Koniczynka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 07 wrz 2007, 19:26

05 paź 2007, 20:23

Cześć Dziewczyny :-D ... dawno mnie nie było... i chyba trochę mnie nie będzie jakoś nie mam czasu, wracam wieczorem coś zjem, umyję się, padam do wyrka i tak dzień za dniem. Szykujemy się do małago remontu i komp. pewnie będę miała odłączony przez jakiś czas.
Co do brzuszka jeszcze nie czuję ruchów (termin na 17 marca) ale powoli rośnie, też kupiłam sobie ubranie ciążowe (już się nie mieszczę w moje ciuchy). Za spódnice i spodnie dżinsowe (nowe) "z golfem" :ico_oczko: zapłaciłam 175 zł, poszukajcie może w Waszych okolicach są jakieś hurtownie z atr. dla dzieci i ciuszki ciążowe, ja właśnie w takiej hurtowni kupiłam (w Warszawie). Jest tam wszystko ciuchy dla mam i wszystko dla maleństwa, wanienki, przewijaki, ciuszki, komody itp. Poszukajcie, zawsze to taniej i może wyprawkę uda się skompletować (wiem, wiem jeszcze mamy czas, ale nie wiadomo czy będziemy mieć siłę szukać dobrych art. za "rozsądną cenę" no i popatrzeć nie zaszkodzi). :ico_ciezarowka:

Życzę dobrego samopoczucie i samych radosnych wrażeń z noszenia Maleństw :ico_haha_01:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

05 paź 2007, 21:04

Koniczynka, mamy ten sam dzien porodu ja tez jestem na 17 marzec ;) choc czuje ze bedzie to troszke predzej, kolo 15.. ;)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

05 paź 2007, 21:58

laseczki jak tam brzusie ? :-) w porządeczku? rosną? :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

06 paź 2007, 14:29

Witam. Ja za dużej wyprawki dla małego czy małej nie będę kupowac bo duuużo rzeczy mam po Kubusiu. :ico_haha_01: a brzusie jak najbardziej w porządeczku i mój zaczyna być powoli widoczny.

Awatar użytkownika
Madi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 193
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:49

06 paź 2007, 18:49

Cześć dziewczyny :-)
Ja od jakiegoś czasu też w nic nie wchodzę, ale stwierdziłam że w tej ciąży nie będę żałowała kaski na ciuchy dla siebie. Przecież to jakie mamy samopoczucie wpływa na innych, więc lepiej aby było dobre :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

06 paź 2007, 19:44

Witam dziewczyny
ja dzis mialam zakrecony dzien troche pracowity :-D
kamila_torun, co do ruchow to ja tez czuje tak jakby dotyk od srodka ale to nie zawsze :-D wszystko jeszcze przed nami :-D
Koniczynka, witaj fajnie ze masz w swoim miescie taka churtownie :ico_brawa_01: ja nie wiem czy unas jest taka churtownia musze popytac :-)
A brzuszek powolenku rosnie :-)
pozdrawiam serdecznie i zycze pogodnej niedzieli :-D

Awatar użytkownika
Madi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 193
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:49

07 paź 2007, 11:33

A ja muszę się Wam pochwalić zakupami na allegro :ico_brawa_01: . Przesyłam linki tych spodni. które od niej kupiłam, ale sprawdźcie wszystkie bo naprawdę ma fajny wybór. Już się nie mogę doczekać jak przyjdą :ico_haha_02: Ta dziewczyna ma naprawdę fajne ciuchy dla nas :-)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=253241457

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=250700594

miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

07 paź 2007, 19:27

Madi spodenki super.
Nie było mnie przez ponad dzień bo byłam na weselu :) i wiecie że wytrzymałam do 3 nad ranem. Sama sie sobię dziwię ale już pod koniec naprawdę licho się czułam i marzyłam tylko o położeniu się w ciepłym łóżeczku. Przyjechaliśmy do domciu a tu masz moje kochane dziecię się obudziło i nie chciało zasnąć i męczyłam sie z nim do 6 nad ranem. Myślałm że szlag mnie trafi. Dobrze, że chociaz leżał grzecznie w łóżeczku ale ja w ciuchach, nie przebrana i nie mogłam nawet się umyć bo zaraz wstawał i latał po mieszkaniu a wiedziałam że jak tak polata to zupełnie sie rozbudzi i wogóle nie pójdzie spać :ico_olaboga: Także nockę miałam ciekawą :ico_oczko: Pozdrawiam wszystkie mamusie

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

07 paź 2007, 22:56

Ja ostatnio kupiłam sobie spódnicę z tym golfem, miałam dosc łażenia w spodniach. Ciuchy dla ciężarnych są super, tylko dlaczego tyle kosztują? Ale dzięki, że przypomniałyście mi o hurtowniach. U mnie też jest taka, tylko nie wiem, czy są tam jakieś ubrania.

Co do kopanka w brzuchu, to ja coraz czesciej je odczuwam, znaczy, ze chyba dzidzia rosnie. Bardzo mi się to podoba, a najbardziej wtedy, kiedy jestem w pracy.

Dziewczyny, mam jeszcze pytanko. Jak założyc ten suwaczek? Nie umiem go "podłączyć".

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

08 paź 2007, 10:39

Witam
umnie chyba nie ma takiej churtowni bo za male misteczko :-)
A ja dzis ide na 13 do ginki tu unas pokazac jej wszystkie wyniki co robili mi w klinice moze poslucham serduszka a co do ruchow to ja bardzo malo czuje tych ruchow typu pukniecie dlatego sie strasznie stresuje :ico_szoking: kochane trzymajcie kciuki

[ Dodano: 2007-10-08, 11:34 ]
Dona, co do suwaczka jak masz juz zrobiony to musisz go skopiowac i wkleic do podpisu w Twoim profilu sprubuj napewno sie uda zycze powodzenia :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość