Awatar użytkownika
arvona
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 09 mar 2007, 03:03

16 maja 2007, 22:16

moni26 no tak nie pomyslalam ze teraz dzieci bardziej ruchliwe... w koncu to juz cztery miesiace. moja Hania miala wtedy nie cale 3 miesiace.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

19 maja 2007, 15:56

Ale tu cisza zapanowała...korzystacie ze słoneczka wszystkie, co? :ico_brawa_01: Myj jutro mamy zamiar gdzieś nad jeziorko lub do lasu wyskoczyć, jeśli ładnie będzie i na trawce sobie popiknikować :ico_oczko:
A wczoraj Jagusia mi kolejną niespodziankę sprawiła! Dotknęła paluszkiem u nóżki usteczek! jeszcze nie włożyła stópki do buźki, ale już zasmakowała tego co przed nią, więc cały czas uporczywie ćwiczy. Ale co ciekawe - wtedy tylko, gdy ma gołe stópki. Skarpetki jej w ogóle nie pociągają :ico_oczko:

Sandrusia - jak tam z Kubusia rehabilitacją? już sie gdzieś dobiłaś do pediatry jakiegoś?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

20 maja 2007, 15:02

Dziewczynki a u mnie dzisiaj 7 dzień diety i są efekty. Boczki zmalały, brzuszek bardziej płaski w sumie jeżlei chodzi o wagę to ok 5 kg...
Wczoraj było w sumie najgorzej bo bylismy na grilu, ale dałam rade... zjadłam miesko pieczone i kawałek kurczaczka bo mogłam, ale juz zapowiedziałam ze jak skonczy mi sie deta to robimy bo ... kiełbaska hehhe

Wyniki z posiewu odebrałam wszsytko ok :-)

[ Dodano: 2007-05-20, 15:05 ]
a jeszcze jedno
jak zamieszczacie zdjecia an fotosiku to do jakiej wielkosci, rozdzielczosci pomniejszacie?

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

20 maja 2007, 19:53

monis to teraz na efekt jojo uważaj :-)

A co do rozdzielczości - ja zawsze nie w pikselach tylko w cm sobie zaznaczam skalę (w irfanie). Tak jak mi spasuje wizualnie.

A my dziś nad jeziorkiem byliśmy... Cuuudnie było. Cieplusio, milusio i błogo. Nawet na gofra sie skusiłam z owocami, ale śmietanę bitą odpuściłam. Jagódka zadowolona cała - jak zwykle gdy wyjazd gdzieś mamy i ludzi wokół niej dużo. Nawet głodna zupełnie nie była bo czasu na jedzenie jej szkoda było :ico_oczko: No i wyszło szydło z worka - jaka z niej podrywaczka mała będzie :ico_brawa_01: Gdy tylko ktoś koło nas stanął lub usiadł lub przechodził nawet Jagódka zaczynała po swojemu śpiewać, czasami gdy był bliżej za koszulkę ciągnęła, zaczepiała jak tylko sie dało a gdy efekt zyskiwała natychmiast w głos się śmiała...niesamowita z niej łobuziara będzie :-D W każdym razie w kurorcie furorę robiła :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

20 maja 2007, 20:42

Ewus z tego co się orientuje to własnie w tej diecie żadko wystepuje efekt jo-jo :-)
Zresztą ze mnie i tak nie jest obrzarciuch, wiec w sumie sie nie boję, ale zobaaczymy heheh

ania24
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 16 maja 2007, 09:35

20 maja 2007, 21:35

moni26, a czy możesz mi zdradzić to to za dieta? Bo ja tez bym chciała zgubic te wstretne boczki.
A tak przy okazji mogę tu do was zagladać co prawda nie jestem styczniowa mamusia bo urodziłam w sylwestra,ale termin miałam wyznaczony na 6 stycznia.
Więc dużej różnicy między naszymi dziecmi nie ma.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 maja 2007, 16:27

ania24, pewnie ze mozesz zagladac witamy :-D
moni26, dziekuje ci slicznie za rady pomoglo kubusiwi i juz jest duzo lepiej :-D :ico_sorki: :ico_sorki: u nas ok kubus zdrowy bylismy wczoraj znow na basenie u nas dzis tez ladna pogoda :ico_haha_02: zmykam obiadek szykowac bo za niedlugo mezus wraca z pracy :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 maja 2007, 16:56

ania24, to dieta kopenhaska :-)

Zajrzyj sobie na post: DOBRY SPOSÓB BY SCHUNĄĆ PARĘ KILOGRAMÓW,SPRAWDZONE SPOSOBY piszemy tam coś nie coś.


Zostały mi jeszcze 6 dni, ale dzisiaj mam chwile załamania. Mam ochote coś przekąsić, ale nie dam się... musze wytrwać!!!

ania24
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 16 maja 2007, 09:35

21 maja 2007, 17:31

moni26, trzymam za Ciebie kciuki dasz radę
Ja tez musze sie wziąść za siebie kurcze tylko wiecznie mi czasu brakuje

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

21 maja 2007, 20:34

Dziewczyny - co wy z tymi dietami tak wciąż wyskakujcie, hm? :ico_haha_02: jezuś...nigdy nie byłam na diecie. Jakiejkolwiek. Jak po prostu chciałam zrzucić kilogramy to jadłam przez pół. Innej rady nie ma. Pogłodzicie się z 3 tyg., a potem sobie zaczniecie powoli odbijać i zacznie się kołowrotek...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość