Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

06 sty 2010, 21:23

Witajcie
takie samo mam odczucie. Siedźmy tutaj gdzie nam dobrze, a moze ktoś nasz wątek przeniesie na maluszki to dalej będziemy na tym samym pisać.
ja tak samo mysle, kilka razy probowalam zagadac i na tym sie skonczylo, a na sile nie chce mi sie wbijac zreszta nie mam za bardzo czasu na czytanie, awy tu malo piszecie wiec nadazam
to fajnie bo juz myslalam ze tylko ja mam takie odczucie :ico_oczko:

Ewka_82, to zdrowka dla Pawelka oj biedne te dzieci musza sie nacierpiec :ico_olaboga:
ale dobrze ze masz wejscia w szpitalu i sie wami szybko zajeli
Pawelek sliczniutki i usmieszki boskie robi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i tez mi sie wydaje ze do ciebie podobny :ico_oczko:
Jak usypiają Wasze dziieciaczki?
no jatam nienazekam poki co
moja Zuzia po cycku albo sobie lezy i zaczyna gaworzyc i do malunkow na scianie sie smieje albo klade ja do łozeczka np po kapieli i chwilke polezy czaem pomarudzi i zasypia :-D
takze odpukac jest dobrze
a wnocy jak wstaje zeby aj dodatkowo nakarmic to na spiocha heh fajnie to wyglada przez 8-10min je i potem lulku dalej i za 4-5h wstaje rano takze jest dobrze :-D

w przyszlym tyg idziemy z Zuzia na wazenie i mam nadzieje ze przybierze tyle ile trzeba zeby moje nocne karmienie sie oplacalo :ico_oczko: :ico_oczko:
Dzis maz ma urodziny
Wszystkiego najlepszego dla mezusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

a i tak cie podziwiam bo z trojka dzieci to masz kupe roboty ale wiem ze jestes zaradna i sobie swietnie dajesz rade podziwiam cie naprawde :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my dzis bylsimy na Usg bioderek
i na usg wszystko dobrze tylko musze na noc malutkiej robic pieluszkowanie z 2 pieluch tetrowych bo ma w lewej nozce ma ograniczenie odwiedzenia i za 2 miesiace kontrol mma nadzieje ze bedzie dobrze :-D
Martw mnie to, bo wydaje mi się, ze nie jest dobrze (blizna mi się rozłazi, szyjka jeszcze się nie "zeszła" wciąz otwarta i w dodatku jakies upławy mam
ojejku to straszne mam nadzieje ze to nic powaznego i idz szybko do lekarza :ico_olaboga:

ide lulku zaraz bo malutka na dobre zasnela ale mjsze aj obudzic o 22 apotem o 2 wnocy :-D
buziaki

ciekawe co tam u matikasi jak tam jej sie mieszka na nowym mieszkanku

no i reszta dziewczyn??

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

07 sty 2010, 12:01

Dziewczyny!!!!
Pisalam w sprawie przeniesienia naszego watku z wspolnego terminu na niemowleta, ze sie nie odnajdujemy w powstalym tam nowo watku.
I czy chcemy go tylko przeniesc czy utworzyc watek zamkniety?????????????
Wypowiedzcie sie :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 sty 2010, 14:45

Ewka_82, jak dla mnie moze byc zamkniety , zawsze to bezpiczniejsze zdecia maluszkow

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 sty 2010, 15:20

a mi wszystko jedno ja mam dośc ekshibicjonistyczną naturę. Ale w sumie nie za bardzo lubie jak sie przypadkowi ludzie wtrącają

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

07 sty 2010, 15:56

ja tez mysle tak jak Siunia ze lepiej jakby byl zamkniety bo i to bezpieczniej jesli chodzi o obcych ludzi ktorzy sie tylko loguja zeby podczytywac innych albo obejrzec fotki naszych dzieciaczkow :ico_noniewiem:

ale to moje odczucie tylko trzeba by bylo wtedy jakies info zostawic reszcie dziewczyn zeby wiedzialy gdzie jestesmy :ico_oczko:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

07 sty 2010, 19:56

zamkniejcie sobie wątek,bo po naszych doświadczeniach (na lutówkach) to nie wiadomo kto zagląda.
Dzieciaczki śliczne :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

07 sty 2010, 20:52

Tylko, ze z drugiej strony, po to jest forum zeby kazdy mogl przeczytac, poradzic sie. Ja tak robie pytam dziewczyn co maja troszke starsze dzieciaczki, co i jak i jest mi to bardzo pomocne.
Moze najpierw przeniesmy a potem sie zastanowimy
Wkoncu caly czas bylismy otwraci i bylo ok.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 sty 2010, 20:58

Ewka_82, ale watpie zeby juz ktos wchodzil do nas i o jakies porady pytal
a na innych watkach mozesz sie pytac i pisac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 sty 2010, 21:04

karmelka, a mogę zapytać co to za przykre doświadczenia?

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

07 sty 2010, 21:10

kilolek, byla taka Amola85 chyba co zmyslila ze jest w ciazy, ze jej dziecko w spiaczce umiera i takie tam. Zrobila wszystkich w balona

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość