Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

23 paź 2008, 10:40

helo kobitki,
marta widze ze masz pomoc ze strony mamusiek:-)fajnie,.Mi moja odjechala i musze liczyc sama na siebie hihi.Ale nei jest zle.
A po co chcesz dawac butelke??Nie musisz jesli masz wystraczajaca ilosc mleka to tylko csie cieszyc,
miszka i jak z kolkami? odkad odstwilam nabial,przetwory mleczne troszke sie polepszylo.Dzis spalismy o d 23-5 rano.BYlam w wielkim szoku.
zirca pozazdroscic figurki.Ja mam tez juz plaskawy brzuszek,tylko jeszcze miekki,wymaga troszku cwiczen.Dalam sobie czas do grudnia.NA swieta musi wrocic do odpowiedniej formy.
A co do Heidi Klum,to ja slyszalam ze ona po szesciu tygodniach wrocila na wielka scene.TEz sie zastanawiam jak ona to zrobila.Maila juz ladnie zarysowany miesien.A w pologu nie mozna przeciez uprawiac sportu,cwiczyc wielce partii brzucha.A ona juz to czynila ze swoim prywatnym trenerem.

Nadal nie moge wstawic fotki,ale jak klikniecie ten link to wyswietli sie fotka Erica
Chodzi o porownanie do mamy i taty
http://www.mamaczytata.pl/pokaz/4800/do ... synus_eryk

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 paź 2008, 11:38

sarenka, ale swietny chlopak :ico_brawa_01: i rzeczywiscie do taty bardziej podobny :ico_brawa_01:

Moj Kacper dzis konczy caly miesiac :ico_brawa: :ico_tort: :ico_tort: wiec stawiam torta i robie impreze :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :-D :ico_haha_01:

tak jak wczoraj pisalam to byla cisza przed burza jak sie obudzil zacz sie tak drzec :ico_szoking: ,ze az mi w uszach piszczalo,ale noc nie byla taka zla :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

23 paź 2008, 11:50

Chodzi o porownanie do mamy i taty
ale fajny link :ico_brawa_01: A ja nie wiem,wydaje mi sie ze do Ciebie jest podobny :ico_sorki:
odkad odstwilam nabial,przetwory mleczne troszke sie polepszylo
Kurcze moze i ja tak zrobie,ale jak ja mam zyc bez jogurtow :ico_placzek: Moze to wlasnie one maja takie "kolkowe"dzialanie?Ona juz wieczorem nawet podczas jedzenie sie prezy i placze,a to jej sie nigdy nie zdarzalo :ico_placzek:
Moj Kacper dzis konczy caly miesiac
Gratulacje dla Kacperka :ico_brawa_01: :ico_tort:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 paź 2008, 12:01

Kurcze moze i ja tak zrobie,ale jak ja mam zyc bez jogurtow
miszka sa jogurty sojowe ja wczoraj sie zaopatrzylam smakuja prawie tak samo :ico_oczko: wczoraj jak sie do nich dopadlam to chcialam zjesc wszystkie ale wiem ze nowe rzeczy musze wprowadzac stopniowo

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

23 paź 2008, 12:14

miszka sa jogurty sojowe ja wczoraj sie zaopatrzylam smakuja prawie tak samo
Kurcze musze poszukac koniecznie,dzieki za rade kochana!!!
Chodzi o porownanie do mamy i taty
Tak mi sie spodobal ten link ze tez sobie zrobilam,super sprawa napeawde!Mam radoche jak nie wiem!Wklejam tez :)http://www.mamaczytata.pl/pokaz/4822/natalie

[ Dodano: 2008-10-23, 12:15 ]
http://www.mamaczytata.pl/pokaz/4822/natalie

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

23 paź 2008, 12:19

miszka mysle ze do taty:-)
a z ciebie ladna babeczka:-)
adia ja tez kocham jogurty,serki,puddingi i teraz bardzo na tym cierpie.
Ale mam ten sam problem co miszka,on jak je to juz sie prezy.
A z czego sa te sojowe???

a oto link ,porownanie mojego drugiego synka Oscarka
http://www.mamaczytata.pl/pokaz/4812/do_kogo_podobny

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

23 paź 2008, 12:21

a oto link ,porownanie mojego drugiego synka Oscarka
Ale numer juz ocenialam a nie wiedzialam ze to Ty:))))Ale wy super wygladacie,jaka Ty szczuplutka,a ja taka rosfora ostatnio :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

23 paź 2008, 12:26

:-) :-) hehe
miszka,to jest zdjecie z ciazy,bodajze z sierpnia.nie martw sie ,zgubimy te kg.
ja wczoraj jezdzilam na rowerku stacj. 45min. 500kalorii spalilam.pozatym troche brzuszki juz cwicze.
a dzis ide odrosty zrobic bo juz mam koszmar na glowie.
twoj kolorek mi sie bardzooo podoba

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

23 paź 2008, 12:56

Moj Kacper dzis konczy caly miesiac
brawa dla Kacperka!
witam ! ale mnie dziś łeb pęka! :ico_placzek: nie wiem czy moge coś wziąść ? czy małemu nie zaszkodzi! ? :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-10-23, 12:57 ]
aha z tymi wyborami czy do mamy czy do taty-super sprawa! jak to sie robi to i ja wstawie taki link

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

23 paź 2008, 13:03

laski, super sprawa !!!!! miszka z Nati to nie miałam wątpliwości....czysty Tata!!!! :ico_brawa_01: sarenka niezły lachon z Ciebie!!!! :ico_brawa_01:
mój Aluś jest podobny....do rodzonej siostry mojego Pio :ico_oczko: poszło rykoszetem :-D

niezły numer był dzisiaj w nocy-nakarmiłam małego na maksa, a potem jak zwykle położyłam go sobie na brzuchu, żeby sobie odbił i sie wypierdzial. I...obudzilismy się po 10 rano!!! :ico_szoking: spał ponad 6 godzin!!! troche mam teraaz wyrzuty sumienia, bo boje się że Alek przyzwyczai sie do takiego spania u mnie na brzuchu...ale jaka jestem wyspana!!! :-D

wczoraj mielismy pierwszą prawdziwa kapiel z okazji 2 tygodni-w ogóle nie płakał, dopiero przy ubieraniu :ico_brawa_01:

stawiam :ico_tort: z okazji tych 2 tygodni!!! buziaczki!!!

[ Dodano: 2008-10-23, 13:06 ]
Agusia1982, mozna brac paracetamol, nic sie nie boj!!!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość