Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 sty 2011, 13:28

hej

co do terminu to faktycznie nie ma sie co za bardzo sugerować, tzn. nastawiać zawsze jest +- 2 tyg. , ale z autopsji wiem, ze jednak czlowiek sie sugeruje :-) , ja jestem bardzo niecierpliwa i pod koniec mnie to juz wkurzało (choc urodziłam 03,06, a termin miałam 06.06) , fatalna jest taka niepewność, czekanie, to jest niestety minus porodu sn, plus to, ze nie wiadomo co Cie czeka :ico_noniewiem:

aniu pyszny obiadek bedzie :-), lubie nalesniki, oczywiscie jesć, a nie robic :-) , a Pola wprost uwielbia, ja mam dzis pizze, a Pola je u tesciowej :ico_sorki:

motylek czekamy na wieści

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 sty 2011, 13:57

hej :-)

Aniu gratuluję synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
ja mam dzisiaj naleśniki na drugie śniadanie, albo wczesny pierwszy obiad :ico_oczko: obiad właściwy z mężem będzie ok. 19:00, to do tej godziny bym z głodu zdechła :ico_haha_01: a robię dzisiaj klopsiki w sosie pomidorowym i ziemniaczki.

Motylek czekamy na wieści :-D

NOWA to pobalowałaś trochę :-D

Miałam dzisiaj fatalną noc, nie tylko przez wstawanie, ale też przez wieści jakie wczoraj do nas dotarły :ico_sorki: po południu brat naszego bardzo dobrego kolegi rzucił się pod pociąg, miał 16 lat :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-01-19, 13:17 ]
u mnie właśnie sypie śnieg :ico_szoking: i to pożądnie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 sty 2011, 15:26

Hejo, co do porodow to ja tez urodziłam po terminie, no nieciekawa sprawa bo bylam na wywolaniu i w ogole, tak mi sie marzy zeby teraz mnie to tak samo wzielo :ico_wstydzioch:

Aniu to moze ty bedziesz pierwsza mamusia i to jeszcze w kwietniu :-)

Martkotka tak mi przykro smutna wiadomosc :ico_placzek:
a u mnie zrobilo sie ciemno i szaro, wiec pewnie niedlugo tez cos sypnie :ico_noniewiem:

A u mnie w pracy nie mielismy pradu dzisiaj, wiec niedosyc ze siedzialam w ciemnosciach to jeszcze zimno, bo nie mamy ogrzewania i grzejemy grzejnikami elektycznymi to jeszcze nic do picia zrobic nie moglam, a o zrobieniu siku na zapleczu to juz moglam pomarzyc, takie ciemnosci ze szook :ico_olaboga:

Potem przyjechala moja madra szefowa i puscila mnie do domu, ale stwierdzila ze musze odrobic ten czas kilka godzin.
Wkurzylam sie bo dziewczyny obok ze sklepow tez poszly do domu, a jakos zadnej nie kazali nic odrabiac tylko ja musze :ico_zly:

Juz mialam byc dawno na chorobowym, a nie ciagle w pracy, a ta malpa w ogole sie mna nie przejmuje :ico_zly:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 sty 2011, 15:30

Hej,
ja właśnie wróciłam z pracy=zabrałam swoje rzeczy,część przywiezie mi koleżanka. Cieszę się, że nie pracuje bo z opowieści dziewczyn to jest jeszcze gorzej niż było-jeden wielki chaos, decyzje podejmowane na szybko i przekazywane tylko ustnie.Obłęd. Mojej głównej szefowej nie było, druga stwierdziła że szkoda iż sprzątam swoje biurko bo może się coś zmieni i wrócę do nich bo by chciała.Powiedziałam, że jak coś się zmieni to niech da mi znać.

Markotka współczuję. Syn sąsiadów moich rodziców kilka lat temu powiesił się w piwnicy był chyba w tym samym wieku.Do dziś nie wiedzą czemu to zrobił.

Co do terminu porodu to chyba tak jak, któraś pisała +/-2 tyg.Rożnie z tymi terminami bywa i nie ma reguły. Mi wychodzi z @ 16.05, a usg 12.05 a kiedy wyjdzie to się okaże-oby szybciej niż później bo znając swoją niecierpliwość to oszaleję.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2011, 15:32 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2011, 15:32

my już po obiadku :-D
2 pranie się robi i jeszcze 2 w kolejce :ico_sorki:

NOWA to i tak przed terminem urodziłaś,a co by było jakbyś jeszcze przenosiła :-D

markotka dzięki :-)
po południu brat naszego bardzo dobrego kolegi rzucił się pod pociąg, miał 16 lat :ico_placzek:
:ico_szoking: bardzo przykra wiadomość :ico_placzek: dla brata kolegi [*]
co tak młodych ludzi popycha do takich czynów :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 sty 2011, 15:37

Witajcie :-D melduję się po USG.

Na szczęście nie ma ryzyka, szykja długa, sztywno zamknięta :-) Lekarz długo nawijał przez całe badanie, wszystko nam opisywał i wyjaśniał. Bardzo konkretny człowiek. No ale skończył już badanie i ani słowa o płci, więc pytam czy widać jaka płeć? A on szybko i bez zastanowienia "Facet!" No więc czekamy na Pawełka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja szczeże mówiąc byłam aż zdziwiona :ico_haha_01: Byłam tak przekonana że będzie dziewuszka. Ale już z minuty na minutę kocham Pawełka coraz mocniej, jak do mnie puka to już wiem że to nasz Pawełek :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2011, 15:38

bo bylam na wywolaniu i w ogole, tak mi sie marzy zeby teraz mnie to tak samo wzielo :ico_wstydzioch:
mi też się tak marzy bo miałam tak samo :ico_sorki:
Juz mialam byc dawno na chorobowym, a nie ciagle w pracy, a ta malpa w ogole sie mna nie przejmuje :ico_zly:
to ja bym już poszła na to zwolnienie i nie użerała się z taką szefową :ico_sorki:

Murchinson to dobrze,że jesteś na zwolnieniu i nie przeżywasz takiej nerwówki w pracy,przynajmniej masz spokój w domu :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 sty 2011, 15:40

Przez pomyłkę zysłałam dwa posty.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2011, 15:43 przez Motylek22, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2011, 15:40

"Facet!"
gratuluję chłopaka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
widać chłopcy rządzą u nas na wątku :-D :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 sty 2011, 15:43

Motylek22, czyli jednak drugi synus :ico_brawa_01: gratuluje

markotka, straszne, ja tez nigdy nie zrozumiem motywacji tych ludzi i brak myslenia o innych

Murchinson, tez mysle ze calkiem fajnie ze Cie ta nerwowka mija, z tego co dziewczyny mi opowiadaly to u nas tez coraz gorzej az zaczynam zalowac ze sie zgodzilam tam pojsc w przyszlym tygodniu

aniawlkp86, to masz dzien sprzatania :ico_oczko:

wiola85, jak pojdziesz na L4 to Cie te odrabianie minie, no chyba ze ci kaze z urlopu to wziasc :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość