Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

28 mar 2007, 15:15

ML, no wlasnie o nie mi chodzilo, oby pomogly twojej dzidzi moejj pomogly :ico_oczko:


EUREKA!!! moja dzidzia zasnela dzis bez noszenia bez kolysania w ciagu dnia
najpierw rano o 9.30 polozylam ja za rada pielegniarki do gondolki z wozka, ubrana w ciepla bluze i czapeczke pod kolderka i przy otwartym oknie, kiedy mala zaplakala to podalam jej wody z butli i mala zasnela po trzech lykach, karmic zaczelam ja na sofie w drugim pokoju, to samo z przebieraniem, kiedy idzie spac idzie do sypialni juz sie nie mam z nia bawic w sypialni, zeby wiedziala ze sypialnia sluzy do spania, nie do zabawy, pierwszy raz rano mala spala 0,5 godziny jak sie przebudzila znow jej podalam wody i zasnela na kolejne 0,5 godziny, o 11.40 znow ja kladlam do spania mala spala 1,5 godziny nieprzerwanie teraz polozylam ja o 15.00 do spania po raz trzeci i spi. Nawet niemusze jej kolysac tylko ubieram ja w sypialni w czapeczki itp. i podaje wody z butli a jak widze ze przysypia to zmieniam na smoka i wychodze z pokoju. Tej wody to rano mala wypila 60 ml potem 30 ml a teraz okolo 15 ml. Karmienie idzie tez lepiej dzieki tak rozlozonemu dniu i mala pije rzadziej, duzo siusia po tej wodzie, ale brzuszek ja tak nieboli jak po mleku, pomagaja te kropelki na kolki. Jutro robie ten sam plan dnia, mala dzis tak swietnie ze mna gadala i sie smiala tak wspaniale bylo z nia przebywac, a ostatnie dwa tygodnie jak tak malo spala w ciagu dnia to i mniej szczesliwsza byla, ja za to moglam spokojnie zjesc..........fjuuuuuuuuu

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

28 mar 2007, 17:34

Dziewczyny ja juz od dluzszego czasu nie ubieram malej w kombinezon tylko na "cebulke" tzn body z dlugim rekawem , pajacyk wellurowy, kombinezon polaroy i zawijam w spiworek-kocyk.
A moja Ninka od dwoch dni budzi sie ok 2-3 w nocy i placze ale z przerwami: przysypia i nagle budzi sie z krzykiem. Trwa to ok godz i wkoncu zasypia Wiecie jakie ciekawe programy sa o tej porze w telewizji? Wczoraj ogladalam o Morissonie .

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

28 mar 2007, 18:23

a ja Kubulka ubieram tak : body z krutkim rekawkiem , skarpetki lub rajstopki , spodnie bluzeczke i taki gruby swetr do tego biore zawsze kolderke jak by bylo chlodniej :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-28 ]
MamciaKochana, to prawda jak dzieciatka sa wyspane to sie mozna cieszyc nimi ja juz pare razy myslalam ze kubusia cos boli a byl poprostu przemeczony teraz juz wiem hi hi nie Juleczka sie wysypia i daje wam duzo radosci :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

28 mar 2007, 19:51

no wlasnie my jutro idziemy na przeswietlenie bioderek mam nadzieje ze bedzie ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

28 mar 2007, 20:11

SANDRUSIA)), poszlam z mala na spacerek o 17.30 oczywiscie zasnela i spi do teraz choc w domciu jestesmy juz od pol godzinki :ico_szoking: ale chyba ja obudze niedlugo bo moze w nocy nie bedzie spala przez ten wieczor, ahh moja kochana kruszynka tak sie ciesyzla tym spacerkiem hihihiihi

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

28 mar 2007, 21:12

Hekkate, bardzo szybko przysłali!
Ja wykąpałam Ninkę ok 20 , nakarmiłam i potrzymałam na rączkach i odłozyłam do kołyski. Narzaie śpi... Ciekawe co będzie ok 2 i czy katarek da o sobie znać - oby nie...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

28 mar 2007, 21:24

DOROTA M ja tez jestem z Poznania :), a gdzie chodzisz do szkoły? a ty mieszkasz tez w poznaniu? niezle sobie dajesz rade z tym karmieniem w przerwach normalnie jestem w ciezkim szoku i pełna podziwu dla ciebie mi sie tak cudowac nie chciało i podejrzewam ze rok bym zawaliła ahahahahah ale juz moja edukacja skonczyła sie ok.6 lat temu
LUTOWKI Amelcia zasneła ok.20.30 i drzemie teraz słodko a ja ide sie kąpnąc,maz oglada jakis meczyk Kacpi dawno spi tzn. od 19.30 i mamy błogi spokoj, teraz przewine Amelkę o 23.00 tak zeby na noc było sucho,nakermie i ide kimac,jutro licze znow na słoneczny dzionek zeby moc wyjsc na spacerek :),u nas od tygodnia jest pieknie tylko jest jeden dosc uciazliwy problem mianowicie strasznie momentami zawiewa ale to mocno na maksa u was tez? gdyby nie ten wiar byłoby juz całkiem wspaniale. Papaski do juterka

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

28 mar 2007, 21:51

karolas, u nas też wieje (śląsk) a dziś nawet popadało ale mam nadzieję że jutro będzie ok.
Dziewczyny dziś się ważyłam z Ninusią i o zgrozo w ciągu trzech tygodni schudłam tylko 3 kg :ico_szoking: Musze zacząć jeździć konno i na rowerze może nabiorę tempa!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 mar 2007, 23:31

Mój Wojtulek też ma krostki na policzkach i bardzo suchą/chropowatą buzię w tym miejscu.

Ja już kilkanaście razy pralam rożki i nic się nie stało z nimi!

Muszę iść do ginekologa jak najszybciej na kontrolę, bo coś mnie dól brzucha pobolewa. Na początku myślałam, że to macica się obkurcza ale to raczej przy karmieniu by było ale to jest prawie cały czas ból i przy karmieniu nie boli ... Martwi mnie to, czy jakieś skrzepy porodowe mi nie zostały w środku :ico_szoking: :ico_noniewiem: Hm ... musze się umówić do gina!

Boli Was brzuch?

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

28 mar 2007, 23:43

Małgorzatka, MNIE BOLI ALE JA BIORE TABLETKI I NP JAK RAZ WEZME TROSZKE PUZNIJ NAWET POL GODZINKI TO BOLI I TAKIE PLAMIENIA MAM :ico_olaboga:
mamciu ja tez tak myslalam ze jak Kubus bedzie spal w dzien to nici z nocki ale to nie prawda jak sie dobrze wysypia w dzien to i w nocy lepiej spi oczywiscie nie przesypia calego dnia :ico_oczko: ja mysle ze mozesz pozwolic Juleczce spac bo ona wie juz kiedy noc a kiedy dzien skoro spi to pewnie tego potrzebuje jak ty myslisz ?? u mnie te obawy ze noc bedzie nie przespana sie nie potwierdzily :ico_haha_01:
ja zmykam spac bo jutro na te badania jedziemy :ico_olaboga:
aha mamciu mam pytanko tak sie ostatnio zastanawiam w jakim jezyku mowicie do Julii ? bo twoj A chyba nie mowi po polsku co tak z ciekawosci pytam hi hi :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość