Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 sty 2011, 00:27

stawiam dziś podwójny tort za 35 tydzień i urodziny, oczywiście osiemnaste :-D :-D :-D :ico_tort:
:ico_brawa_01: sto lat i bezbolesnego rozdwojenia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
No i nakupiłam ubranek :ico_haha_01:
ja kupowac nie muszę, bo zabrałam od kuzynki ostatnio, mam tego 5 kartonów i 3 reklamówki :ico_szoking: nie wiem, gdzie ja to wszystko zmieszczę. Teraz muszę kupić tylko proszek i prać....
w 1 ciąąy macica przesala mi rosnąć
a czemu tak?
więc gadają do niego Kristofer :ico_haha_01:
też pięknie, to imię wszędzie super brzmi :-)

A ja dzisiaj przeglądałam te ubranka co je od kuzynki wzięłam i znalazłam tam body które dla Uli małej kupiłam, ono ma wydrukowane na przodzie "born in 2008" od razu skojarzyłam z tym kompletem który Manenka kupiła dla małej Nel i skitrałam tego bodziaka do szafy, schowam Uli do pudełka z pamiątkami, które dostanie na urodziny 18 :-) Dzięki Manenka za pomysł :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 sty 2011, 00:43

a czemu tak?
nie wiem czemu po prostu się zatrzymała i tyle, ale ja trochę o tym czytałam i mogło to być spowodowane bardzo wysokim ciśnieniem ja miałam wysokie w 1 ciąży 165/105, ale tego dokładnie nie jestem pewna czy to przez te ciśnienie akurat
też pięknie, to imię wszędzie super brzmi :-)
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A ja dzisiaj przeglądałam te ubranka co je od kuzynki wzięłam i znalazłam tam body które dla Uli małej kupiłam, ono ma wydrukowane na przodzie "born in 2008" od razu skojarzyłam z tym kompletem który Manenka kupiła dla małej Nel i skitrałam tego bodziaka do szafy, schowam Uli do pudełka z pamiątkami, które dostanie na urodziny 18 :-) Dzięki Manenka za pomysł :-) :ico_brawa_01:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no super sprawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 sty 2011, 00:50

Ja uciekam spać, bo nie mam kontroli już nad oczami..... same mi się zamykają.
Do jutra.

[ Dodano: 2011-01-27, 09:03 ]
Witajcie mamusie :-)
Wyspane? Coś się zmieniło, któraś urodziła? :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

27 sty 2011, 10:30

hej!!
Ja jadę z praniem i prasowaniem od wtorku :-D na przemian nasze rzeczy i dzidziusiowe. Tylko szkoda że tak kiepsko schnie bo pewnie prałabym cały dzień a tak to 2-3 pralki dziennie tylko :ico_oczko:
Odnośnie imion - to Wojtuś miał być Basią lub Kasią - teraz takich imion się nie nadaje jakoś nie wiem czemu. Mi podobają się proste takie normalne imiona. Ola, Ala, Piotruś, Paweł, Tomek. Kiedyś faktycznie było tak że Anki, Aśki, Magdy tylko w szkole były. A teraz jest epoka Julek (u nas to chyba co 3 dziewczynka to Julka) Wiktorii i Zuzi :-D
Blanka, sto lat sto lat :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 sty 2011, 10:50

witam!!!
sto lat dla brzuszków i solenizantek!!!!!!!!!!!!1 :ico_tort: :ico_tort:

ja jeszcze nadal w dwu paku.... :ico_noniewiem:

ja już mam wszystko przyszykowane...tylko T musi rozłożyć łóżeczko i pościelić małęj i jestem gotowa!!!wózek kupię dopiero w połowie luteho bo nawet nie mam gdzie go wstawić...

mi się podoba i Tomek i Krzyś...Tomek to mój mąż i wielu Tomków znam i wsztstkie chłopaki są solidne a Krzysków też trochę znam ale większośc z nich ti cwaniaczki...ale to tylko autopsja alle imię mi sie podoba...
my nadal nie możemy dojśc do porozumienia z imieniem...nawet tak szczerze przestalismy się tym zajmowac jak się urodzi popatrze i bede wiedziała co pasuje!!!!
Tynusz1 napisał/a:
ja Martyna więc nie mogę do Was dołączyć


SUPER IMIE !!!!moja kuzynka mi ukradła to imię moja córcia miała być Martyna ale ja byłam na 100%pewna że będę miała drugiego syna.a teraz mam chrześniaczkę Martynkę!!!

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

27 sty 2011, 11:06

manenka, hehehe a z jakim imieniem raczej mnie kojarzyłaś ? :-D

Mania możliwe że sen się Twój spełni, wczoraj miałam takie bóle kręgosłupa że tragedia :ico_chory: dzisiaj z rana też, na razie spokój ale coś czuję że nie długo mi już zostało :ico_noniewiem:

Blanka 100 lat :ico_brawa_01: :ico_tort:

Alineczq synek cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


ja dzisiaj miałam po 8 robione PTA, zaraz zabieram się za sprzątanie, w sumie kuchnia już gotowa tylko odkurzyć i zmyć podłogi :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-27, 10:10 ]
ja jeszcze nadal w dwu paku.... :ico_noniewiem:
już nie długo :-)

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

27 sty 2011, 13:11

A my dzisiaj zamówiliśmy w końcu pralkę. Nie chcieliśmy na razie kupować bo to duży wydatek, a jak mamy zmieniać mieszkanie to nie wiadomo czy nie trafimy na takie, które będzie miało już wstawioną. Niestety siły wyższe, trochę już nie wyrabiamy z czasem (raczej mój mąż) żeby prać na żetony :ico_oczko: , a potem i tak często niedosuszone i w domu trzeba się rozkładać z suszarką. Więc męska decyzja podjęta, tylko teraz się zastanawiam co mnie zaćmiło żeby aż 8kilówkę kupić. Spokojnie wystarczyła by 6ka, a teraz ten wystający ryj będzie mnie wkurzał :ico_zly: (no chyba że jakimś cudem się zmieści bez wystawania) zobaczymy jak przywiozą.
Blanka wszystkiego najlepsiejszego :ico_buziaczki_big:
AniaZaba niezły dopalacz włączyłaś :-D
Ale wiecie co? ja też jakaś inna od paru dni chodzę, buziol sam mi się śmieje i mam tyle energii, że mogłabym góry przenosić :ico_haha_01:
O i ja też mam okazję - mój 37 tydzień - zatem częstujcie się :ico_tort:

[ Dodano: 2011-01-27, 12:12 ]
ja dzisiaj miałam po 8 robione PTA
PTA? Co to takiego?

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

27 sty 2011, 13:15

my dzisiaj zamówiliśmy w końcu pralkę.
gratuluję zakupu- niech Wam służy ile wlezie :-D
O i ja też mam okazję - mój 37 tydzień - zatem częstujcie się :ico_tort:
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 sty 2011, 14:30

mój 37 tydzień - zatem częstujcie się :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
PTA? Co to takiego?
też się zastanawiam...

Wróciłyśmy z marketu, patrzyłam na pampki wszystkie powyżej 50 zł... :ico_olaboga: masakra, ale wszystko podrożało.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

27 sty 2011, 14:35

PTA? Co to takiego?
PTA to badanie krwi
robione miałam dlatego że ja mam grupę ARh- a M nie ma zrobionej grupy dlatego muszą sprawdzić czy będzie potrzeba podawania mi zastrzyku po porodzie czy nie :-) bo jeśli jest konflikt to wtedy muszą mi coś tam podać( nie znam nazwy)

[ Dodano: 2011-01-27, 13:36 ]
patrzyłam na pampki wszystkie powyżej 50 zł... :ico_olaboga:
ja przy wypłacie będę musiała zakupić pampersy :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość