kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

19 lip 2007, 17:46

matula1 pisze: fasolkę w zaprawie
dawaj przepis!

ja bym chciała być tak opalona :ico_noniewiem: ale nie mam kiedy wyleźć na pełne słońce :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

20 lip 2007, 10:39

kasia krzeselko mamy wlasie takie :-)

matula ale Ci zazdroszcze tej opalenizny, ja niestety mam jasną karnacje i zanim sie opale to mijają wieki a i tak ta opalenizna nie jest taka, jaką bym sobie życzyla :ico_placzek:

Ja przedwczoraj jak bylam u Mai zaszlam do kolezanki a u niej juz cala piwnica w przetworach :ico_szoking: , zaznacze ze ma troje dzieci w tym jedno 3-miesieczne. Cholera jak ludziom tak sie chce poswiecac czas :583: Moj Piotrek zawsze jak mowie,ze zrobie ogorki czy cos takiego mowi, zebym dala sobie spokój bo sie nie opłaca ( akurat tu jest w błędzie bo gdyby sie nie oplacalo ludzie by nie robili), lepiej w tym czasie pojechac nad wode albo do znajomych...
Wkurza mnie czesto ten mój luby ale czasem powie cos madrego :-D

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

20 lip 2007, 21:38

ivon pisze:ale Ci zazdroszcze tej opalenizny, ja niestety mam jasną karnacje i zanim sie opale to mijają wieki a i tak ta opalenizna nie jest taka, jaką bym sobie życzyla

no to masz kochana ten sam problem co i ja, ale ja w tym roku od maja jestem na ogródku więc trochę już mnie nieźle chwyciło, poza tym sukienka jak wiecie jest złota i taka tez jest moja opalenizna - nigdy nie jest brązowa :ico_wstydzioch: ale za to zimą mam takie blade ręce że wnętrze dłonbi jest ciemniejsze niż grzbiet :ico_szoking:
ivon pisze:Moj Piotrek zawsze jak mowie,ze zrobie ogorki czy cos takiego mowi, zebym dala sobie spokój bo sie nie opłaca

tak jakbym słyszała mojego Roberta - tylko u niego jest wersja: a kto to będzie jadł :ico_oczko:
przepis na fasolke wrzuce później bo musiałabym go poszukać a nie bardzo mi sie chce - do września kupa czasu :-D a dopiero we wrześniu wszystkie potrzebne do przepisu składniki są najtańsze :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 lip 2007, 22:58

ivon pisze:zaszlam do kolezanki a u niej juz cala piwnica w przetworach

zaczyna mnie to zastanawiać...wkoło same przetworowe mamuśki :ico_haha_01: może ja też z jedne słoik zrobie, ale poczekam na przepis na fasolke! :ico_oczko:
matula1, ja znowu, opalam sie szybko, ale na czerwono i kilka tygodni trwa zanim przestane wyglądac jak poparzona :ico_oczko: jedynie solarium mnie ładnie opala, ale w wakacje to aż grzech tam chodzic :ico_oczko:

u nas tak przylała, ze myślałam, ze mi okna wyrwie :ico_olaboga: teraz juz nie pada, ale za to błyska sie co chwile.
ivon, w takim razie musze przejrzec te krzesełka na alegro, dzięki :ico_oczko:

a maryle wcieło?

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 lip 2007, 12:22

maryla pisze:a tak na marginesie prosze se glosika oddac

zagłosowane, opcja "świetne", ale za to masz częściej tu zaglądać :ico_nerwusek: :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 lip 2007, 21:21

Ja tez zaglosowalam :-D

Straszne tu pustki, czyzby tak bylo mało osób z rocznikiem 79??? :ico_noniewiem:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

23 lip 2007, 00:46

ivon, po prostu '79 najbardziej imprezuje i nie ma czasu tu zaglądać :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-23, 00:49 ]
a my spędziliśmy niedziele nad wodą, wklejam wam zdjęcia z dzisiejszego dnia w sulejowie :ico_oczko:

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/111307.jpg[/img][/img]

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/111308.jpg[/img][/img]

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/111310.jpg[/img][/img]

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/111311.jpg[/img][/img]

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/111313.jpg[/img][/img]

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 lip 2007, 10:12

kasia jesli moge zapytac, to skąd jestes? Bo miejsowosc Sulejow z czyms mi sie kojarzy, moze leży niedaleko mojego miasta, bo ja jestem z Puław...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

23 lip 2007, 19:45

ivon, oj, chyba jednak daleko od siebie mieszkamy, bo ja w łódzkim, w piotrkowie :ico_oczko: ale może kojarzysz sulejow, bo to taka typowo wakacyjna osada, domki, knajpy, woda, las :ico_oczko:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 lip 2007, 21:47

kasia nazwa Sulejow wydawala mi sie taka znajoma... ja mieszkam w wojewodztwie lubelskim wiec to kawalek do Ciebie...
Twoja Lenka ma rok i 8 miesiecy a na zdjeciach wydaje sie byc sporo starsza :ico_noniewiem: , chyba nalezy do tych wiekszych maluchów :-)

A ja sama w domu ( Maja u babci, Piotrk w pracy) i cale popoludnie na kompie :ico_puknij: a zjadła juz tyle,ze nie moge sie ruszyc...

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość