Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

20 sie 2010, 20:54

manenka,
aha no ja to chodzę do gin i za każdym razem mam robione usg

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

21 sie 2010, 09:47

Tynusz1 pewnie chodzisz prywatnie w Pl :ico_haha_02: , ale swietny sprzet ma ten Twoj ginek, bo zdjecia wychodza genialne.
U nas kolejny dzień deszczowy, jutro goscie nasi odjezdzaja (najgorsze bedzie pare pierwszych dni, bo smutno bedzie i pusto :ico_placzek: )
A moja pociecha jakas infekcje drog moczowych zlapala w ubieglym tygodniu, wziela antybiotyk niby przeszlo, a dzis rano znow jakby wszystko od poczatku sie zaczelo. Najgorsze, bo boi sie siusiac i strasznie placze na kibelku. A tu na zlosc kolejny raz zaczyna sie wszystko w weekend :ico_olaboga:
Z milszych rzeczy to mdlosci moje slabna w koncu, jeszcze sa ale juz nie takie intensywne i nie musze caly czas lezec :ico_brawa_01:
Widze ze na forum dwa :ico_tort: sie pojawily, oczywiscie gratuluje i kawaleczek lakomie porywam :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

21 sie 2010, 09:57

Tynusz1 pewnie chodzisz prywatnie w Pl :ico_haha_02:
ja chodzę na fundusz :)
ale swietny sprzet ma ten Twoj ginek, bo zdjecia wychodza genialne.
te zdjęcie pod podpisem jest z badań prenatalnych i tam rzeczywiście sprzet maja swietny.
A moja pociecha jakas infekcje drog moczowych zlapala w ubieglym tygodniu
ojej :ico_sorki: to zeby minelo skoro ponownie to samo ..

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

21 sie 2010, 13:47

hej

u nas dziś ładna pogoda a w domu wszystko rozwalone bo malujemy sypialnie i tak pewnie do jutra nic nie sprzątnę

b@sia, oj biedna córcia, wylecz dokładnie te zapalenie, bo jak raz źle się wyleczy to do końca życia będzie mieć z tym problem, moja siostra tak ma, dostała zapalenie i źle jej wyleczyli a teraz ciągle się pojawia, ciągle na tabletkach i ból straszny nawet dla dorosłego to dla takiej małej dziewczynki pewnie jeszcze większy :ico_olaboga: więc trzymam kciuki by się szybko i dobrze wyleczyło :ico_sorki: :ico_sorki:
aha no ja to chodzę do gin i za każdym razem mam robione usg
ja chodzę na fundusz :)
ale to musiałaś coś mieć , ze tak ciebie kontrolują, czy tak po prosu u was w mieście jest
bo na mazurach jak chodzisz prywatnie do gina to masz robione USG co wizytę
ale na fundusz to już nie , ma się tylko raz czy max 2 razy robione

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

21 sie 2010, 21:17

ale to musiałaś coś mieć , ze tak ciebie kontrolują, czy tak po prosu u was w mieście jest
nic nie miałam .. u nas każda kobieta tak ma czy na fundusz czy prywatnie.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

21 sie 2010, 23:00

nic nie miałam .. u nas każda kobieta tak ma czy na fundusz czy prywatnie.
o no to bardzo fajnie :ico_brawa_01: to się nie opłaca chodzić prywatnie
super, że u was tak jest bo bardzo rzadko można taką opiekę spotkać

My właśnie wróciliśmy z pizza party , ale się objadłam :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: aż pękam, zrobiliśmy wszyscy 5 wielkich pizz i każda z czymś innym i wszystkich chciało się spróbować a kawałki takie wielkie :ico_olaboga: nie dałam rady , z resztą nikomu nie udało się wszystkich spróbować, bo brzuchy i tak wszystkim pękają :ico_haha_01:

Zostało jutro sufit pomalować w sypialni i jak tylko wyschnie to wstawiam łóżko zakładam franki i pokój odmalowany , w końcu w jednym kolorze jest, a tak to 1 ściana to nowe biale panele, 2 ściana to białe stare drewno, 3 ściana nowe beżowe drewno, a 3 okno , i drzwi tez z innej parafii :ico_olaboga:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 sie 2010, 10:21

a ja dzisiaj miałam piękny sen :ico_brawa_01: śniło mi się że urodziłam synka.. i miał takie czarne włosy jak M :ico_brawa_01:
ale nie pamiętam szpitala tylko że chodziłam z synkiem trzymałam go na rękach i tak poszłam (od razu poporodzie i czułam się ekstra) do sklepu a potem do mieszkania takiego w którym mieszkałam w dzieciństwie a potem mama je sprzedała-te mieszkanie.
:ico_noniewiem: :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

22 sie 2010, 11:33

Tynusz1 ja miewam ostatnio takie same sny :ico_haha_02: . Ja strasznie chciałabym mieć synka i ostatnio śniło mi się, że byliśmy z mężem i córcią na USG (które mam mieć za 2 tyg) i widziałam sisiorka :ico_brawa_01: . Obudziłam się tak upłakana, że szok.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 sie 2010, 13:24

hehe też fajny sen :D
w sumie pewnie chcesz synka bo już masz córeczkę prawda?:)
i jeszcze pamiętam ze snu że urodziłam 6stego lutego :P

[ Dodano: 2010-08-22, 13:26 ]
mam mieć za 2 tyg
ja mam jutro, na szczęście wcześnie bo między 10-11 :D i doczekać się nie mogę :ico_brawa_01: :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

22 sie 2010, 14:35

W sumie to strasznie chcemy mieć "Parke". Ale jak będzie zdrowa dziewczynka na pewno nie będziemy narzekać :-) . ja mam takie starszego gina i chodze do niego prywatnie. Zawsze mi powtarza, jak dopominam się USG, że nie ma sensu na darmo naświetlać dziecka. Więc pierwsze miałam na początku tak ok 8 tygodnia, potem 13, a teraz w 20 na płeć. A potem to się okaże co i jak. Strasznie się dziwie, że tak cęsto Ci robią to badanie.

[ Dodano: 2010-08-22, 14:37 ]
Tak miałam z pierwszym dzieciątkiem i tak mam teraz. Z pierwszym chodziłam do tego samego gina co teraz i mam do niego duuuuże zaufanie. A to jest bardzo ważne.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość