madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 sie 2007, 11:27

monia26 pisze:Kasiu czekamy na zdjęcie brzuszka,nie wymigasz się


potwierdzam :-D

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

02 sie 2007, 12:28

No dobra... Postaram sie coś jutro wkleić :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

02 sie 2007, 17:10

Hey! Tez mysle że lepiej dla dzidzi że zostałam jednak w Polsce ale troche się boję bo teraz kasy bedzie mniej a tak naprawde potrzeby większe. No ale cóż mam nadzieje że damy sobie radę!

Ja wkleje jutro moją fotke z brzuszkiem. Zrobione juz tylko nie mam w tej chwili czasu wrzucic do komputera. Ale obiecuje jutro wkleić.

Ehhh! Nudy w domu nie wiem co zrobic z czasem! Może ktoś ma jakis pomysł?
Dostałam od kuzyneczki cała wielką stertę gazet, czasopism o ciąży i dzidzi, poczytam troche dla zabicia czasu, ale co potem? stracilam prace i teraz nie umiem sobie dac rady z nudą - POWAŻNIE.

Poxdrawiam wszystkie :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: cieplutko

PA

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 sie 2007, 19:04

marcia_pod, miałam napisac ze fajnie ze juz jestes z nami. i tez zgadzam się z tą opięką kobiet w ciąży w Polsce. Tu na pewno jest lepsza.

Czekamy na zdjęcia brzuszków. Mój troszkę urósł więc jak będę coś miała to tez sie pochwalę.

Buziaki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

03 sie 2007, 07:18

Cześć :ico_ciezarowka: ;-)

Kurcze skleroza mnie ogarnia :ico_zly: Ogroooomne sorki :ico_sorki: :ico_sorki: ale zapomniałam o zdjęciu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_haha_01: Obiecuję że w weekend to naprawię...

Marcia nie wiem co Ci poradzic na zabicie czasu, bo ja szczerze mówiąc marzę teraz żeby choć trochę sie ponudzić :-) Poczytaj sobie te gazetki, potem będziesz miała zamieszanie w związku ze ślubem, póxniej morze jakaś mała podróż poslubna, a jak wrócisz to bedziesz juz musiała zająć sie przygotowaniami do przyjęcia Waszej kruszynki (czyli lataniem po sklepach i wybieraniem łóżeczka, wózeczka, ubranek itd itd ..... )

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka :-D W końcu dzis piątek :509:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

03 sie 2007, 08:05

Dzień dobry!!! :-D

Od rana pochmurno za oknem więc nastrój taki sobie :ico_noniewiem:

kaska28 pisze:Marcia nie wiem co Ci poradzic na zabicie czasu, bo ja szczerze mówiąc marzę teraz żeby choć trochę sie ponudzić


oj, jak ja tez bym chciała poleniwić się :-D Ale pamiętam ze w pierszej ciąży tez bardzo mi się nudziło bo szybko poszłam na zwolnienie.

Miłego piątkowego dnia :-)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

03 sie 2007, 09:17

Dzień dobry dziewczyny :-)
U mnie też od rana pochmurno,az sie nie chce wstać z łóżka,normalnie pogoda mnie dobija i jeszcze na dodatek mam straszny kaszel i boli mnie gardło:ico_zly:

Marcia ja niestety też mam ten problem,bo od miesiąca jestem na zwolnieniu i też sie strasznie nudzę.
Wczoraj byliśmy w kinie na Harrym Potterze,także cos się działo,a tak to nudy.
Pocieszam sie tylko,ze od przyszłego roku nie będzie już tak nudno :ico_brawa_01:

Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

03 sie 2007, 10:09

Oj nie będzie , nie będzie :ico_nienie: i wtedy z rozmarzeniem wspomnimy sobie wszystkie te nudne dni :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 sie 2007, 10:52

Witam wszystkich... U mnie się właśnie niebo rozjaśnia troszkę... Martwiłam się wczoraj o mojego pieska, bo furtka została otwarta i dał nogę na noc, zawsze wraca za godzinkę, a wczoraj czekałam aż poszłam spać... w nocy sie obudziłam a on leżał sobie w naszym pokoiku na podłodze-wszedł po drabinie i przez balkon, bo drzwi od domu zamknęłam-tak tak po drabinie :-D moi sąsiedzi nie mogą wyjść z podziwu... włazi po niemal pionowo postawionej drabinie :ico_haha_01: martwię się też troszkę jak zareaguje na dzidziusia, bo on jest bardzo zazdrosny o mojego K-taki jego pancio ukochany i nie wiem jak będzie reagował na jego zabawy z krzyczącym bobasem :ico_noniewiem: kocham mojego kundelka bardzo i mam nadzieję, że zachowa się jak na mądrego pieska przystało... :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

03 sie 2007, 11:08

Fintifluszka, super że się odezwałaś :ico_oczko:

Fintifluszka pisze:wszedł po drabinie i przez balkon

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: masz psa kaskadera??? :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość