Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

20 cze 2012, 14:38

Zdecydowaliśmy co do wakacji. Moja babcia mieszka w Puszczy Noteckiej. Dookoła lasy i jeziorko w którym można się kąpać. także jedziemy do niej na 2 tygodnie. Jak mnie lekarz puści bo to w jedną stronę ok 450 km. Uwielbiam tam jeździć a babcia się ucieszy. Niedaleko jej jest park dinozaurów, także mój Bartulek będzie w siódmym niebie. I zostanie nam jeszcze 1,5 tygodnia lenistwa wspólnego. Trzeba zrobić remoncik dla dzieciaków. malowanie i przemeblowanie to akurat :))

Ja mam już powoli ość tych upałów :ico_noniewiem: roztapiam się od środka a gdzie tam środek lata ehhh

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

20 cze 2012, 17:22

meggi_24, no ceny są nad morzem naszym straszne :ico_noniewiem: My tez nigdzie nie jedziemy w te wakacje,tylko na weekend na dzialke :-D

No dzis jest fajnie bo chlodniej na dworze :-) mam dzis strasznego lenia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

20 cze 2012, 17:28

aneta11, ja byłam z Bartkiem na placu zabaw i teraz padam tak mnie ta pogoda dobija. Siedzę padnięta. Najchętniej bym poszłam spać, ale jestem sama z Bartkiem i nie ma jak

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

20 cze 2012, 18:33

meggi_24, to u Ciebie tak ciepło? u mnie dzis znow fajnie da sie wytrzymac bo nie ma tak slonca i delikatny wiaterek.
Szkoda ze nie mozesz sie zdrzemnąc troche dobrze by Ci zrobiło :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

20 cze 2012, 19:27

aneta11, na mnie to ta ciąża tak działa. Ja już dziś dwa prysznice brałam i się rozpływam. Dziś 31 stopni i parno bez wiatru. Na jutro zapowiadają burze. Morze trochę te powietrze się rozrzedzi.

Dziewczyny czy smarujecie się jakimiś kremami na rozstępy?! Ja jedynie oliwką dla dzieci. Z Bartkiem też tak smarowałam się i nic mi nie wyskoczyło.

Zaczęłyście kupować już jakieś rzeczy?? Ja jak na razie nie mam nic. Czeka do lipca, może jakieś promocje się trafią a mężulec ma dostać jakąś premie to się nawet dobrze składa. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

20 cze 2012, 22:31

u nas też upał dziś był.W samo południe to tak słabo mi było że szok.

Ja się smaruję normalnym balsamem ale nie codziennie.Z Miłoszem się nie smarowałam bo miałam zakaz masowania brzucha ale na szczęście nic mi się nie pojawiło.
Teraz trochę się obawiam czy mi nie zrobią się rozstępy bo brzuch już spory a jeszcze dużo urośnie.Koleżanka mi poleciła jakiś krem dla sportowców ale nie pamiętam nazwy.Niby można się smarować nim w ciąży.

Co do zakupów dla maluszków na razie nic nie mam ale w przyszłym mcu mam zamiar kupić przynajmniej jedno łóżeczko.Mam dwa ochraniacze ale to kupiłam za 1zł w ciuchaczu.
Dziś dostałam paczkę od koleżanki z ubrankami.Trochę też mam po synku ale wiadomo trzeba będzie dokupić dla dwójki.
No i poluję na wózek za granicą bi w Polsce taki jak chcę kosztuje ponad 3000zł. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

21 cze 2012, 12:31

Agnieszka, na tegorocznych wiosennych mamusiach są dziewczyny, które właśnie kupowały podwójne wózki, więc może od nich się dowiesz co i jak z tymi cenami. :ico_sorki:

u was upały meggi, a u nas wiecznie deszcz. od weekendu codziennie pada. już mam dosć! :ico_olaboga: ile można z dzieckiem w domu siedzieć.

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

21 cze 2012, 15:10

Macie rację dziewczyny ceny nad morzem są koszmarne. :ico_sorki:
Ale mimo wszystko wybieramy sie do Ustronia Morskiego, ale dopiero po 18 lipca, a na poczatku lipca planujemy wyskoczyc na pare dni nad jeziorko koło Włodawy.
Co do ciuszków, to ja jeszcze nie wiem czy kupowac rózowe czy niebieskie, więc sie jeszcze wstrzymuje :-) .
Dzisiaj byłam w szperku i kupiłam fajna gasiennice do zabawy z melodyjkami.
Oprócz tego kilka koszulek dla Szymona.
Co do upałów to u nas nie jest tak najgorzej, chociaz zauważyłam, ze trochę puchna mi nogi.
Kremu na rozstepy nie stosuje żadnego. W poprzedniej ciązy raptem posmarowałam sie dwa razy a nie miałam rozstepów. Myslę, że to dlatego, ze nie miałam duzego brzucha.
Dzisiaj wybieramy sie z Szymkiem do ortopedy.

[ Dodano: 21-06-2012, 15:11 ]
O kurcze, wskoczyłam w 5 okienko :ico_szoking:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

21 cze 2012, 20:59

sylwiab0000, ale CI zazdroszczę tego morza... ale za rok sobie odbiję :))


dziś dwie osoby dzwoniły w sprawie wózka po Bartku. Jak na razie żadna się nie zdecydowała, ale już jest jakiś ruch. Powiem szczerze bardzo trudno jest sprzedać używany wózek. Średnio się opłaca. Ale może się uda. Zawsze jakiś grosz wpadnie i będzie kasiorka dla Tosi na ciuszki i resztę :ico_brawa_01:

U nas dziś znowu ciepło ale już tak lajtowo.

ja tez czasami zachodzę to sprawdzonego lumpku i zawsze jakieś perełki znajdę. Ostatnio wypatrzyłam ciuszki dla dziewczynki ale się wstrzymuję. Jak na razie nie mam gdzie tego trzymać, czekam aż zrobimy remoncik u Bartka w pokoju :)))

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 cze 2012, 09:52

sylwiab0000, gratulacje 5 okienka :ico_brawa_01: szybko ucieka czas, co? przy dziecku to już w ogóle :ico_olaboga:
meggi_24, ja wiedząc, że mam w brzusiu upragnioną córeczkę, chyba nie potrafiłabym się przed zakupami powstrzymać. nawet jakbym nie miała gdzie tego trzymać :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość