mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 lis 2007, 19:18

Agatko zawsze warto spróbować :-) A was znowu nie ma puk puk jest tam kto napewno wszystkie sie bawicie przecież dziś andrzejki :-) A ja sama właśnie położyłam mojego małego płaczka bo już nie moge, niech już śpi moze jutro lepsza się obudzi. Mąz w pracy a ja sama siedze :ico_noniewiem: niewiem co robić martynie robie kolacje ona też już w piżamie bo coś się chyba jej zbiera :ico_szoking: jak zaczęły oby dwie płakać tej małej to zmęczenie i zęby a ta starsza chyba zazdrość że matylde nosze no i taty dzis nie będzie widzieć i mi sie tu rozczuliła.koszmar :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 lis 2007, 19:38

My też z Wiki same, a reszta faktycznie chyba baluje :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 lis 2007, 19:59

i co asiu dotarłas dziś do pracy??????? :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

30 lis 2007, 20:26

Hej
Dziękuję kochane za miłe słówka dla Jaśka i za maile, jesteście wspaniałe
Jaś i Brtuś są cudowni, takie słodkie cukiereczki
Agatko bardzo się cieszę, że próbujesz, będę mocno trzymać kciuki, że by Wam wyszło jak najlepiej
Asiu ale Wojtek dał ciała, ale jak znam chłopów to on nie chciał, tylko samo tak wyszło :ico_oczko:
Eluś Krzyś dzisiaj powinien tą swoją pracę wydrukować, nie ma jeszcze kilku rzeczy, ale myślę, że spokojnie da radę, w przeciwnym razie normalnie mnie trafi, jest w domu ale ciągle się wykręca od wszelkiej pomocy tą pracą, nic nie mogę zrobić, bo on pisze, no niech mu tam będzie :ico_puknij:
Marittko udanej imprezki i wszystkim życzę udanego imprezowania, a chorowitkom dużo zdrówka no i gratulacje dla nowych ząbków, pochwalę się, że u nas jest już 9, bo mamy nowe czwóreczki górne i jedną funfel nówke nieśmiganą dwóję :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 lis 2007, 20:39

No nie dotarłam, przyjechał do domu specjalnie, a ja mu na to ze mi się nie chce :ico_oczko: Może jutro :ico_oczko:
Karolinko jasne że oni tak mają :-D
Będę dziś imprezowac na forum a co tam :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 lis 2007, 20:41

no ja też tu dziś będe imprezować bo nawet w tv nic ciekawego nie leci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 lis 2007, 20:59

Generalnie nie nastawiam się już, wyjdzie samo z ta pracą, kurcze może jestem niesprawiedliwa, we wtorek otwieramy drugi lokal i teraz takie końcowe sprawy zostały. Mnie najbardiej wyprowadził z rownowagi ten brak kontaktu :ico_placzek: Ale nieważne było mineło

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 lis 2007, 21:39

No ja też sama baluję :-D
Ale mi nawet neismutno z tego powodu, stara klempa się zrobiłam i nie żałuję że nie imprezuję :-D
Jaś też już śpi, ostatnio on coraz fajniejszy się robi, aż miło się nim czas spędza :-)
W ciągu dnia była u nas sąsiadka z synkiem i od razu jakoś milej i szybciej dzień zleciał ) Bo jak cały dzień się siedzi samemu to tak się dłuży, że czasem można fioła dostać!

Agatko, super wiadomość :ico_brawa_01: Tak w duchu liczyłam na to, widać że się stara, bo na wszystkich zdjęciach które wysyłasz on jest więc coś to znaczy :ico_oczko: A że ostrożna jesteś to i lepiej, niech się jeszcze chłopkak pomęczy i poczeka na wspólne mieszkanie :)

Asiu, humorek lepszy, tak trzymać :ico_brawa_01:

Mosob, na tego kurczaka Bartkowego to i mi slina cieknie :ico_oczko:

Riterko, jak Krzyś skończy pracę to nadrobi domowe roboty - a Ty na fotel!
Gratulacje Jasiowi za zęby!

Koło nas był jakis wypadek, widzę za oknem karetkę, straż miejską....

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 lis 2007, 21:53

Oj lepszy lepszy :-D nie ma to jak się czasem powkurzać :ico_oczko: Super Eluś że Jaś grzeczniejszy, moja znów diablica,tupie, wrzeszczy rzuca się na podłogę,aleni ejest tak źle, to nawet słodkie z jednej strony :ico_oczko: Własnie układa poduszki na kanapie :-D ale już niedługo idziemy lulu :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

30 lis 2007, 22:14

:ico_brawa: dla Agatki. Trzymam kciuki, żeby się udało :-)
Ja też nie mam ochoty na zabawę, mąż proponował 3 tygodnie temu andrzejkową potańcówkę ale... wolę posiedzieć w domu :-) Ja to dopiero jestem "stara", puk puk, 31 latek puka do drzwi :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
riterko, ja też się dołączam do klubu wielbicielek Jasia :-)
asiu, zemsta jest slodka :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość