam cos mi zaszkodziło i całą noc nie spałam tak mnie strasznie dół brzucha bolał a Zosia szalała nerwowo juz myslałam ze rodze...
Wiec Tomek mnie rano do mamy zawiózł abym sama nie siedziała ale nospa pomogla i przespałam dzień lezałam i juz mi lepiej , jutro rano tez pojade do mamy bo musze lezec tak mnie pobolewa , nie chce dzwonic do gina bo mnie w szpitalu jeszcze zostawi a chce te badankia najpierw rano zrobic , i jak sie bede zle czuła jutro do niego zadzwonie.

Odebrali mi wyniki na posiew z pochwy nie mam paciorkowców i innych grzybówi td to mnie cieszy.

Ja coś czuje ze juz niedługo sie rozdwoje :ico_ciezarowka:

Dziewczynki uciekam do łózka i życzę zdrówka Justysia trzymj sie leż kochana aby Wiktorek był grzeczny jedz i leż dzieci to lubią :ico_ciezarowka:

Pozdrawiam wszystkie :-D

[ Dodano: 2009-03-05, 20:13 ]
Widze ze wy tez juz kiepsko bóle rózne itd ale damy rade !!!

Juz niedługo.. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

05 mar 2009, 21:50

Ja coś czuje ze juz niedługo sie rozdwoje :ico_ciezarowka:
Dorotko nie tylko Ty chyba już większość z nas tak ma ale co tam najwyżej będziemy marcóweczki :-D Ja bym tak jeszcze z tydzień chciała wytrzymać a potem mogę rodzić :ico_oczko:
tez ide leżeć bo dzidzia kopie i chce juz do łożka :ico_brawa_01:
do jutra :*

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Semrush [Bot] i 1 gość