Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

31 paź 2007, 18:09

Magdzinka pisze:Beatris60, a kiedy masz imieninki? My dla Asi naszej wybralismy 12 maja

ja mam 24 V nawet nie wiedziałam że jest 12 też Joanny...

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

31 paź 2007, 20:48

Brawo dla Joasi za pierwszego zabka u nas pustki a do tego macius sie nie da nawet masowac nie da sie dotknac jak widzi mnie z lyzeczka to juz patrzy i sciemnia w druga strone.
A co do stania to Macius jak siedzi i sie go pociagnie za raczki to wstaje i tak sie cieszy ze normalnie malo by nei pofrunal :) i wogole jak go niekeidy stawiamy to sie strasznie cieszy.
Jestem dzis tak zrypana ze szok, Macius mi daje w kosc wogole nie spi chyba przez te zabki chyba mu dam jakis wiburkol albo cos zeby byl troche spokojny bo chce spac trze czka ale za chiny nie pojdzie, nic nie chce jesc, pic, zrobilam mu dzis deserek (jabluszko i marchewka i winogronka) a on nawet nie popatrzyl zamknal buziaka i nawet nie podeszlam z lyzeczka :(

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

31 paź 2007, 22:48

hej
Beatris60 pisze:przede wszystkim Bożenko witamy Franusia i życzymy mu zdrówka, szczęścia i wszystkiego co najlepsze na tym świecie.

co do porodu - byłas dzielna i tylko Ci rodzić skoro to 2 godziny trwało, u mnie mimo oksytocyny trwało 7 godzin i zakończyło sie cesarką

Magdzinka pisze:Bożenka super, że poród miałaś fajny i krótki i masz dobre wspomnienia Franuś jest śliczny - kochany słodziak
A w jakim szpitalu rodziłaś?

dziekuję kochane kobietki
faktycznie chyba jestem stworzona do rodzenia :-D :-D :-D
rodziłam w praskim i gorąco polecam

Magdzinka pisze:JOASIA MA PIERWSZEGO ZĄBKA !!!

brawa i gratulacje

karolina24, a może Maciusiowi tez będą sie wyrzynać lada chwilka i dlatego taki niespokojny, a może to pogoda mój Antol dzis był nie do zniesienia marudny rano a potem pojechał do babci więc nawet nie wiem jak się zachowywał ale chyba nie było źle bo nic się nie skarżyli.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

01 lis 2007, 09:51

tak to bywa, dzieciaki marudzą nieraz bez specjalnej przyczyny, ale w przypadku Maciusia mogą być ząbki, daj viburcol, to homeopatyczne więc nie zaszkodzi a ulga i dla niego i dla Was.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

01 lis 2007, 09:55

Witajcie
Chcialam dac wiburcol tylko ja chciala go dac Maciusiowi na noc jakby byl bardzo marudny bo przeciez w caigu dnia to da sie go ogarnac jest marudny ale wole mu nie dawac na dzien, on teraz malo spi i niechce jesc moze zabki mysle ze napewno
mielgo dnia zycze
dla wszystkich (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

01 lis 2007, 19:45

ja Karolinko własnie na noc dawałam w czasie jak jej ząbki szły, w dzień to w dzień ale ważne żeby w nocy spokój był, żeby się maluch nie męczył.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

01 lis 2007, 23:45

no wlasnie tez mi sie wydaje ze jak bedzie bardzo marudny to dam ewentualnei na noc bo w dzien to czy go wezme na rece czy go czyms zajme i jakos a w nocy to w nocy wiadomo :( ale narazie mu nie zaaplikowalam ale jest srednio z malym zobaczymy ja gotuje malemu zupke robie pranie juz nie mam sily dzis obeszlismy chyba ze 20 grobow bo moj P ma duza rodzine i mnie nogi w d... wchodza jestem tak zmecozna a musze czekac :( kolorowych snow zycze i milego jutro dnia ja jade do tesciowej :))))))))))))))))))))))))))))))))))00 :(((((((((((((((((((((((((((

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

02 lis 2007, 09:42

karolina24 pisze:ja gotuje malemu zupke
karolina24 pisze:jutro dnia ja jade do tesciowej :))))))))))))))))))))))))))))))))))

trzeba było powiedzieć babci jaka zupka ma dla małego czekać i teraz spokojnie odpoczywać :ico_oczko:

ja dziś na imprezkę ide z mężem, mała z teściową zostaje :-D kolega urodziny w knajpie robi...zaraz małą zgarnę i jadę brwi do porządku doprowadzić bo wstyd :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

02 lis 2007, 10:03

ale Ci fajnie :):):)
moja tesciowa to niewiem czy by umiala wole sama zrobic ona nawet nie chce go karmic o mowi ze ja mam to robic na co ja jej mowie a jak zostawie go mamie i pojde do kina to bedzie na glodniaku ??? to ona mi na to ze wtedy to ona sobie poradzi ale ja sie jej boje zostawiac bo cholera wie, niechce jej go zostawiac a zupke to nawet niewiem czy wie na czym a ja mam wsyztsko, i tak jak go karmie to ona stoi i patrzy jakbym nie umiala karmic bo Macius srednio chce jesc ostatnio :( wiec nie wyglada to super ja majtki na glowie butelka w lewym reku w prawym grzechotka i spiewy takie ze ho ho ho ho ale inaczej nie zje :( a wiecie jak to dla matki jak dziecko niechce jesc :( straszne lece szykowac sie milego dzionka papa

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

02 lis 2007, 10:43

błąd
Ostatnio zmieniony 03 lis 2007, 11:18 przez Beatris60, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość